Brak orgazmu! co robic?

napisał/a: wikiXheh 2007-05-09 23:09
Jestem z moim chłopakiem ponad 5 lat. Kochamy sie od 3 lat. Stosuje pigułki antykoncepcyjne aby nie było wpadki. Ale ja jeszcze tak naprawdę nie przeżyłam prawdziwego orgazmu. Jest mi dobrze, on sie stara za kazdym razem ale mi jeszcze świat nie zawirowal ani razu! co mam zrobic aby zasmakowac rozkoszy? :(
napisał/a: patrycja83 2007-05-12 19:30
Radzę Wam spróbować innych pozycji.. najlepiej takich w których partner penetruje partnerę maxymalnie dogłębnie a jednocześnie uciska swoim "penetratorem" kobiecy punkt "G" :p ... Musicie po prostu znaleźć receptę na Wasz udany sex.. bo dlaczego to tylko on miałby czerpać kożyści z tej zabawy :rolleyes: ..Proponuję Wam przed sexem pobudzenie łechtaczki.. wtedy napewno będzie lepiej :o Powodzenia...
napisał/a: moniadr 2007-05-13 14:49
Piszesz ze partner sie stara...a moze nie jest tak do konca? Moze wasz seks trwa za krotko... a moze po prostu wybieracie takie pozycje w ktorych ty nie czujesz sie komfortowo, wybierz sobie taka w ktorej partner bedzie mogl dluzej sie kochac (np misjonarska) i nie skupiaj sie na orgazmie, delektuj sie kazda chwila i pozwol sobie "odplynac", im bardziej bedziesz chciala go dostac tym gorzej bedzie ci to wychodzilo. A i pieszczenie lechtaczki przed stosunkiem na prawde bardzo pomaga.
napisał/a: ewelinka19 2007-05-15 15:29
hej. ja miałam kiedyś ten sam problem co Ty. Nawet z moim chłopakiem poszlismy do sex shopu kupic preparat na opoznienie jego wytrysku. ale postanowilam po swojemu.czyli:sex z prezerwatywą to opóznia też jego wytrysk,kiedy siedzisz na nim musi piescic piersi i masować łechtaczke. jeśli tak zrobicie na bank dostaniesz orgazm.Musisz tez mówić mu co lubisz i jak lubisz. powodzenia.
napisał/a: boony 2007-05-18 23:42
napisal(a):

Przedewszystkim To Orgazm Nie Jest Taki Prosty I Nie Mozna Tak Sobie Doradzac Zrob Tak Badz Tak Owszem Wszystkie Proby Dozwolone Nie Mam Nic Przeciwko Bo Nie Raz To Pomaga Ja Swoj Pierwszy Orgazm Przerzylam Dopiero Po Urodzeniu Drugiego Dziecka Oczywiscie Orgazm Nie Jest Zalezny Od Ilosci Stosunku Badz Wieku Kazda Kobieta Jest Indiwidualna I Kazda Kobieta Ma Inny Orgazm I W Roznym Wieku I Czasie Tak Wiec Na Wszystko Przychodzi Pora Podobnie Jest Z Zajsciem W Ciaze Itd Powinnas Rowniez Cwiczyc Miesnie Callga Chyba Wiesz Na Czym To Polega Jesli Nie To Na Forum Jest To Opisane Powodzenia
napisał/a: kamila29 2007-05-19 07:03
boony zgadzam sie,ja np.mam orgazm tylko wjednej pozycji!i tak od wielu lat!czasem jak sie kochamy i jestem mocno podniecona to i tak nie mam,to duzo zalezy od naszej psychiki,jaki prowadzimy tryb zycia,czy mamy na co dzien duzo stresu...
napisał/a: NineQ 2007-05-29 17:52
a może poprobuj sama ... wiesz zbadaj sama co ci sprawia najwieksza przyjemnosc - jesli dowiesz sie co doprowadza cie do rozkoszy bedziesz wiedzala jak poprowadzic swojego partnera.
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-05-30 13:04
Hej,

Jest wiele sposobów na to, żeby przeżyć seks stulecia i superorgazm!
Poczytaj o masażach z użyciem pachnących olejków, różnych erotycznych trickach, pozycjach i pomysłach na udane współżycie - na pewno znajdziesz tu coś dla siebie: Seks

