Czy to możliwe ze kocha a chce byc sam?

napisał/a: Kasia207 2007-11-03 10:32
Hej Wam. Sam juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec, byłam w związku z moim byłym prawie 3 lata, jak w kazym związku były wzloty i upadki, ale chyba wiecej tych upadków. Mielismy problemy jak by to powiedziec ,,rodzinne" on z tego powodu juz do mnie w ogole nie przychodzi ale wydaje mi sie ze sie kochalismy i ze było wszytsko ok.Wiadomo nie rozwiązne sprawy nie były niczym przyjemnym. Ale nie zwracalismy na to uwagi, az pewnego razu on mi powiedzieł ze mnie kocha i ze bardzo chce ze mną byc ale teraz nie moze? W ogole go nie rozumie? Pytałam mu sie czy to chodzi o kolegów ze chce sobie z nimi wiecej czasu spedzic mowił ze nie, czy o te problemy niby tez nie? Wiec sie pytam czy ma inna? Tez nie! Wiec w czym problem? Nie chce powiedziec. Prosi mnie zebym nie odchodziła, zebym nie zrywała z nim kontaktu, bo chciałam tak zrobic, chciałam o nim zapomniec ale on chce sie ze mną widywac i mowi ze nie mozemy byc teraz razem? Ze teraz chce byc sam ale kiedys napewno bedzie chciał ze mna byc? Jak ja mam go rozumiec? Czy to mozliwe ze faceci potrzebuja takiej przerwy? Czy musi byc jakis inny powód? Jesli ktos miał podobne doswiadczenia, prosze odpisz....