PDA

Zobacz pełną wersję : praca w domu

wandi102
10-10-2011, 11:15
Ostatnio często pojawiają się ogłoszenia o pracy w domu.
Nie wszystkie są takie świetne jak opisują.
Ja wybrałam firmę Aroma Group i jestem jak na razie zadowolona.
Bardzo dobra współpraca, pomoc i tak po 3 miesiącach z pracy dodatkowej zrobiła się podstawowa. Do tego można taniej kupić coś dla siebie i do domu.
gg 7020219

siaal
13-10-2011, 11:53
Jeżeli chcesz zarabiać i jednocześnie byc w domu, zapraszam na stronę http://webowiec.pl/news/list.php?page=0

Pozdrawiam

karenni
18-10-2011, 23:41
Praca w domu wymaga ogromnej dyscypliny, podziwiam.

dianam
24-10-2011, 10:16
Praca w domu wymaga ogromnej dyscypliny, podziwiam.
Ja również podziwiam. Rzadko zdarza mi się pracować z domu, ale jednak. Najlepiej to mieć osoby pokój, który przekształci się w swoje własne biuro - otoczenie papierów, segregatorów oraz samo "wyjście" do innego pomieszczenia pewnie od razu wpływa inaczej na umysł. :)

lucyinthesky
21-11-2011, 12:48
trzeba przede wszystkim motywacji i samozaparcia, jak tego nie ma żadne inne pomieszczenia nie pomoga :)

hydrov
30-11-2011, 14:09
na dłuższą meta praca w domu bywa męcząca, sam wiem z własnego doświadczenia

effcia3
15-12-2011, 22:04
Niezłym sposobem poszukiwania pracy w domu jest zarejestrowanie się na portalach typu aukcje pracy czy giełdy zleceń. Posiadając dostęp do Internetu potencjalny zleceniobiorca może liczyć na zapytania/ oferty od wielu zleceniodawców poszukujących osoby o określonym profilu i popartym przykładami doświadczeniu w wykonywaniu prac o konkretnym charakterze. Co więcej, na portalu można znacznie rozszerzyć swoje CV, nawet o zdjęcia czy „wideoklipy” nie ponosząc dodatkowych kosztów (lub niewielkie, zależnie od portalu) z tytułu wzrostu objętości ogłoszenia. Trzeba się jednak dobrze zastanowić co się chce i przede wszystkim potrafi dobrze robić zanim odpowie się na takie ogłoszenie o pracę. Za: http://www.praca5.pl/praca-w-domu

szwol76
17-12-2011, 11:57
WITAM.A MOŻE KTÓRAŚ Z MAM CHCE SOBIE DOROBIĆ PRACUJĄC W MOIM ZESPOLE?ZAPRASZAM NA STRONĘ
http://betterware-dla-domu-com-pl.manifo.com/
I DO KONTAKTU.WSZYSTKO WYJAŚNIĘ.MOŻNA FAJNIE ZAROBIĆ.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU.ODPOWIEM NA KAŻDY TEL I EMEILA.
NAPRAWDĘ WARTO.
WSZYSTKO WYJAŚNIE A JEŚLI KTOŚ MIESZKA NIEDALEKO MOŻEMY SPOTKAĆ SIĘ PRZY KAWIE.
ZRÓBCIE SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA.
POZDRAWIAM GORĄCO

ladyfm
29-12-2011, 09:04
praca w domu to jest to zwłaszcza jak jest zimno na dworze :P hehe
ja pracuje w domu i jestem mega zadowlona zmojej pracy , w latwy i przyjemny sposob moge zarobic duuuzoo kasy : http://www.intercam-studios.com
Miła atmosfera i sami profesjonalisci . :)

ladyfm
03-01-2012, 16:28
No chciałam dopisać jeszcze jeden link , tutaj macie info na temt zarobkow i to niejest ściema : http://www.intercam-studios.com/przykladowy_zarobek/

anisia_k
18-01-2012, 16:41
Praca w domu to ciekawy pomysł o ile przynosi realne korzyści, ja proponuję wszystkim zapoznać się z adsense, jeśli posiadacie stronę, to ciekawa forma zarobku bez żadnego wysiłku.

