Niższy chłopak

napisał/a: pozytywka 2007-10-26 06:34
Co myślicie o parach, gdy chłopak jest znacznie niższy od dziewczyny? Chodzi mi ogólnie, co ludzie idąc ulicą myślą o takich parach ;)
napisał/a: asia_230 2007-11-05 09:10
Moj chlopak jest troszke nizszy ode mnie, jemu to nie przeszkadza, ale mi troche tak;] Chociaz lubie chodzic w butach na obcasach, to niestety z nich raczej rezygnuje...
napisał/a: magdusia003 2007-11-08 19:45
nie patrz na to jak ludzie na to patrza ijak mowia , wazne jest to czy jestescie szczesliwi, mialam kolezanke ktora miala ponad 170wzr a jej chlopak 163wzr. byli ze sobą 2-3 lata ale rozstali sie no niestety , ale byli swietna kochajaca sie parą, :)
napisał/a: xywa 2007-11-08 20:07
zgadzam sie z magdusia003..nie patrz na takie bzdury..jak sie kogos kocha, to nie ma znaczenia wzrost, wiek itd. Ja tez mialam nizszego chlopaka. ktory niestety mnie zostawil:( i teraz lecze sie z tej milosci..ale mowie Ci sprawy typu "nizszy chlopak" sa przyzeimne i nie warto zawracac sobie nimi glowy..:) pozdrawiam
napisał/a: pozytywka 2007-11-11 12:31
ja na początku tak jakoś dziwnie się czułam, ale myślę, że to dlatego, że zawsze byłam wyczulona na swój wzrost wręcz go nie cierpiałam, ale potem spojrzałam na to ze strony swojego chłopaka, bo on też jest w takiej sytuacji jak ja i on zupełnie sie tym nie przejmował, nigdy nie powiedział, że chciałby żebym była niższa itd. więc stwierdziłam, że ma zupełną rację i ostatnio wręcz uwielbiam nasze spacery mimo wszystkich ludzi przechodzących obok nas ;)
napisał/a: mario5186 2007-11-11 17:22
i o to chdzi tak trzymaj liczycie się wy i wasze uczucia a nie ocena innych
napisał/a: aksa 2007-11-11 17:29
mialam 2 facetow nizszych od siebie. Ogolnie to jestem dosc wysoka. Na poczatku nawet sie z tego smialam i kazalam chlopakowi isc chodnikiem, kiedy ja szlam ulica, zeby byl wyzej o pare centymetrow.Potem sie tym nie przejmowalam, ale on wyraznie mial komplex.Rozstalismy sie, ale na szczescie nie z powodu wzrotu heheh. Nie moglam chodzic w butach na obcasie ,a czasem lubie.Ogolnie to wole takich facetow przy ktorych ja czuje sie malutka. Bardzo wysokich i dobrze zbudowanych:)
napisał/a: aksa 2007-11-11 17:31
a...moj tata jest duzo nizszy pod mojej mamy...ale sa ze soba 30 lat i chyba sie tym nie przejmowali...