PDA

Zobacz pełną wersję : objawy ciąży

xxIZAxx
24-10-2007, 11:08
Witam! jakie macie lub miałyście objawy ciąży?? czy to mozliwe zeby w trzecim tygodniu ciazy juz wystepowaly "poranne mdlosci" itp??aha i jeszcze jedno... ciekawi mnie czy po zaplodnieniu,na samym poczatku ciazy, czy zauwazylysmy jakies zmiany w moczu??

wisienka76
25-10-2007, 08:41
jestem w osmym tygodniu.zmian w moczu nie było ale bolace piersi i mdłosci bardzo szybko sie pojaqwiły.

elll_usa
25-10-2007, 13:48
U mnie pierwszy objaw: bolące piersi i to, że nie "puchłam" jak to przed okresem- własciwie po tym się zorientowałam że jest inaczej niz co miesiąc. POtem ( nie wiedziałam ze jestem w ciąży potem skojarzyła) spróbowałam piwa od męża i omal nie zwymiotowałam, mimo że do tej pory piłam. Potem gdzieś od 6 tyg mdłosci, senność, drażliwość- własciwie fatalnie czułąm się rano i zaczynałam funkcjonować normalnie koło południa. Teraz jestem w 14 tyg i miałam i mam do tej pory chyba wszystko: przeczulanie na zapachy, wstręt do mięsa i jogurów, do pieczywa, zdecydowanie zmniejszony apetyt, bóle w podbrzuszu itp.Mam nadzieję że niedługo przejdzie

marta112
26-10-2007, 17:52
ja jestem dopiero w szostym tygodniu a tez od jakis trzech sie zle czuje... mdlosci, bole podbrzusza to normalka, zawroty glowy, toaleta co chwila itp ale tak ok poludnia juz mi przechodzi czasem tylko wieczorem mam bole... ale mam nadzieje ze tak nie bedzie cala ciaze bo to jeszcze dlugo dlugo....

iza_30
27-10-2007, 15:12
Ja jestem w 28 tyg ciąży. Na początku pierwszym objawem to były moje duże piersi które dostałam, każdy się dziwił co mi się stało ( ja myślałam, że to dlatego, że jestem przed okresem),ale w niedługim czasie pojawiły się mdłości i bóle podbrzusza.Mdłości zostały do teraz--coś okropnego....

kasica23
28-10-2007, 10:33
Witam ja miałam prawie takie same objawy

wejderek
28-10-2007, 10:54
Witam. Mi oprócz tego że urosły piersi, to jeszcze mnie bardzo bolały. A poza tym bolał mnie brzuch jak na okres. Poza tym większa wrażliwość na zapachy.

Niebieska
28-10-2007, 11:09
Ja zorientowałam się że jestem w ciąży,gdy wypiłam kawę jak codzień rano i strasznie po niej zaczełam zwracać. :/ powiększone piersi i promienny wygląd.Poza tym czułam że coś się dzieje ze mną.Że jest inaczej niż zwykle.

IngaM
01-02-2008, 18:50
Witam,
staramy się z mężem od niedawna, ostatnia owulacje miałam 26 stycznia (potwierdzona USG), a od paru dni mam straszne mdłości i dzisiaj mnie boli (piecze, ciągnie - ciężko określić) po prawej stronie (tam gdzie była owulacja) i mam lekko podwyższoną temperaturę.... i zastanawiam się czy to już :D

niemam
03-02-2008, 14:17
ja mam pytanie do mam które tu zaglądają czy piersi bolały was same z siebie czy dopiero przy ich dodykaniu? z góry dziekuje za odpowiedz:)

kasiabu
05-02-2008, 14:46
Na początku bolały mnie przy dotyku, ale z każdym dniem mocniej. Był taki czas ok. 2 miesiąca, ze spałam w biustonoszu- tak bardzo bolały.
pozdrawiam