ciekawska577
01-02-2012, 12:58
www.internetowemodelki.pl, polecam :) Praca w domu , zaczynałam od 800 zł a jestem teraz przy 7 tyś :) miesiecznie a dokładnie przy 135 h :)

ladyfm
01-02-2012, 18:38
Dużo szukałam w Internecie fajnych i godnych uwagi ofert dodatkowego zarobku aż w końcu znalazłam. Do pracy wystarczy komputer, internet i kamerka internetowa i można zarabiać. Są dwa sposoby zarabiania : albo 10zl/h +15%obrotu bądź 50% obrotu. Ja zarabiam siedząc przed komputerem 2000-2500zł msc. Oczywiśćie można więcej ile kto chce nie ma ograniczeń. Praca jest legalna i ma sie umowę zlecenie. Dodatkowo firma jest sprawdzona i nie ma mowy o żadnych ściemach. Najlepsze jest to , że każdy może sam sobie wybrac dyżury kiedy chce pracować.Każdy także może sprawdzić to ile zarobił każdego dnia i jakie są jego statystyki. Oczywiśćie można też liczyć na dodatkowe bonusy i darmową sesję fotograficzną :) Już kilka moich koleżanek pracuje ze mną i są tak samo zadowolone jak i ja. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to chętnie odpowiem na każde pytanie rencia_fun@wp.pl albo zapraszam na stronkę http://www.zarabiajnakamerkach.pl/pl/

nisia21
06-02-2012, 11:17
WITAM.A MOŻE KTOŚ CHCE SOBIE DOROBIĆ PRACUJĄC W MOIM ZESPOLE?:)
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.
*Chcesz w przyjemny sposób wyrobić sobie dochód?Masz pracę/emeryturę,ale interesowałoby Cię dorobienie dodatkowych pieniędzy? A może jesteś studentem/uczniem,który ma dość bycia zależnym finansowo od rodziców?Chętnie podejmę z Tobą współpracę.
*Nie jesteś na razie zdecydowany na własny biznes, ale chętnie nabywałbyś produkty FM GROUP,30% taniej?
RAZEM OSIĄGNIEMY SUKCES.
WSZYSTKO WYJAŚNIĘ.MOŻNA FAJNIE ZAROBIĆ
WSZYSTKO WYJAŚNIE A JEŚLI KTOŚ MIESZKA NIEDALEKO MOŻEMY SPOTKAĆ SIĘ PRZY KAWIE:)
POZDRAWIAM GORĄCO
gg6472933

basiuchaaa
09-02-2012, 18:41
Zajęcie jest bardzo proste. Za obejrzenie trzech filmów reklamowowych (ok. 30sekund każdy) a następnie wypełnienie, krótkiej ankiety 14 $ , czyli dzienne zarobki wynoszą 3 x 14 $ = 42 $. Konieczne będzie założenie sobie darmowego konta na paypal ( www.paypal.pl ) , ponieważ wypłaty są przelewane właśnie na to konto. Wypłaty można dokonać po zebraniu 1000 $

http://Surveys-Faq.com?ref=2724870 (gdyby link nie działał, proszę skopiować i wkleić do przeglądarki ) jest to link do zarejestrowania się w naszym serwisie, po zarejestrowaniu się otrzymasz już na wstępie 50 $ . Teraz już tylko wystarczy kliknąć na BADANIE (survey) i wykonać dzisiejszą pracę, czyli obejrzeć trzy filmiki reklamowe i wypełnić ankiety. Cały czas na stronie będzie widoczny stan konta, a po wypełnieniu ankiety za każdym razem będzie ono się powiększało automatycznie o 14 $.

Pozdrawiam!:)

Mirceja
13-02-2012, 18:56
Któraś z Was pracuje/pracowała jako videomodelka?

ja-mama
15-02-2012, 16:27
szkoda tylko ,że często można natknąć się na nie uczciwych pracodawców.

aga7773
24-03-2012, 19:29
Czesc Wszystkim,

Zajmuje sie obecnie wspolpraca przez internet z amerykanska firma, ktora prowadzi aukcje internetowe tzn penny auctions.
Kolezanka przedstawila mi ten program i jestem zachwycona. Najwazniesza sprawa to to, ze nie trzeba niczego nikomu wciskac. To co musisz zrobic to zarejestrowac sie pod linkiem, ktory podam na koncu i na stronie firmy umiescic codziennie jedna reklame. Reklamy sa juz przygotowane wiec odbywa sie to na zasadzie wytnij, wklej i zajmuje od 2-5 minut dziennie. Poniewaz firma na kazdym sprzedanym artukule ma okolo 1000% zysku - tak 1000%, nie 100%- bardzo jej zalezy na rozreklamowywaniu tych wlasnie aukcji.
Pod koniec kazdego dnia kazda osoba, ktora zamiescila prwawidlowo reklame otrzymuje procent zysku firmy. Jest to jak na razie 1.5% dziennie od kapitalu ktory chcesz zainwestowac.
Na poczatku mozna dolaczyc jako darmowy czlonek i dostaje sie 100 darmowych punktow, ktore sa odpowiednikiem 100 dolarow. Mozna spokojnie wyprobowac system przez kilka tygodni i jak sie jest do niego przekonanym wplacic jakakolwiek kwote od ktorej beda rosly punkty, ktore mozna pozniej zamienic na dolary.

