Oglądanie się za innymi?

napisał/a: pozytywka 2007-11-16 21:42
Dzisiaj miałam krótką sprzeczkę z moim chłopakiem na temat innych dziewczyn. Nie podoba mi się to, że nie widzi nic złego w patrzeniu na to, co pokazują inne dziewczyny (jak dekolty, nogi itd) po prostu czuję się wtedy mniej ważna dla niego, bo jak powiedział robi to z czystej przyjemności. Nie czuję, żebym przesadzała w tym, ale nie wiem jak mu wytłumaczyć gdyż on wciąż pyta, co w tym złego. Także proszę Was o pomoc, bo to naprawdę boli.
napisał/a: niu_nia 2007-11-16 22:13
hmm, szczerze mówiąc- to ja nic złego w tym nie widzę...

moj chlopak tez czasem zerka na inne i widze to i wcale nie czuje sie przez to gorsza, uważam że oni tak po prostu mają. za to ja sobie też lubię zerknąc na innych i on tez to widzi i jest nawet zazdrosny-co jest nawet zabawne:)

Pozytywka, nie przejmuj się tym, jest z Tobą i to jest najważniejsze, bo gdyby nie chciał to by odszedł.

A jeśli czujesz się z tym tak źle, to mu to powiedz. Powiedz, że czujesz się mniej ważna, odtrącona etc. I że wtedy czujesz że czegoś Ci brak skoro on się ogląda za innymi.
Ale jeśli możesz, to spróbuj się nie przejmować, bo jestem pewna że on zerknie i zaraz o tym zapomni. Wkońcu ma Ciebie :)
napisał/a: Ankaaaa 2007-11-16 23:15
hmmm, a ja widze cos zlego. mezczyzna ma nas dowartosciowac i mamy sie przy nim czuc wyjatkowo.oczywiscie, faceci zawsze beda zerkac, choc wierze w to, ze nie wszscy tacy sa, no ale dla kazdej takiego idealu nie starczy:D
do nich to nie dociera, bo im przewaznie nie przeszkadza, jak kobieta sie oglada za innymi:) taka dziwna konstrukcja. jakas rada... przyznam,ze nie ma. jesli nie da mu sie teg ow rozmowie wytlumaczyc, to jedynym rozwiazaniem jest kategoryczne stwierdzenie, ze ma tak nie robic- BO NIE. jak nie rozumie to trudno:)
napisał/a: pozytywka 2007-11-18 15:01
a co na to inne dziewczyny? a może jakiś pan się wypowie? ;)