posky4
07-02-2008, 19:56
witam.
chcialbym sie poradzic.
w sylwestra ja wraz z swoja dziewczyna... nie mozna nazywac chyba to sexem ale wprowadzilem swojego penisa do jej pochwy i wyjełem, martwilismy sie lecz moja dziewczyna 10 stycznia dostala miesiaczki, pare dnim temu tydzien moze troszke wiecej dokladnie nie pamietam, ja wraz z moaj dziewczyna uprawialismy "peeting" tez nie wiem czy to tak sie nazywa ale ona masturbowala mnie a ja ja, dostalem wytrysku ale nic nie polecialo w strone pochwy jestem tego pewny w 200% jednak jezeli nawet by polecialo czy ciaza jest mozliwa? Darie bola piersi nie zauwazylem zadnych zmian naskornychbrzuch czasem ja boli czasem nie, wczoraj dostala szalu. Bo zauwazyla dziure w scianie ale odrazu pozniej sie uspokoila, pare godzin pozniej doszlo do takzwanej "palcowki" Daria mozna powiedziec spodziewala sie okresu bo ma ona go niereguralnego ale cos czula <-- bynajmniej ona tak mowila, a wiec wracam do tematu no w czasie tej "palcowki" po wyjeciu moje palce byly całe w krwi, widocznie dostala miesiaczki wlozyla tampona pozniej wymiienila poszla spac z podpaska jednak gdy dzisiaj sie obudzila miala tylko kropelke na podpasce,po poludniu takze... czytałem takze ze w okresie ciazy na poczatku wystepuja lekkie kkrwawienia, wydaje mi sie ze ona nie moze byc w ciazy, jednak chce sie poradzic?
z gory dziekuje

SIASKA
08-02-2008, 13:37
wiesz mnie bolaly przez caly czas nawet wtedy kiedy niedotykala , poprostu tam wytfarza sie pokarm dla maluszka i beda bolaly ze wzgledu na wszystko

SIASKA
08-02-2008, 13:40
beda bolaly bo tworzy sie tam pkarm dla maluszka. mnie bolaly nawet wtedy kiedy niedotykalam

Viljar
16-02-2008, 19:02
Moje pierwsze objawy to właśnie tkliwość i bolesność piersi i bóle podbrzusza. Niby takie podobne jak te na okres, ale pojawiły się wcześniej niż powinnam dostać miesiączkę i kiedy myślałam że to już, to bóle ustawały, a potem pojawiały się znowu :P Szybko też złapałam "tylkosenność".

married_1982
21-02-2008, 23:30
hej ja miałam isc spac, ale jeszcze weszłam tu-uzaleznienie-
ja zaszłam w ciaze w listopadzie-wtedy jeszcze niewiedziałam choc czułam cos, ze moge byc w ciazy
Zawsze przed spodz terminem okresu miałam pobolewania w dole brzucha, krzyzu
i "krostki" na buzi bynajmn. 1, 2
a wtedy w list.jeszcze pracowałam, co prawda troche mnie brzuch bolał, ale inaczej, za to w krzyzu nie, i cera mi sie "ładna" zrobiła, potem w gru. zaczeły mnie piersi bolec
okresu oczyw nie dostałm, 4-5 dni po tym zrobiłam test, i wyszedł pozytywny
zrobił mi sie smak na mleko i przetwory mleczne-to juz wiedziałam, ze to ciaza-ale dopiero potwierdził mi ginekolog 4 sty.tego roku:)
pozdrawiam Was wszystkie:) dobrej nocy

nayagare
01-03-2008, 23:37
Ja przeszłam ciążę bez najmniejszych objawów uznawanych za typowe, tj. mdłości, zachcianek itd. Właściwie gdyby nie urósł mi brzuch i nie zatrzymał się okres, to bym nie wiedziała, ze jestem w ciązy:) Oby przy następnych dzieciach tez było tak lekko!

pozdrowienia,
Nayagare

mamusia1612
29-03-2008, 17:02
Witam! jakie macie lub miałyście objawy ciąży?? czy to mozliwe zeby w trzecim tygodniu ciazy juz wystepowaly "poranne mdlosci" itp??aha i jeszcze jedno... ciekawi mnie czy po zaplodnieniu,na samym poczatku ciazy, czy zauwazylysmy jakies zmiany w moczu??

