Squirting - Kobiecy wytrysk

napisał/a: qreq 2011-12-18 08:41
Chciałbym poruszyć bardzo ciekawy temat a mianowicie

Wytrysk u kobiety

Która z Was miłe Panie miała doświadczenia z tym związane podczas uprawiania seksu ?
Temat wytrysku u kobiet jest wielokrotnie pomijany w przekazach a szkoda.
Trzeba by więcej uświadamiać kobiety jakie wspaniałe przeżycia niesie ze sobą.

Wytrysk którego poświadczają nie jest do końca wytłumaczalny przez seksuologów.
Nie jest to uryna,choć wydostaje się z cewki moczowej,jest to płyn,który może wystrzelić
podczas bardzo głębokiego orgazmu.Jest to też porównywane do szczytowania u mężczyzn.
U kobiet,które doświadczają to po raz pierwszy wytrysk jest zaskoczeniem jak i dla jej partnera.
Najkrócej podsumowując jest to fenomen,którego może doświadczyć Kobieta podczas
uprawiania seksu.
Jej orgazm staje się głębszy i pełniejszy.Przeżycia towarzyszące temu są trudne do opisania
bo każda z Pań przeżywa orgazm inaczej - hm no totalny odlot :)

Ja w swej praktyce spotykam się tym tematem,uczę kobiety jak przygotować się do tego fenomenu i czerpać z tego bezgraniczną przyjemność.
Na tą okoliczność przygotowałem wizytówkę
http://erotykmasaztantryk.wizytowka.pl/
Chętnie odpowiem na Wasze pytania w miarę mojej wiedzy i czasu.
Zachęcam i zapraszam Panie do dyskusji tu na forum,acz chodzi tu o wasze udane życie erotyczne

Pozdrawiam
napisał/a: tedybear 2012-02-16 12:31
to jest kolego uryna ktora wydostaje sie z cewki moczowej!! a dlaczego? poniewaz cewka moczowa polaczona jest z pecherzem moczowym i tylko z nim. nie ma nigdzie zadnego innego tajemniczego polaczenia gdzie moglabybyc produkowana owa tajemnicza substancja z wytrysku. u nas mezczyzn mamy jeden przewod iodprowadzajacy i uryna i sperme u kobiet tak nie ma. owy plyn ma smak, zapach i konsystencje dokladnie taka sama jak uryna. a najprostszym sposobem aby to sprawdzic to dac kobiecie 4 godziny przed sexem i jej wytrykiem buraczki. i zaloze sie z Toba o co chcesz ze podczas wytrusku owy plyn jak to nazywasz bedzie mialo czerwone zabarwienie jak mocz podczas kiedy sie sie buraczki
wiec Kolego zanim napiszesz poczytaj i jak poczytasz sobie wyklady medyczne na ten temat stwierdzisz ze owa przypadlosc ktora tak Tobie sie podoba to choroba nietrzymania moczu.
tralaleczka
napisał/a: tralaleczka 2012-04-27 10:02
Yyy...
napisał/a: tasiuncia 2012-04-27 11:10
bleee...
napisał/a: joleks 2012-04-27 12:15
bardzo ciekawa sprawa, ale również słyszałem, że to uryna jest, najlepiej jak by kobiety zajęły głos i opowiedziały o tym jeżeli spotkało ich coś takiego
tralaleczka
napisał/a: tralaleczka 2012-05-07 17:54
joleks napisal(a):bardzo ciekawa sprawa, ale również słyszałem, że to uryna jest, najlepiej jak by kobiety zajęły głos i opowiedziały o tym jeżeli spotkało ich coś takiego


"Spotkało je"... To nie kara boska...
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2012-05-24 12:08
z cewki? myślałam , że z pochwy :P
jak z cewki to faktycznie dziwne co jak nie uryna :P
napisał/a: angelmagic 2012-05-24 12:55
miałam ten ''wytrysk'' i na pewno nie ma nic wspólnego z orgazmem, ponieważ go nigdy nie miałam. nie sadze też , żeby to były problemy z nie trzymaniem moczu bo z tym też nie miałam kłopotów nigdy.. za to mogę wam powiedzieć drodzy panowie , drogie panie :P że nie jest to nie przyjemne, ale też nie robi szału ale jakiś mały rodzaj przyjemności z tego był.... nie odczułam tego jakoś silnie .... ale czy to uryna czy nie to się nie wypowiem bo nie zwróciłam na to uwagi nawet.