Caly schemat wydaje sie na pierwszy rzut oka moze skomplikowany, strona internetowa tez jest bardzo zaawansowana ale zyski sa prawdziwe i bardzo szybkie.

Jesli ktos chcialby dolaczyc ale ma pytania odnosnie tego jak zamiescic reklame prosze pisac na moj email a odpowiem. Wszystkie informacje znajdziecie tez na stronie po zarejestrowaniu sie za darmo na linku ponizej ale jesli ktos potrzebuje pomocy chetnie pomoge. Strona jest po ang ale mozna zmienic jezyk na polski.
Fima ta bardzo szybko sie rozwija i cala ta forma zarobku ma rece i nogi. Firma dzieli sie zyskiem, bo dzieki osobom zamieszczajacym reklamy zarabia krocie!

Jesli ktos chce moge rowniez przeslac tabelke z obliczeniami ile mozna zarobic i po jakim czasie, na podsatwie mojego przykladu. To jest tylko przyklad i kazdego dnie procent jest troszke inny ale na razie jest to 1.5 % dziennie. Sa jeszcze inne zrodla zarobku w tym programie ale o tym pozniej.
Jesli ktos ma internet i czas to moze rozwinac ten biznes bardzo szybko.

Mozna sie zarejestowac ponizej:

http://makeeasyprofit.zeekrewards.com

Jest to moj link, ktory podaje jako osoba, ktora przedstawila Wam ten program. Z tego co wiem, kazdy musi sie zarejestrowac pod juz istniejacym czlonkiem programu. W tym przypadmu jestem nim ja.
Dodam jeszcze, ze zeby sie zapisac po otwarciu
http://makeeasyprofit.zeekrewards.com
nalezy nacisnac na slowo 'join', ktore znajduje sie u gory, na czarnym pasku po prawej stronie.

Pozdrawiam i zycze powodzenia!!! Duzych zyskow:)

Agnieszka
Moj email: agnieszka7773@hotmail.co.uk

anienka
10-05-2012, 12:36
praca w domu może być okej, jeśli jest koniecznością. w praktyce niestety okazuje się, że trudno się zmotywować do działania w zaciszu własnego mieszkania. sama chętnie pracuję w środku nocy, ale wiem, że więcej zdziałam w miejscu pracy niż z laptopem we własnym łóżku ;)

marmolada
21-05-2012, 13:00
Niektórym taka forma odpowiada i na pewno jest to fajna opcja dla młodych mam.

karola2012
29-05-2012, 15:47
Witam!
Mam dla Ciebie fajny i łatwy program, w którym możesz naprawde zarobic fajne pieniądze.
Polecam świetną stronę w języku angielskim. Dziennie dostajesz porcję kilku stron, klikasz w

nią i czekasz aż licznik ekranu dobije zera, wówczas możesz już ją wyłączyć i kliknąć w

kolejny promowany link. Za jedno wejście dostajesz 10$.
Ja dopiero wczoraj się zarejestrowałam i mam już 80$. 1$=3.33zł
Nie ma żadnego haczyka. Sama strona na naszych kliknięciach zarabia więcej niż
możemy sobie wyobrazić. My nic nie płacimy, nie ponosimy żadnych kosztów, a
poświęcając 20 minut dziennie możemy zebrać całkiem sporą sumkę.

Oto stronka: http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=karola2012

Wskazówki:
Po wejściu na podaną przez mnie stronke kliknij \"Join TenDollarClick Today\" i kolejno

wpisz:
nazwe użytkownika
hasło
powtórz hasło
Imię i Nazwisko (nie ma się czego bać nie jednemu psu na imie burek )
adres e-mail
kraj
wybierz Yes I` Akcept
i kliknij Create Account
Masz już założone konto na Ten DollarClick większość za nami teraz wystarczy
klikać na linki odczekać czas, który wyswietla się w lewym górnym rogu i masz 10$
Nie zapomnij kliknąć cyfrę kontrolną np.: jak skończy się czas i wyświetli się \"click 3\"

to trzeba wcisnąc liczbę 3, jak wyświetli się \"click 5\" to wcisnąc liczbę 5, która też

wyświetla się w lewym górnym rogu.
Klikając na \"Earning Area\" znajdziesz linki
Klikając na \"Account\" zobaczysz swoje konto
Klikając na \"Withdraw\" wypłacisz kase
Powodzenia

PchlaSzachrajka
30-05-2012, 14:41
A oprócz tego bezmyślnego klikaniu, to co jeszcze można robić w domu?

