PDA

Zobacz pełn± wersję : Produkty do ciała Zjaja

andziaa23
20-03-2013, 13:34
dziewczyny ostatnio dużo kosmetyków kupuje z zjaiji i powiem strzeże, że jest dużo fajny produktów, które mog± się przydać do pielęgnacji skóry. Mnie i dziecko nie uczulaj±, a czy któr±¶ z was uczuliły kiedy kolwiek i jaki produkt dokładnie?

Fringilla
22-03-2013, 22:54
Ja też używam Ziaji - głównie balsamów do ciała i kremów do r±k. Latem kupuję krem z zielonej herbaty, bo mam cerę tłust±. Działaj± bardzo dobrze i s± tanie. Nigdy mnie nie uczulały, choć moj± koleżankę tak. Piecze j± skóra wokół oczu i robi się czerwona, ale generalnie ona ma skłonno¶ć do alergii.

pati_80
18-04-2013, 10:05
ja akurat chyba tylko raz korzystałam z tej serii kosmetyków, co prawda też mnie nie uczulały, ale jako¶ tak nie przypadły mi po prostu do gustu

HellNo_Kitty
18-04-2013, 10:09
Lubię produkty Ziai, jednak zawsze przed kupnem czytam skład na etykiecie - w niektórych ich kosmetykach czaj± się niestety parabeny.

anjabro
23-04-2013, 10:32
Ja chyba uległam stereotypowi, że s± to kosmetyki ze ¶redniej półki. Może wyprowadzicie mnie z błędu?:)

rudolfini
17-12-2013, 14:04
Zależy które. Mi bardzo odpowiadaj± np. żele pod prysznic i kremy: do twarzy czy do r±k. Ale np. szampony mi nie podpasowały.