Chłopak Przestał Mnie Kochać?:(

napisał/a: EmoLsxd 2007-11-15 16:45
Hej..:) Mam problem...Wydaje mi sie ze moj chlopak juz mnie nie kocha..Kiedys było tak fajnie,kolorowo..Teraz rozmawiamy ze sobą jak koledzy..I to jeszcze nienajlepsi..Jak pytam go czy mu zależy,albo czy mnie kocha to zmienia temat..Ja go kocham:( Nie wiem co robić:( To straszne uczucie ...Wydaje mi sie ze zaczyna coś czuc do swojej byłej.. Ratujcie ;* ;( !!!!!
napisał/a: xywa 2007-11-15 17:15
EmoLsxd: Ile jestescie ze soba?? Czy on ma kontakt ze swoja byla i jak dlugo z nia byl?? Czy mowi Ci "kocham" ( nawet sporadycznie)?? troche malo napisalas o tych waszych relacjach..pozdrawiam
napisał/a: Kasia2010 2007-11-15 17:27
cześć Emolsxd wiesz na początku zawsze jest ok sztuka polega na tym aby nic się nie zmieniło później.Moze porostu jest ty chłopakiem który nie lubi mówić o swoich uczuciach.Musisz z nim porozmawiać i powiedzieć to samo co tu napisałaś.Inaczej będzie cię to męczyło i nie dawało spokoju.
napisał/a: Izunia9975 2007-11-15 19:19
witaj
pozdrawiam Cie serdecznie
A tak na marginesie ile jestescie ze soba???Wiesz ja tez mialam taka sytuacje z moim chlopakiem.Otoz jestesmy ze soba prawie 4 lata.Na poczatku bylo kolorowo ale po okolo 2 latach zaczelo sie psuc.Ale nie postanowilam sie poddawac.Chlopak zaczal mnie zlewac,najwazniejsze dla niego byl komputer.Przychodzil z pracy twierdzil ze jest zmeczony a gdy go przylapalam nawet si nie bronil!Postanowilam z nim powaznie porozmawiac.Powiedzialam mu co mnie boli i co bym chciala zeby zmienil.
Zmierzam do tego ze powinnas z nim powaznie porozmawiac.Jesli Ci nie powiedzial ze Cie nie kocha,nie mysl tak...bo najgorsze to myslec bezpodstawnie....uwierz...ja tez tak myslalam i siedzialam w pracy czy w domu i wmawialam sobie ze nie nie kocha bo akurat mial zly dzien.Takze zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko sie dobrz ulozy i pamietaj o szczerej rozmowie!!!Napisz co z tego wyszło.....pozdrawiam
iza
napisał/a: niu_nia 2007-11-15 20:16
moze on tez jest znudzony i zmeczony np tym samym co ciagle robicie i nie wie jak Ci to powiedziec, albo nie umie rozmawiac o uczuciach
Przychylam sie do tego co mowią kobietki przede mną - porozmawiaj z nim szczerze
napisał/a: EmoLsxd 2007-11-17 22:22
Hej ;) Informuję Was o Moich losach ;) No więc,porozmawialismy szczerze..i powiedział mi żebysmy zrobili sobie przerwę,i jesli za sobązatęsknimy,to wrócimy do siebie i bedziemy próbowac robić wszsytko zeby bylo dobrze..Zobaczymy co z tego wyjdzie.. ;) buZka