madziaro
27-06-2012, 16:56
Dla mnie praca w domu, również była by czymś wyjątkowo trudnym, ze względu na fakt, że nie mam samodyscypliny, a wyjscie do biura właśnie trochę tą dyscyplinę może podnieść:D
Jeśli chodzi o możliwe prace wykonywane w domu to polecam znależć fora o tematyce raeklamy, promocji np. stron internmetowych, często właściciele takich serwisów poszukują osób do pisania artykułów czy w inny sposób zarządzania stroną. Chętnie sama bym spróbowała bo podoba mi się taka opcja ale jakoś czasu brak:(

anienka
28-06-2012, 11:38
można otworzyć sklep internetowy. wiadomo, co jakiś czas trzeba ruszyć się na pocztę żeby paczki nadac, ale to chyba niespecjalnie uciążliwe ;) w wólce kosowskiej jest świetna hurtownia chińskiego towaru - dosłownie wszystko, rzeczy tanie jak barszcz, więc allegrowicze bez wątpienia się na nie rzucą.

pawie_oko
03-07-2012, 10:28
no tak z tą samodyscypliną to najgorzej jest :( ale warto próbować, powiem szczerze, że całkiem nie głupim pomysłem jest to, żeby założyć swój sklep internetowy, jak już wymyślisz co chcesz sprzedawać przez internet możesz przystąpić do realizacji. A jakbyś szukała miejsca, gdzie możesz tanio i dobrze zrobić stronę możesz zajrzeć tutaj http://advancedart.pl/ powodzenia życzę.

madziaro
05-07-2012, 12:00
Tak, praca w internecie to z pewnością jedno z najlepszych rozwiązań, bo jest on podstawowym źródłem informacji, ale wiele działów ciągle się szybko rozwija, a tempo to nabiera rozpędu. Właściwie nie widzę innego wyjścia niż praca z użyciem sieci :D

marlenalewa
22-07-2012, 20:53
Wiem, że nie wszystkie osoby nadają się do podjęcia współpracy jako konsultanci. Jeżeli ktoś jest zdecydowany- proponuje współpracę z Marizą- mają fajne i tanie kosmetyki. Dla zainteresowanych podaje swoje GG 5323953

alutka9307
19-08-2012, 12:55
Jeżeli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze nie wychodząc z domu, napisz do mnie. Mam do zaoferowania dla Ciebie pacę , której poświęcisz kilka minut dziennie i zarobisz na extra buty czy sukienkę :) Nie obiecuję gruszek na wierzbie jak inni pracodawcy ( 7000 zł / miesiąc )dlatego jestem wiarygodna. Są to mniejsze pieniądze, które można przeznaczyć jak wcześniej napisałam na coś EXTRA :) Jesteś zainteresowana/-y ??? Napisz a podam Ci dokładne szczegóły i zaczniesz zarabiać już dziś .
Kontakt e-mail : alutka9307@wp.pl*

Pozdrawiam.

gamb
21-08-2012, 20:24
Jak już pisałyście wcześniej praca w domu (http://praca.owi.pl/dodatkowa/chalupnicza) wymaga samodyscypliny ogromnej! Ja pracuję w domu już dość długo... ma to swoje plusy (np dzięki temu mogłam pogodzić pracę z macierzyństwem, nie muszę marnować czasu na dojazdy i chodzić do pracy w piżamie i kapciach :-) ) jak i minusy (jako że posiadam dwójkę dzieci - na szczęście już przedszkolaków- pracowałam przez 4 lata na 3 etaty - praca, dom, dzieci także nie miałam praktycznie wolnej chwili... Cóż, życie! Nie ma rozwiązań idealnych.

PchlaSzachrajka
22-08-2012, 12:27
Jak już pisałyście wcześniej praca w domu wymaga samodyscypliny ogromnej! Ja pracuję w domu już dość długo... ma to swoje plusy (np dzięki temu mogłam pogodzić pracę z macierzyństwem, nie muszę marnować czasu na dojazdy i chodzić do pracy w piżamie i kapciach :-) ) jak i minusy (jako że posiadam dwójkę dzieci - na szczęście już przedszkolaków- pracowałam przez 4 lata na 3 etaty - praca, dom, dzieci także nie miałam praktycznie wolnej chwili... Cóż, życie! Nie ma rozwiązań idealnych.

Oj znam to, też pracowałam w domu i praktycznie cały czas byłam w pracy, ma to swoje plusy oczywiście, ale dla mnie na dłuższą metę bardzo męczące.

Anka6
10-09-2012, 13:12
Bardzo fajnie mają informatycy, oni w zasadzie mogą tylko w domu pracować. Ale jeśli nie ma się takiego doświadczenia to może w marketingu? Czasami natknęłam się na oferty pracy (http://top-ogloszenia.net/) zdalnej , stawka nawet nawet, tylko trzeba trochę posiedzieć i poszukać.

