Jak mam udowodnić mojemu TŻ, że go kocham i ze mi na nim bardzo zalezy?

napisał/a: MmadziX17 2007-11-06 17:57
Mam bardzo trudny problem. Jestem z moim chlopakiem juz dosc dlugo, bardzo go KOCHAM i on mnie tez, ale od pewnego czasu cos sie nie zbyt uklada...;( Zalozylam sobie dla rozrywki fotka.pl, oczywscie gdyby nie bylo, pozwolilam mu wchodzic na nia... Pisalam z paroma facetami tak dla zartu, i gdy on przeczytal pare wiadomosci od nich zaczal mnie osadzac, o to ze go oklamuje, ze szukam innego i w ogole... A wcale tak nie jest. Nie pisalam z nimi zadnych rzeczy ktore mogly by spowodowac to zeby tak bylo...:( Kocham Go bardzo i nie chce stracic...:( Napisal mi cos takiego" chce byc z toba ale nie lubie byc oszukiwanym wiec jak ci zalezy to nie rob mi tego i mnie nie oszukuj i bede nadal z Toba jak mi udowodnisz ze naprawde mnie kochasz a jak udowodnic chcesz to sie zastanow tylko nie wymysl cos glupiego" prosze to jego tekst... BŁAGAM pomozcie mi.. Jak mam mu to udowodnic...( Prosze o szybka odpowiedz!!! :( :( :(
napisał/a: adelajde26 2007-11-06 18:10
nie da sie na szybko udowodnić komuś że się go kocha, ale może po prostu usuń swoje konto z fotka.pl albo napisz jakiego cudownego chłopaka masz, sama nie wiem na szybko tylko tyle mi przychodzi do głowy, pozdrawiam
napisał/a: adelajde26 2007-11-06 18:11
acha no i przede wszystkim, faceci nie rozumieją że coś się robi tak dla żartu no chyba że oni sami tak robią :)
napisał/a: niu_nia 2007-11-12 19:54
usuń konto na fotka.pl, bo Twój chłopak poczuł się urażony i zdradzony

co Ty byś pomyślała gdyby sytuacja była odwrotna? chciałabyś aby on dla żartu pisał z innymi dziewczynami?...
napisał/a: Ankaaaa 2007-11-12 21:36
mogl sie poczuc zdradzony ale mowilas ze wiedzial o tym, czy zle przeczytalam?? on to troche wykorzystal,na moj gust...