Tak kochana to możliwe.:(Pamietaj że każda kobieta ma inne objawy.Mdłości można miec nawet w pierwszym tygodniu ciaży i mogą trwa nawet do końca.Tak naprawde to wszystko zalży od naszego organizmu a niestety nie jesteśmy w stanie przewidziec jak on bedzie reagował.Znam przypadki gdzie woda niegazowana zmniejsza mdłości.Warto spróbowac:oPozdrawiam

kaja84
15-12-2008, 20:23
Hej.
Dwa dni po stosunku poczułam dziwne bóle w podbrzuszu. Występują zachcianki i ciągle coś jem. Następnie coraz szybciej się męczyłam i miałam melczkowaty śluz. Omdlenia i wymioty na razie nie występują. Minął juz tydziń i mam kłucia z lewej strony brzucha i jest tak jakby twardszy, Zauważyłam też powiększone sutki i ciemniejsze.I przy dotyku bolą. Śluz miałam przez kilka dni a teraz nie mam go wogule. Mam pytanie czy te objawy oznaczają ze jestem wciąży ??

Stosunek był przerywany i raczej nie było wytrysku ale był wydobywający sie śluz z członka. Czy w ten sposób można zajść w ciązy

Dodam, że te objawy na pewno nie są spowodowane stresem bo jestem bardzo spokojna i szcześliwa.

Z góry Dziekuje za odpowiedz.

cohenna
15-12-2008, 20:34
pierwszym objawem że jestm w ciązy była niespadająca tempreaturka i bolące piersi.
niec więcej mnie nie bolała
nie miałam zachcianek
nie wymiotowałam :D

kaja84
15-12-2008, 20:42
Czyli jestem wciąży ?? Nigdy nie miałam takich piersi. a sutki mi się powiększyły i zciemniały i własnie bolą jak dotchne.

cohenna
15-12-2008, 20:46
jeśli się powiekszyły piersi i sutki i pociemniały to jesteś w ciąż ...

kaja84
15-12-2008, 20:49
Tak powiększyły się i pociemniały. Dziekuję za odpowiedz ;)

Tylko to dopiero 2 tydzien czy to mozliwe ??

cohenna
15-12-2008, 20:53
jeśli moge coś doradzić....
to idź do ginia na wizytę :p i dbaj o swój brzuszek i maluszka :D

kaja84
15-12-2008, 20:59
Aha, czyli twoim zdaniem jestem wciąży ?? ;)

cohenna
15-12-2008, 21:02
jeśli spóżnia ci się okres
masz bolące i powiększone piersi
powiększone i ciemniejsze niż zwykle sutki
pominęłam coś jeszcze..???
to jestś jak dla mnie w ciąży = zrób test lub idź do ginia

kaja84
15-12-2008, 22:20
Do miesiączki jeszcze troche, ale wszystkie inne objawy mam.

No i jeszcze od czasu do czasu kłucia z lewej strony podbrzusza.

cohenna
15-12-2008, 22:24
to zrób sobie test

POZIOMA
16-12-2008, 09:58
hehe mnie orzypierwszym laskotal brzuch od srodka:D

a przy drugiej niesamowita sennosc, zasypialam wszedzei, i niesamowiet mdlosci :p

Pierwsza coaza minela bezobjawowo, nawet nie zauwazylam zeby mi cyc na poczatu urosl....

cohenna
16-12-2008, 12:14
mnie tylko cycusie bolały a tak to żadnych objawów....

Aniinka
16-12-2008, 14:08
mi tylko urosły piersi, troszkę bolały. strasznie chciało mi się pić, ale jeszcze zanim przyszedł termin spodziewanej miesiączki podejrzewałam ciążę, jakoś czułam, dziwne;)

ale
17-12-2008, 16:58
Żadnych zmian w moczu, piersi zaczęły boleć w 4 miesiącu, mdłości nie było.
Jedyny mój objaw to uczucie gorąca w głowę i zmęczenie i ochota na colę :D

ale
17-12-2008, 17:00
Tak powiększyły się i pociemniały. Dziekuję za odpowiedz ;)

Tylko to dopiero 2 tydzien czy to mozliwe ??