PchlaSzachrajka
10-09-2012, 14:07
Atak z ciekawości - jakie stawki są, pamiętasz może?

borus99
13-09-2012, 21:14
Jeśli chodzi o marketing internetowy to zależy czym byś sie chciała zajmować, bo stawki zaczynają się tak od 1800zł/miesiąc - np. jeśli zjamujesz sie pisaniem tekstów tzw. copywriting, ale marketing to może być też SEO, pozycjonowanie, programowanie, analityka, grafika itp. Także możliwości jest wiele i stawki też są różne.

------------
ośrodek szkoleniowy zakopane (http://www.dafne.pl/)

PchlaSzachrajka
14-09-2012, 08:54
I to wszystko można w domu robić?? A są umowy o pracę, czy raczej zlecenia i umowy o dzieło?

marjan
16-09-2012, 18:01
zobaczcie na http://sekretyebiznesu.tk tam jest sporo info o marketingu internetowym i ebiznesie. Ja siedzę w tym już długo i nie polecam wam wynagrodzenia za czas, ale za efekt czyli normalny biznes (np. programy partnerskie lub infoprodukty - bez kosztowny biznes), gdzie jesteśmy bardziej niezależni finansowo i nikt nam nie gada co i na kiedy ma być gotowe jak np. pozycjoner, grafik czy gość od montażu video na zlecenie itp. Biznes internetowy w domu ma dużo plusów, ludzie nie zdają sobie sprawy jakie dziś mamy możliwości.

patyk54
14-10-2012, 20:10
Ostatnio często pojawiają się ogłoszenia o pracy w domu.
Nie wszystkie są takie świetne jak opisują.
Ja wybrałam firmę Aroma Group i jestem jak na razie zadowolona.
Bardzo dobra współpraca, pomoc i tak po 3 miesiącach z pracy dodatkowej zrobiła się podstawowa. Do tego można taniej kupić coś dla siebie i do domu.
gg 7020219

ja też podobnie jak ty znalazłas sposób na zdobycie dodatkowej kasy na stronie http://prikawy.org polecam wszystkim

Ewciar
19-10-2012, 14:21
Czy da się te zajęcia pogodzić z pracą na etat i domem?

0sweetness0
21-10-2012, 22:16
Nie dałabym rady pracować w domu ,bo bym nie miała motywacji ,a wszystko by mnie rozpraszało

autograff
22-10-2012, 17:19
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl

ludmila1980
26-10-2012, 11:56
Ja mam super pracę. Robie sobie zakupy przez internet, są to artykuły codziennego użytku w bardzo niskich cenach (już od 1zł). Kurier bezpłatnie dostarcza mi towar do domu. Zarabiam na prowizji od osób, które kupują tak jak ja. Generuję w ten sposób niezłe zyski. Poza tym mam czas na zajmowanie sie domem i dzieckiem.
Fajna sprawa, nowość na rynku. Praca przede wszystkim dla kobiet ale nie tylko. Po prostu dla tych, którzy zaopatrują dom w podstawowe zakupy.
http://www.familo.com/r/ludmila1980

wdinp
08-11-2012, 09:18
Ja pisałam posty, i recenzje produktów kiedyś i też można było dorobić sobie (ok. 200-800zł) miesięcznie oczywiście trzeba było to traktować jako dodatkowy zastrzyk gotówki. Obecnie mniej czasu wolnego spędzam przy komputerze dlatego sporadycznie to robię ale uważam,*że to fajne zajęcie tym bardziej, że bez ograniczeń wiekowych, terytorialnych a i tematycznie często fajnie pasowało mi :)))
Ja pracowałam dla warszawskich dwóch firm (nigdy nie byłam u nich) stremcom oraz czteryszmery tam się wypełniało ankietę i po jakimś czasie dostawałam powiadomienia tel lub mailowo.

aresa
08-11-2012, 10:23
tak,praca w domu to fajna sprawa,ale tylko dla tych bardzo zdyscyplinowanych,trudno bowiem wygospodarować sobie chwilkę kiedy zawsze mamy coś do zrobienia,a i domownicy nie zawsze taką pracę traktują poważnie.

