Jak długo??

napisał/a: xywa 2007-10-29 18:11
Hej dziewczyny!!! Jesli ktos juz czytal moj post w watku "co robic - czekac?", wie, ze rozstalam sie z chlopakiem i bardzo to przezywam, bo on sie nie odzywa..w ogole ne mamy ze soba kontaktu. W tym watku mam pytanie do wszystkich dziewczyn i chlopakow ( jesli tez tu zajrza), ktorzy przezyli rozstania, ale i powroty...Jak dlugo trwaly wasze rozstania zanim znowu wrociliscie do swojej drugiej polowy?? i czy w trakcie rozstania mieliscie ze soba jakis kontakt?? rowniez chcialabym wiedziec, ktora ze stron wyszla z inicjatywa powrotu jako pierwsza?? Prosze o odpowiedz..pomozcie!!!
napisał/a: samotna_zakochana 2007-10-29 18:34
wiesz co ja właśnie czekam czy wróci wię nic nie mogę ci poradzic czekac zawsze można ja będe czrkac pozdrawiam
napisał/a: joa8 2007-10-29 19:11
widze ze nie jestem sama, ale to mnie nie pociesza
napisał/a: tka_aa 2007-10-29 21:45
Hmmm.... Powiem Ci , że facet zazwyczaj zaczyna zwracać na Ciebie uwagę jak Ty przestajesz interesować się nim ... Wiem, ze to trudne, ale nie zatracaj się w związku, który już nie istnieje. Nie żyj i nie czekaj na to, aż on wróci ,b o to nie ma sensu... W ten sposob możesz poapśc w depresje i się załamać ... Moje związki ,albo kończyły się na zawsze ,albo w ogole nie zaczynały... Jedyna sytuacją było rozstanie na troche z woli obu stron miało byc na dłuzej , ale skonczyło sie po 30 minutach , tez z inicjatywy obu stron
Nie można tak zyć ... Czas wyleczy rany, a Ty korzystaj z życia