ZALETY naszych chłopaków

napisał/a: niu_nia 2007-10-13 23:50
Jedna z dziewczyn (Malaga16 - o ile się nie mylę) założyła wątek o tym, że jednak ona jest szczęśliwa w swoim związku. I przyszło mi na myśl, że fajnie byłoby żebyśmy spojrzały na naszych chłopaków i zobaczyły ile w nich dobrego.

Mój J. ma swoje zasady, które bardzo mi się podobają, jest stanowczy, zaradny, czuły i opiekuńczy.

A jakie zalety mają Wasi mężczyźni?
napisał/a: Paulina55053 2007-10-14 18:41
Jak zaczne myslec o tym jaki byl dla mnie moj byly to troche mi smutno ze to koniec ale sposob w jaki mnie zostawil skreslil go...Oj ale byl odpowiedzialny, najpierw myslal zanim cos zrobil,czuly,kochany,troskliwy,opiekunczy,mialam wszystko ch chcialam,dbal o mnie,rozsmieszal kiedy mialam zly dzien i znosil moje humory,spelnial moje zachcianki,darzalo mu sie robic mi niespodzianki...itp aj to byly czasy
napisał/a: dudek2 2007-10-14 18:52
Mój Kotek jest czuły, delikatny, nie wstydzi się okazywać mi uczuć w towarzystwie, potrafi mówić o uczuciach; jest opiekuńczy, potrafi dobrze inwestować pieniądze.
Poza tym uwielbiam jego poczucie humoru i cięty dowcip. Często powtarza mi, że mnie kocha i mówi, ile dla niego znaczę.
Wad też by sie trochę znalazło, ale skoro ma być o zaletach, to dam spokój :)
napisał/a: Cannabis 2007-10-18 19:39
największą zaletą mojego M. jest to, że mnie kocha
napisał/a: niu_nia 2007-10-19 17:50
Cannabis, myślę że masz rację :) to największa zaleta naszych facetów, że nas kochają :)
napisał/a: dudek2 2007-10-19 18:29
????????!!! Chyba odwrotnie! Naszą, kobiecą zaletą jest to, że to my ich kochamy!!!!
napisał/a: dudek2 2007-10-19 21:01
Mój Facet Dzisiaj żadnych Zalet Nie Ma!!!!! Wkurzył Mnie Jak Nie Wiem Co!!!!
napisał/a: rainbow 2007-10-19 21:56
Mój Misiek też ma swoje zasady...jest troskliwy, opiekuńczy, rozumie mnie bez słów... a co najważniejsze kocha mnie za to jaka jestem....
napisał/a: glomodorek 2007-10-27 23:06
najwieksza zaleta mojego Misia jest to ze mnie pokochal i walczyl tak dlugo az zdobyl moje serce, ratujac mi przy tym zycie... Kocham Go:*
napisał/a: tka_aa 2007-10-29 21:55
Mój Wariat jest cierpliwy, mądry , ma dobry gust muzyczny, jest kulturalny, szanuje kobiety, wrażliwy i delikatny, jest ambitny, czuły :) Ma śliczny i kochany uśmiech , jest uroczy , wtrwały , nie poddaje sie, uwielbia prawić komplementy. Jest wierny , szczery , miły , pomocny , zaangażowany , rodzinny , wyjątkowy, mądry , przystojny ;> , ma swój charakter którego nie daje zmienić , pomimo wszystko jest wtrzymały i kochany , wyrozumiały, wyczekany i ma urok małego chłopca Mogłabym jeszcze wymieniac... ;p
napisał/a: dudek2 2007-10-30 06:32
A mój facecik ostatnio (czytaj: po ostatniej wielkiej kłótni) rzeczywiście się stara! Poświęca mi więcej czasu, mniej gra na playu i jest dla mnie ogólnie milszy. Czuje, że mu zależy... Wreszcie to czuję!!!
napisał/a: Verida840 2007-10-30 14:16
barwa Jego glosu, poczucie humoru oraz
inteligencja.

To, ze jest moj, wiadomo- zaleta nadrzedna ;)