Powodzenia!!!
napisał/a: Hania9 2007-06-01 10:07
ze mną było tak, że nie od pierwszego razu miałam orgazm! Trwało to kilka miesięcy i pomimo, że było mi przyjemnie, i byłam bardzo podniecona – nic. aż pewnego razu (i tutaj potwierdza się pogląd, że należy stymulować punkt G) „pojawił się”, kiedy kochaliśmy się od tyłu. Pomimo, że od tego czasu minęło wiele lat, nie zawsze GO mam – raz po prostu jestem bardziej podniecona, raz mniej, za innym razem mam ochotę na szybki sex, i mój partner nie ma czasu, żeby mnie rozgrzać! I po raz pierwszy zgadzam się na forum z Moniadr, że pieszczoty przed wiele dają. Poproś chłopaka, żeby całował Twoje ciało – ja mam odlot jak całuje moją szyję i ramiona. Niech zrobi ci masaż z użyciem pachnącego olejku – wrażenie ślizgających się dłoni po brzuchu, czy masaż stóp jest cudowny! A poza tym, na siłę nie dąż do niego, nie myśl uparcie o nim, pozbądź się uprzedzeń, daj się ponieść chwili… eksperymentujcie z pozycjami i technikami … żeby móc przeżywać orgazm, należy poznać swoje ciało, a wtedy na pewno będzie przyjemnie. powodzenia :D
napisał/a: beatkaX1981 2007-06-01 12:43
napisal(a):

ja tez miałam z tym problem ,dla mnie rozwiazaniem była szczera rozmowa, musiałam nauczyc sie jak delikatnie powiedziec partnerowi co dokładnie powinien robic zebym miała orgazm.Przede wszystkim nie ma co udawac-nie masz to nie masz,nie udawaj ze jest inaczej , bo on robiac cos zle bedzie myslał ze robi dobrze,wiec bedzie robił to dalej. na pewno sie nie obrazi kiedy powiesz ze uwielbiasz jak np. lize cie delikatnie i nie bój sie dawac mu wskazówek w trakcie seksu. I przede wszystkim-nie skupiaj sie na tym zeby dojść,bo nie dojdziesz. Ma ci byc po prostu DOBRZE !!!!!!
napisał/a: nellydg 2007-06-03 00:16
Wiki napisal(a):Jestem z moim chłopakiem ponad 5 lat. Kochamy sie od 3 lat. Stosuje pigułki antykoncepcyjne aby nie było wpadki. Ale ja jeszcze tak naprawdę nie przeżyłam prawdziwego orgazmu. Jest mi dobrze, on sie stara za kazdym razem ale mi jeszcze świat nie zawirowal ani razu! co mam zrobic aby zasmakowac rozkoszy? :(


nic nie jest tak jak piszecie,bo ja nie miałam orgazmu 28 lat,a mój mąż sie staral i próbowalismy wszystkiego,wierzcie mi wsyzstkiego,a jak sie rozstalismy i pokochalam kogos innego to mam i nie w wyszukanych pozycjiach,tylko kazdych...wiec_
napisał/a: Olenka19844 2007-06-06 19:14
Znam tan problem tak samo jak wy. W wym momencie nie dotyczy mnie bezpośrednio, ale cięzko na to pracowałam. Oto kilka moich rad:

1. tego naprawde można sie nauczyć. miałam orgazmy łechtaczkowe i tylko wtedy gdy sama sobie je zrobiłam. jednak trzeba przyzwyczaic pochwę do przyjemnośći. stopniowo przyzwycjzjałam pochwę do przyjemności, nawet kupiłam sobie wibrator:)

2. mięśnia kegla! wszyscy wiemy co to jest. powtarzam TRZEBA ĆWICZYĆ!

3. do tego najwyraźniej trzeba dorosnąć. jeśki ktoś podchodzi di sexu jak do sportu to nie ma takiej opcji, żeby czerpac z tego większą przyjemność

4. jeśli to wszystko nie skutkuje pozostaje tylko zmienic partnera. smutne ale prawdziwe. wszystkie wiemy, że "wyposarzenie" naszych ogierów ma ogromne znaczenie ale i bardzo ważna jest więź emocjonalna z mężczyzną. jęsli jest ci z nim naprawde dobrze to i łóżku sie sprawdzi

No to moje panienki życzę powodzenia