Moloko
12-11-2012, 10:05
fajne jak mąz zarabia porządnie inaczej nie da sie s tego wyżyć

polama
12-11-2012, 14:41
Czyli bogaty mąż o jedyna szansa, żeby normalnie żyć?;)

roisin
23-11-2012, 20:48
No tylko trzeba uważać żeby praca w domu nie zamieniła się w wolontariat (http://www.regiopraca.pl/portal/porady/umowa-o-prace/wolontariat-wartosciowa-praca-za-darmo-co-trzeba-o-nim-wiedziec) za darmo... Jest mnóstwo bardzo mało uczciwych firm, które tylko czekają na ludzi chętnych do pracy w domu, a potem im zwyczajnie nie płacą... Dlatego trzeba pracować dla tych firm, które mają już jakieś opinie albo oferują umowy, które gwarantują normalny zarobek!

motylinka
28-11-2012, 10:22
Ja przez wiele lat pracowałam z domu, nieźle zarabiałam, miałam czas na prowadzenie domu. Macie rację, taki rodzaj pracy wymaga ogromnej dyscypliny i odpowiedniego rozplanowania sobie dnia, ale dla chcącego nic trudnego :) Chyba tylko raz zdarzyło mi się, że w piątek się trochę obijałam i później musialam wszystko nadrabiać w niedzielę... :P

ane29
02-12-2012, 22:14
znalazłam fajny patent na doładowywanie telefonu i nie tylko.
przez facebooka za pośrednictwem strony lubietoto klikasz w lubię to za kazde klikniecie 5 punktów. za 1000 pkt. mam doładowanie 5 zł, a za 4000 pkt. 20 zł. ja sobie doładowuję telefon w ten sposób co tydzień.
link
http://lubietoto.pl/p,15173.html

doładownie mam po 2 dniach w telefonie

marlenalewa
10-12-2012, 18:42
Witam serdecznie!
Poszukuję osób, które są zainteresowane współpracą z firmą kosmetyczną.Pracę wykonuje się przy komputerze w dogodnym dla siebie czasie.Wystarczy umiejętność podstawowej obsługi komputera i komunikatorów oraz swobodne poruszanie się po Internecie.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.marlena-leczyca.klubmariza.pl, gg: 5323953 lub e-mail: marlenal@wp.pl.
Pozdrawiam Marlena.

carmel
11-12-2012, 14:02
Czyli bogaty mąż o jedyna szansa, żeby normalnie żyć?;)

Taaa, a co bez mężczyzn to sobie nie poradzicie? Ja od kilku miesięcy pracuję w domu i bardzo sobie to cenię. To jest moja główna praca, a nie dodatek. Owszem, trzeba się umieć zdyscyplinować, ale dla mnie to nie problem. :)

A gdzie szukacie ogłoszeń o pracę zdalną?

gamb
28-12-2012, 20:23
Gdzie szukamy ogłoszeń? Pewnie w serwisach ogłoszeniowych, ale akurat jeśli chodzi o pracę w domu trzeba uważać, bo bardzo wiele ofert to zwykłe naciąganie, czasem zdarzy się jakaś fajna oferta ale szybko znika. Zobacz np. http://praca.owi.pl/dodatkowa

motylinka
02-01-2013, 12:03
A gdzie szukacie ogłoszeń o pracę zdalną?

Ja zwykle na gumtree.pl, albo czasem po prostu wpisuję w wyszukiwarkę "praca zdalna - pisanie tekstów", już wiele razy znalazłam tak ciekawe ogłoszenia :) Z takim tworzeniem tekstu jest chyba najłatwiej coś znaleźć, inne oferty pracy z domu to już chyba trzeba się więcej namęczyć, żeby na coś sensownego trafić.

beta99
10-01-2013, 16:41
bardzo dużo ciekawych ofert można również znaleźć na oferia.pl oraz zlecenia.przez.net Ja sama zajmuje się robieniem grafiki dla prostych stron i własnie w z tych dwóch stron korzystam do pozyskiwania klientów :)

Hart1
10-01-2013, 18:10
bardzo dużo ciekawych ofert można również znaleźć na oferia.pl oraz zlecenia.przez.net Ja sama zajmuje się robieniem grafiki dla prostych stron i własnie w z tych dwóch stron korzystam do pozyskiwania klientów :)

Ale w takich wypadkach należy pamiętać o odprowadzaniu podatku od każdej zarobionej w domu kwoty bo inaczej będziemy mieć problem z urzędem skarbowym. Warto wykorzystać do tego tego program Varico (http://www.varico.pl/) do e-księgowości bo ułatwia to wypełnienie stosu dokumentów.

specjalista1
29-01-2013, 18:25
Jaką firmę polecicie w przypadku pracy w domu, z jakimi mieliści już styczność jakie zadnia są zlecane i ile mniej więcej można zarobić?

