szczęśliwe związki

napisał/a: dziewczyna1111 2007-11-07 12:08
na forum tyle jest opisnaych problemów i tragedii w ziwazkach!! a czy ktoś mógłby się poszczycić szczesliwym związkiem?? co robicie aby osiagnąć szczescie, spokój i porozumienie??
napisał/a: Hania9 2007-11-07 12:26
Nasz związek nie jest idealny - bo takich chyba nie ma, ale jestem bardzo szczęśliwa!

Nie zawsze mogę liczyć na jego pomoc w domowych obowiązkach, nie zawsze ma dobry humor - z reszta ja też, nie daje mi codziennie kwiatów, ani nie zaprasza do drogich restauracji.

Bywa, że się na siebie złościmy, milczymy, że grad i burza nad naszymi głowami szaleją.

Bywa, że nie widzimy się całymi dniami, bo obowiązki zawodowe nas zobowiązują.

Bywa, że spędzamy osobno weekend, śpimy na osobnych łóżkach.

Bywa, że mamy dość...

Ale jest coś co nas do siebie przyciąga, i nawet kiedy jestem zła, kiedy widzę jego piękne, mądre oczy przytulam się do niego, pragnę jego ciepła.
Idziemy poszwendać się po mieście - czasami bez celu. Wieczorem leżymy przez TV i jemy wegetariańskie spaghetti. Opowiadamy sobie o minionym dniu. Planujemy przyszłość.

Wiem, że jestem kochana, i podoba mi się kochanie jego!

Lekarstwem jest kompromis, zrozumienie potrzeb - czasami zupełnie odmiennych od tych naszych-egoistycznych, chęć życia w ciszy i spokoju duszy. Wspólne życie wtedy płynie po spokojnych wodach...
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-11-07 12:28