Cera naczynkowa

napisał/a: BagLady89 2012-06-01 14:56
Dziewczyny czy korzystałyście z preparatów typu red blocker? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem, czy to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto...:/ A może znacie jakies naturalne metody dbania o cere naczynkowa?
napisał/a: urodziwa89 2012-06-07 17:33
musisz stosować odpowiednią pielęgnację, czyli zwrócić uwagę na substancje aktywne w kosmetykach, ale też przestrzegać się pewnych grzeszków... poczytaj sobie nowego bloga mojej koleżanki, bo zamieściła post o cerze naczynkowej [url]www.sferalabeaute.blogspot.com[/url]
ja też czasami smaruję się plasterkiem cytryny i uwierz że to pomaga :)
napisał/a: karolkam 2012-06-09 18:14
Stosowałam coś z perfekty na naczynka z kasztanowca czy coś takiego:)
napisał/a: trycja13 2012-06-09 20:46
na naczynka sa dobre kosmetyki z oriflame takie fioletowe pudełeczko:)
napisał/a: Gosiak07 2012-06-10 15:00
Na cere naczynkową można stosować pare preparatów dostepnych na rynku np:firmy AA jest tez sporo korektorów i maseczek lecz to bardziej zapobiega niż likwiduje naczynka .Trwałe i widoczne efekty daje zabieg laserowy jest to szybki i bezbolesny zabieg polecam gabinet medycyny estetycznej ELMED Ul.Haffnera 6 w Sopocie.
Martka82
napisał/a: Martka82 2012-06-13 14:20
..krem ruboril isispharma..stosuję 4 opakowanie i naprawde polecam, nie uczula , nie podrażnia, ladnie uspokaja cerę, na All za ok 28 zł ale warto

..kremy z serii ziajamed, w aptekach, jest krem na dzień i na noc, troszkę tańsza alternatywa:)

..poza tym produkty łagodne ..do demakijażu płyn micelarny ...z Vichy lub Biodermy....

..kaspułki z witamina a +e dermogal A+E...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20251
w formie takich małych rybek..super sprawa..super nawilżeniie..te produkty stosuje na co dzień ..sa sprawdzone...:)
napisał/a: Ell-a 2012-06-18 21:21
A co to sa produkty "red bloker" ?? To jakies mowe okreslenie na prearaty do cery naczynkowej?

Ja kojarze kilka takich serii, najbardziej chyba Flosleka
Martka82
napisał/a: Martka82 2012-06-19 09:30
..zdaje się że to to są tabletki z rutyną itd..które uszczelniaja naczynka..i tym samym s a pomocne w zmniejszeniu rumienia ale to w sumie tak sie ładnie tylko nazywa bo cudów takimi tabletkami nie zdzialamy..
napisał/a: mastylla 2012-07-11 20:10
Cera naczynkowa wymaga niezłej gimnastyki jeśli chodzi o pielęgnację.Wiem bo sama taką mam. Kupuje sie kremy, mazidła i inne cuda a one szczypią, powodują podrażnienia i kosztują niekiedy majątek. Zebrałam to do kupy i wrzuciłam na swojego bloga. To co przetestowałam i co dla mnie jest ok. Dziś demakijaż i oczyszczanie, niebawem kremy.
Zapraszam wszystkie "rózowe" jak ja :)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/2012/07/11/pielegnacja-cery-naczynkowej-cz-1/
marlenna
napisał/a: marlenna 2012-08-06 12:50
dużo witaminki C :)
napisał/a: marmolada 2012-08-06 12:54
Martka82 napisal(a):..zdaje się że to to są tabletki z rutyną itd..które uszczelniaja naczynka..i tym samym s a pomocne w zmniejszeniu rumienia ale to w sumie tak sie ładnie tylko nazywa bo cudów takimi tabletkami nie zdzialamy..


Czyli rutinoscorbin pod inną nazwą ale za wyższą cenę? To raczej nie warto. Samymi tabletkami tak jak mówisz, cudu nie będzie bo cera naczynkowa jest mega wymagająca. Dobra jest ta seria z floslek, tylko lepszy efekt przy stosowaniu kompleksowo a nie sam krem. Jeszcze zależy jaki stan skóry. Maseczki z glinki, można próbować też domowych maseczek.
marlenna
napisał/a: marlenna 2012-08-06 12:58
rutinoscorbin i inne podobne leki opierają się na tym samym działaniu, więc nie ma różnicy który lek.. tak mi sie wydaje.. chodzi tylko o składnik