Objawy występujące przed okresem i we wczesnej ciąży są często bardzo podobne, więc nie ma co się nakręcać, tylko czekać czy przyjdzie okres

POZIOMA
18-12-2008, 12:26
Alexandro Lucja mi sie bardzo podoba:)

cohenna
18-12-2008, 17:36
A ja wolę Karolcię :D

deedee86
18-12-2008, 17:38
mi wszystkie procz Olimpii

agazuza
31-12-2008, 21:27
witam

podziele sie moimi doswiadczeniami.
O ciazy dowiedzialam sie z testu 4 dni przed @.Moim objawem przed byla straszna nerwowosc-na wszytsko i wszytskich.Poza tym na piersiach pojawily sie guziczki.One zawsze sa :),ale te byly wieksze.Nawet moj maz zauwazyl roznice.Piersi staly sie jakby silikonowe,ale ten objaw uznalam za falszywy,bowiem przed @ tez moga byc takie.

Bardzo szybko zmienil mi sie sluz z plodnego na bardzo gesty.Nie bylo go duzo,ale sluz plodny trwal moze 1 dzien,co bylo w moim przypadku dziwne.Po tych dniach bolala mnie stasznie glowa.

Wlasnie po tych guziczkach na piersiach pomyslalam,ze tym razem sie udalo i zrobilam test przed @ z nie-porannego moczu.Od razu wyszla druga kreska

Zrobilam trzy testy,w tym jeden elektroniczny,ktory wylazal,ze jestem 2-3tygodnie w ciazy.Po tym fakcie czulam sie super.Owszem brzuch mnie pobolewal,piersi tez i mialam dobry apetyt.Ok. 6 tygodnia zaczely sie straszne mdlosci i wymioty,ze znalazlam sie w szpitalu,bo schudlam 7 kg.Trwaja one do dzis, a to juz 13 tydzien :)jem,bo musze-nie mam ochoty na mieso i w sumie moglabym jesc same owoce.

cohenna
01-01-2009, 08:57

ksiżąkowo mdłości są od 6 tygodnia ale każda kobietka jest inna i mogą sie zdarzyć i wcześniej i później albo wcale - ja ich nie miałąm
na początku ciemnieją brodawki i pobolewają piersi
no i temperaturka po owukacji nie spada....
a śluz staje sie gęsty i po jakimś czasie "zanika"

żadnych zmian w moczu nie powinno być...

gibka111
22-01-2009, 10:59
witajcie mam pewien problem.... juz 8dzien spuznia mi sie okres choc miałam reguralny, mam dziwne bóle jajnika prawego.Nie robiłam jeszcze testu.. Miałam przez te 8dni duzo stresu np to ze mój ojciec zmarł... czy moze to byc tym spowodowane??? prosze pomórzcie mi nie wiem co mam juz robic:(

vivi
05-02-2009, 22:07
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa. Mam do Was pytanie, bo widzę, że jesteście specjalistkami w dziedzinie objawów ciąży. My jeszcze nie mamy dziecka, dopiero się staramy. Od tygodnia mam bóle podbrzusza (to nie jest jakiś intensywny ból, ale takie ćmienie, o którym nie sposób zapomnieć), cały czas mi się chce spać, nie mam na nic siły, apetyt średni. Tylko nie wiem, czy to już ciąża czy jakiś leń mnie ogarnął. W przyszłym tygodniu wizyta u gina - zobaczymy, ale póki co - co o tym myślicie? Jestem w połowie cyklu, więc te bóle może są po prostu z tym związane... Choć muszę przyznać, że pierwszy raz mi się przydarzyło coś takiego...

cohenna
06-02-2009, 06:24
jeśli oprócz senności zmniejszonego apetytu u tych "bóli" w podbrzuszu masz ból i tkliwość piersi to możesz być w ciąży :)

cohenna
06-02-2009, 06:25
Jest wiele objawów niepotwierdzonej ciąży
jednakże nie wszystkie moga występować
To cecha indywidualna każdej kobiety:
- temperatura ciała po owulacji nie spada a utrzymuje sie na tym poziomie
- powiększone piersi, bolesnośc oraz widoczne żyłki
- ciemniejsze sutki a czasem wargi sromowe
- pigmentacja linii środkowej brzucha
- senność
- nic mi się nie chce,
- szyjka macicy mała zbita w sobie
- zaparcia
- jeśli ktoś pali papierosy może odczuwać niechęć do nich
- dyskomfort w podbrzuszu niekiedy promieniujący do pachwin

cohenna
06-02-2009, 06:26
Ale pamiętaj że nie każdy ma objawy ciązy niepotwierdzonej.

