Czy używacie Nutriton?

napisał/a: aniak 2007-11-06 11:01
Cześć. Z tej strony Ania, mama 7tygodniowego Kuby. Mam pytanie czy używacie Nutriton?? Jak na to reaguja Wasze dzieci?? Jakie są kupki?? ITD.Pozdrawiam :)
napisał/a: kaasiek 2008-04-18 19:58
Ja podaję Nutrion na noc do mleka modyfkowanego, bo fajnie zagęszcza, tylko smoczek musi mieć większą dziurkę bo mleko nie chce płynąć. Próbowałam wcześniej podawać przed karmieniem piersią - z łyżeczki, ale córka nie chciała jeść bo rozrobiony z wodą smakuje jak krochmal. Tak jak piszą - nie ulewa się po nim, ale kupy są gestsze, takie trochę jak błoto (a nie jak jajecznica).
napisał/a: Youngmom 2008-04-23 22:47
Podawałam swojemu Synkowi Nutriton,bo ulewał. Jeśli chodzi o kupki to nie widziałam szczególnej reakcji.Natomiast Mały przyzwyczaił się do gęstego mleka i od kiedy jest karmiony mlekiem modyfikowanym muszę mu "dorzucać" kleik ryżowy lub kukurydziany.A ulewania przeszły mu w dwa tygodnie,choć zdaję sobie sprawę ,że Nutriton to nie lek :o
Ogólnie polecam.... Bo nie zaszkodzi.
napisał/a: wisienka1977 2011-08-28 10:24
podbijam wątek może kto ciekawego dopiesze ??
a u nas właśnei problem bo po nitritionie zaczał robić lużne kupy a że my bylismy po jakimś wirusiku jednodniowym myslelismy ze tez załapał ale te luźne bardzo kupy są przez tydzień dziś odstawiam nutrition i zobaczę co bedzie

czy u któregos dziecka było podobnie