adoptuję bliźnięta...

napisał/a: noa24 2007-05-10 21:15
Chcielibyśmy adoptowac dzidzię :) . Marzą nam się bliźniaki, lub inne wieloraczki, a tak naprawde po prostu mały człowiek, który czeka na miłość:)
Myślimy o adopcji ze wskazaniem, dzięki niej biologiczna mama będzie mogła się upewnić jakimi jesteśmy ludźmi i czy chce powierzyć nam dzieci...

Jednocześnie mamy zamiar zarejestrowac się w OA, choć być może nie bedziemy korzystać z ich pomocy przy znalezieniu maluszka/ów.

Odpowiadając na komentarze osób oburzonych, bo wiem, ze takie się znajdą. Nie traktujemy tego jak transakcji...za krótki staż małżeński (mimo długoletniego związku) powoduje długoletnie oczekiwanie w OA, o czym nas szczerze uprzedzono... Uważamy, że adopcja ze wskazaniem jest doskonałym wyjściem dla obydwóch stron...Tym bardziej, że jest ona w Polsce w pełni legalna...Szukamy takiej mamy, która mimo, ze nie może sama wychować dziecka, postanowiła dać mu życie i oddać w opiekę ludziom, ktorzy z niecierpliwością i miłością czekają na dziecko...My stracilismy swoje biologiczne bliźniaki:(...adopcja to dla nas jedyna szansa na dziecko:).
[email]noa24@tlen.pl[/email]
napisał/a: Marta19751 2007-05-11 13:25
zadne słowa nie ukoją twojego bólu, wiem, ale mimo to chciałam Ci powiwiedzieć, że jestem z Tobą, mimo że się nie znamy, i życzę Ci wszystkiego dobrego, żeby Twoje zamierzenia się spełniły.
napisał/a: noa24 2007-05-12 14:05
Dziekuję :)

Dziekuję, że mnie nie potępiasz...
napisał/a: noa24 2007-05-18 12:41
podnoszę temat...
napisał/a: osa 2007-05-24 11:13
JA też Cię wspieram całym sercem!
napisał/a: kskula 2007-05-31 15:49
Cieszę się że pomimo tak wielkiej tragedii jesteście jeszcze w stanie obdarować jakieś dziecko swoją miłością. Myślę że był jakiś powód dla krótego BÓG tak was doświadczył.
Jestem z wami całym sercem i będę się modliła abyście jak najszybciej mogli znowu poczuć miłość rodzicielską. W końcu na świecie jest tyle dzieci których nikt nie kocha i tyle ludzi które chcą kochać a nie mogą.