Ja poza bólem piersi i temperaturką i sennością nie miałam żadnych :)

vivi
06-02-2009, 17:57
Dzięki za pomoc. Mnie tylko delikatnie pobolewają piersi... Właściwie wszystko opiera się na bólu podbrzusza, krzyży, senności; czasem jest mi niedobrze. Pozostałe objawy - wymienione przez Was - nie występują. Hmmm, zobaczymy. Bardzo bym chciała, ale wolę się nie napalać:(

cohenna
07-02-2009, 09:18
Ale daj znać jak juz coś będziesz wiedziała :)
trzymam kciuki :)

madzia858
13-02-2009, 15:29
mam pytanie: podejrzewam ze jestem w ciąży, okres mam dostać jutro, a test zrobiłam wczoraj po południu( nie mądrze, ale nie mogłam sie doczekać) nie wykazał ciąży. zastanawiam się więc czy powinien wykazać ciąże czy nie. przecież to kwestia dwóch dni od dnia dostania miesiączki i nie wiem czy powinien byc pozytywny czy nie. proszę o pomoc.

cohenna
13-02-2009, 20:17
mi test pokazał jedną kreskę a byłam w ciąży bo wiedziałm to po moich temperaturkach :) Choć testy żadko się myką....ale jednak sie tak zdarza
Nadzieję zawsze warto mieć :) Może zaczekaj i w dniu miesiączki spróbuj jeszcze raz albo berę zrób ...?

madzia858
14-02-2009, 12:09
mi test pokazał jedną kreskę a byłam w ciąży bo wiedziałm to po moich temperaturkach :) Choć testy żadko się myką....ale jednak sie tak zdarza
Nadzieję zawsze warto mieć :) Może zaczekaj i w dniu miesiączki spróbuj jeszcze raz albo berę zrób ...?

zrobiłam test w dniu miesiączki i znowu wykazał ze nie ma ciąży. zastanawiam się czy to może jest spowodowane tym że mam bardzo nie regularne cykle i tak naprawde to tylko mogę przewidywać prawdobodobny dzień miesiączki. mój cykl wacha się od 30 do 36 dni. dlatego nie wiem kiedy tak naprawdę miesiączkę powinnam dostać w tym miesiącu, własciwie każdy jest inny,. Kiedy więc powinnam zrobić test powtórnie, jeżeli nie będe miała krwawienia??

cohenna
14-02-2009, 14:59
Zrób betę to będziesz miała pewność czy jesteś czy nie ...

madzia858
14-02-2009, 15:18
dobrze tak zrobie. pozdrawiam:)

cohenna
14-02-2009, 15:20
to badanie krwi

Ninka83
23-02-2009, 17:13
Hej... czy wg. Was 5 testów może się mylić?? Wszystkie pozytywne :D

cohenna
24-02-2009, 21:42
Raczej 5 to nie
jeden to tak ale nie pięć...

weronika86
07-09-2009, 13:16
Witam! Bardzo prosze o pomoc. Od srody wymiotywałam rano, miałam zwroty głowy. Myslalam ze jestem w ciąży ale dostałam miesiączke w piątek i miałam ją przez 3 dni( jak zwykle), niestety w nocy dostałam bardzo silne 3 skurcze po czym znowu krwawie. jestem przeziebiona, mam gorączke od 37,3 do 37,8, poza tym boli mnie pod brzuchem. Kupilam test ale nie wiem czy teraz moge go zrobic? Czy ja mogę byc w ciąży? A jeszcze wczoraj miałam zgada.

malenstwo23
07-09-2009, 13:32
Witam.Jestem mamaą Kubusia chciałam poprosić o głosy dla mojego synka w konkursie Bebiko:

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/38dfe939d22bdd40884b470c7edbfaa6

