Nie wiem co robic ;( Kłopoty z moim byłym..

napisał/a: Patunia15 2007-10-20 11:24
Mam problem.. Jestem w związku już ponad pół roku. wcześniej byłam z takim jednym chłoakiem,który teraz jest moim najlepszym przyjacielem. On także ma w tej chwili dziewczyne, ale twierdzi że nadal czuje coś do mnie ;(( nie wiem co mam zrobić w tej sprawie. Do tego wszystkeigo mój chłopak jest o niego strasznie zazdrosny ;/ pomóżcie! kto miał podobną sytuację napiszcie co o tym sądzicie!
napisał/a: miniar10 2007-10-20 12:14
krotka pilka, z ktorym wolisz byc???
napisał/a: miniar10 2007-10-20 12:16
a jesli chodzi o przyjazn, to ja lepiej zostawic, lepiej miec oddanego kumpla, ktoremu mozna sie wygadac, niz probowac robic z niego chlopaka- bo raczej nie wypala

i wtedy ani chlopaka, ani kumpla..
napisał/a: miniar10 2007-10-20 12:17
wiec gruchaj z obecnym chlopakiem, a z drugim dyskretnie sie kumpluj
napisał/a: adelajde26 2007-10-20 16:19
zakazany owoc lepiej smakuje
małe szanse na odgrzenie związku
słuchaj Minimar :)
napisał/a: asia554XopXpl 2007-10-24 10:29
Dziewczyny mają rację,albo ten albo drugi.Zresztą kto zerwał w pierwszym związku?Jeśli ten pierwszy to go ole.j!Sprawdził,że tamta to nie to,to teraz szuka oparcia w Tobie,pod przykrywką,że to przyjażń .Jeżeli to Ty zerwałaś,a on mimo wszysto czuje jakąś chemię do Ciebie i mimo,że zastąpił sobie Ciebie jakąś panienką to ja bym tez sie zastanowiła,ale raczej byłoby na NIE.Stare powiedzenie i mądre powiedzenie,że drugi raz się do tej samej wody nie wchodzi.Za dużo ten pierwszy wie,najcześciej jest tak,że pózniej zacznie Ci wypominać wiele rzeczy.A to Ty tamto z tamtym itp.Oczywiście sytuacja też może się odwrócić,Ty też możesz zacząć robić jemu sceny.Jeżeli ten drugi jest OK! to siedż z nim!A tamten niech krzysta z życia:) Pozdrawiam!