karolina1623
30-01-2013, 21:38
Chcesz zarobić 100-200 złotych/miesiąc siedząc na facebook'u?? Ja już to robię i całkiem nieźle mi idzie.
Zarejestruj się: http://lubietoto.pl/p,29714.html

motylinka
30-01-2013, 22:13
Moja koleżanka, która wymiata ze znajomości języków obcych (ma te certyfikaty językowe, na których ja się kompletnie nie znam :P) znalazła pracę dorywczą w biurze tłumaczeń online: http://besttext.pl/
Nie czekała, aż pojawi się jakieś ogłoszenie o naborze, tylko sama do różnych biur tłumaczeń rozsyłała CV aż się w końcu udało :) To też fajny pomysł na dodatkowy zarobek z domu :-)

marzena258
06-02-2013, 20:05
nie dałabym rady pracować w domu, musze miec kontakt z ludzmi, a nie z komputerem :(

PchlaSzachrajka
12-02-2013, 08:59
To nie łatwa praca - trzeba mieć sporo samozaparcia, żeby codziennie poświecić odpowiednią ilość godzin na pracę.

trisz
22-02-2013, 11:01
To prawda, ale kiedy już wpadnę w odpowiedni rytm nie mam z tym żadnych problemów. I bardzo fajne w tym przypadku jest to, że odpada nam dojazd, który zajmuje czasem za dużo czasu. Zamykam po prostu komputer i idę na obiad :)

basiekkk
25-02-2013, 15:52
Ja pracuję w domu i bardzo to sobie chwalę. Nie muszę wstawać wcześnie rano, by dojechać do pracy, a mieszkam na wsi, więc jest to pewien problem, zwłaszcza, gdy za oknem śnieg i autobusy kursują różnie. Nie płacę też za dojazd, mogę siedzieć przed komputerem w piżamie do 11 ;) Z drugiej strony - ciężko z towarzystwem, nie jest się wśród ludzi. Ale czasem wolę samotność niż towarzystwo nielubianych współpracowników ;)

vicky0019
27-02-2013, 15:16
Ja też pracuję w domu ale mijają mnie wszelkie zalety bycia pracownikiem :) Mija mnie program kafeteryjny (http://multibene*************************), który oferuje pracodawca, urlop, itp. ale z drugiej strony mam cały czas dom na oku i sama dysponuję swoim czasem

piniolka
01-03-2013, 08:35
Ja próbowałam tej strony ,powiem szczerze ,że z wielkimi oporami ,bo przecież w internecie jest bardzo duzo ofert ,ale zadziałało zarabiam .Polecam ten link
http://megapensja.pl/?user=lucynka1

trisz
01-03-2013, 12:26
Ja nie mam problemów ze zmotywowaniem się do pracy w domu. Wiem, że muszę wstać, przepracować te 8 godzin i po prostu to robię. Przychodzi mi to dosyć naturalnie.

patii_n
01-03-2013, 23:43
Witam,
Jestem na urlopie wychowawczym od kilku miesięcy. Wiadomo przy małym dziecku ciągle są potrzebne pieniądze. Nie chcę wracać do pracy i zostawić moją córeczkę z nianią dlatego zaczęłam szukać pracy przez internet. Jeżeli chcesz zarobić to polecam http://megapensja.pl/?user=patii_n jest to praca całkowicie legalna i opłacalna. Polega na wpłaceniu jedynie 1 osobie darowizny w wysokości 15 zł. Czytałam na różnych forach o dobrej pracy przez internet i w szczególności zainteresował mnie ten program. Dużo osób zadowolonych i w 100% wypłacalna praca. Na początku z małym entuzjazmem spróbowałam, ale po czasie jestem zachwycona patrząc na moje konto. Spróbuj a nie pożałujesz. Jeżeli masz trochę czasu to z pewnością nie stracisz nic na tej pracy a tak wiele możesz zyskać. Ty raz wpłacisz darowiznę 1 osobie, a kilkanaście lub kilkadziesiąt osób Tobie ją wpłaci. Spróbujcie a nie pożałujecie ja jestem zachwycona. Więcej informacji znajdziesz tu: http://megapensja.pl/?user=patii_n

lulaaa1985
05-03-2013, 11:28
Witam, jestem młodą mamą wychowującą wspaniałego synka, sytuacja zmusiła mnie aby podjąć jakąś prace,nie chciałam oddawać dziecka do żłobka z wiadomych przyczyn musiałam więc szukać czegoś w domu, w internecie jest mnóstwo ofert niestety większość to strata czasu, długo szukałam ale wkoncu znalazłam coś co mi przypadło do gustu, zero ryzyka nie trzeba jak w wiekszości nic wpłaać na początek , a na dodatek na start dostaję 50 zl dla chętnych podaję link gdzie jest wiecej informacji, niczego nie tracicie a mozna naprawde zarobić wystarczy chęć i dostęp do internetu . http://goo.gl/I5ZdL polecam

kingakrzywon
08-04-2013, 23:26
Praca dodatkowa dla osób posiadających dostęp do Internetu, od 270 pln/msc,
Kontakt: Kinga Krzywoń, kinga.krzywon@onet.eu

Margerytka28
17-04-2013, 17:36
większość takich ofert to niestety ściema...