Jeśli możecie proszę głosujcie codziennie.Z góry dzięki!Pozdrawiam

softi
26-01-2010, 16:24
Witam wszystkich, jestem nowa na tym forum. Mam pytanie... Kochałam się z moim chłopakiem 15,16,17 stycznia, potem 22 i 25 stycznia. Wszystkie te stosunki były bez zadnego zabezpieczenia i za każdym razem mój chłopak dochodził we mnie. Przeważnie okresu dostaje 4ego , ale ostatnio pojawił się 9ego stycznia. Więc te dni stosunkow były to dni płodn. jakie moze byc prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy ? od 3 dni odczuwam lekkie kłucie pod brzuchem, jakby w jednym z jajników. Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny, czy to nie zawczesnie? kiedy mogę zrobic test bhcg? zalezy mi na szybkim wykryciu czy ejstem w ciazy.. czekanie do dnia miesiaczki mnie wykonczy prosze odpowiedzcie

softi
27-01-2010, 12:42
no tak rozumiem. ale ja odczuwam takie kłucie jakby w jajniku;/czesto boli mnie ostatnio brzuch... często sikam,(albo mi sie wydaje ze czesciej bo w pierwszych tyg ciazy chyba tak nie jest ) , ostatnio łazienke odwiedzam w tym drugim celu dwa razy dziennie, wczesniej zdarzało mi sie raz na dwa dni, czasem mam zatwardzenie;/czuje sie ospała... czy to moze byc ciaza? wszystko inne tak jak opisalam wczensiej... ile % jest prwdopodobienstwem?jak ja wytrzymam te 10 dni do okresu zeby zrobic test;/

karlita
01-03-2010, 12:50
a nie lepiej dla pewności zrobić test albo badanie krwi ;) mogą to być objawy ciaży ale i objawy przesilenia wiosennego ;) heheheh

cohenna
01-03-2010, 13:56
witam. ma pytanie... czesto mnie boli brzuch, mam zachcianki, moge jesc tonami:) ale czasami wcale nie jem. czesto chodze do lazienki, mam zaparcia, moge spac nawet po 14 godzin dziennnie. zjem sniadanie i znow moge spac. piersi mam powiekszone dosc duzo i mam ciemniejsze obwodki. nie bola. po jedzeniu robi mi sie niedobrze i czesto kreci mi sie w glowie. czy moga to byc objawy ciazy? jesli juz by byla to ciaza to juz drugi miesiac. w pierwszym miesiacu nie mialam okresu za to w tym krotki...

Jest wiele objawów niepotwierdzonej ciąży
jednakże nie wszystkie moga występować
To cecha indywidualna każdej kobiety:
- temperatura ciała po owulacji nie spada a utrzymuje sie na tym poziomie
- powiększone piersi, bolesnośc oraz widoczne żyłki
- ciemniejsze sutki a czasem wargi sromowe
- pigmentacja linii środkowej brzucha
- senność
- nic mi się nie chce,
- szyjka macicy mała zbita w sobie
- zaparcia
- jeśli ktoś pali papierosy może odczuwać niechęć do nich
- dyskomfort w podbrzuszu niekiedy promieniujący do pachwin

Z tego co piszesz to masz "kilka objawów" więc idź do lekarza si się przebadaj dla pewności.

Wymioty najczęściej pojawiają się od 6 tygodnia ciąży

whitepearl89
02-03-2010, 12:04
Witam
Mam takie pytanko. Zrobiłam test ciążowy tydzień temu po 5 minutach była jedna bardzo mocna kreska. Odłozylam test na polke. po godzinie cos mnie tkneło spojrzalam na test a tam byla 2 kreska ale bardzo slabo widoczna. okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie. Ostatnią miesiaczke mialam 6 tygodni temu. Do lekarza mam wizyte dopiero za 22 dni;/ Czekac na wizyte u lekarza czy kupic kolejny test? A co jesli znowu bedzie tak samo?
Przytyłam troszkę, czesto oddaje mocz. Ale piersi mnie nie bolą. Mialam bole brzucha od 2 tygodni ale okres sie i tak nie pojawil. Bole czasami byly dosc silne.