Katarinaa
23-04-2013, 14:39
Ja mogę się wypowiedzieć, bo bardzo dlugo pracowalam w domu, niedawno przerzucilam sie na prace normalnie, w biurze. Jedna i druga ma zalety, ale i wady. W tej chwili jestem zadowolona, ze wychodze z domu, do ludzi, jest to wieksza mobilizacja do dzialania. W domu czesto bylam rozlazla, nie moglam sie skupic na tym co mam zrobic.
Wszystko pewnie zalezy od momentu w zyciu, od proirytetow na dany moment.

jagna87
04-06-2013, 17:17
Praca w domu to praca głównie przed komputerem. Osobiście zajmuję się robieniem grafiki komputerowej. Przygotowuje grafikę na plakaty, ulotki, wizytówki, strony internetowe. Zlecenia pozyskuje głównie z http://www.zlecenia.przez.net/ albo z Oferii.
Polecam taki rodzaj pracy. Jeżeli macie smykałkę do tego to polecam kursy z których sama korzystałam gdy uczyłam się tego fachu. Znaleźć je można tutaj http://strefakursow.pl/kursy/grafika_dtp.html
W pierwszej kolejności polecam Photo Shop CS5
Praca leży na ulicy, należy tylko się po nią schylić.

Slejp
05-06-2013, 01:01
Dla mniej obeznanych komputerem mam ciekawą propozycje, gdzie na wstępie za samą rejestracje płacą 20zł. Zobaczcie http://www.ermail.pl/link/cJeAYXXVX2laeVVAc2j7mj2TcJAeYNc2

irma1947
17-07-2013, 08:54
Witam, ja ostatnio próbuje na http://www.ermail.pl/klik/Vn5Ta2UE i powoli coś z tego wychodzi.
Pozdrawiam

OlaOlajna
17-07-2013, 09:38
Tak jak pisałyśmy wcześniej, z pewnością praca w domu ma swoje zalety i wady. Ja również mam problemy z dyscypliną, w domu zawsze jest coś do zrobienia - nie pomaga to w zebraniu się do pracy :>

Ale jeśli już masz trochę wolnego, to zajęć do wykonywania w domu jest sporo. Wiele zawodów przecież na tym bazuje (głównie freelancerzy). Internet na pewno będzie jednym ze źródeł zajęcia - pisanie artykułów, opieka nad forami itp. - faktycznie jest takiej pracy dużo. Dodajmy do tego MLM (http://www.rankingmlm.com/) - marketing sieciowy w którym możesz zarabiać na swojej sieci klientów głównie w domu. Opcji jest sporo, jeśli masz zaparcie by dorobić to znajdziesz jakieś zajęcie. Pozdrawiam :))

jannantczak
17-07-2013, 10:50
Nie ma sensu klikać w reklamy jako praca w domu, bo to są groszowe sprawy. Najlepiej zacząć robić to w czym jest się dobrym ja na przykład ogarniam dobrze photoshopa więc zacząłem projektować różne ulotki, magnesy reklamowe (http://lam.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=115) czy chociażby projekty stron internetowych i tak jadę już od kilku lat. A praca w domu, wydzieliłem odpowiednie do tej czynności miejsce, albo jadę na miasto popracować w parku ;) w końcu zawsze można kto zabroni ;)

Witemagen
23-07-2013, 10:58
Zawsze można kupić jakiś produkt, przejść jakieś szkolenia z techniki sprzedaży (http://www.certes.pl/sprzedaz_i_obsluga_klienta) i brać się do pracy :)

aleksia1
09-08-2013, 19:58
Drogie mamy mozecie zarejestrować sie równiez tutaj www.rekomenduj.to i w swoim domu testowac sobie różne produkty. Fajna sprawa.

kowaliq
13-08-2013, 18:46
ogólnie to co tu dużo mówic z praca jest coraz cieżej, wiem ze sporo kobiet zajmuje sie także pisaniem tekstów i artykułów np. reklamowych dla firm.

nawiaa
14-08-2013, 09:40
Praca w domu OK. Trzeb się tylko umieć odpowiednio skupić i gra gitara ;) Nie trzeba wcześniej wstawać, ubierać się, myć i malować - same plusy :D

motylinka
20-08-2013, 08:58
Praca w domu OK. Trzeb się tylko umieć odpowiednio skupić i gra gitara ;) Nie trzeba wcześniej wstawać, ubierać się, myć i malować - same plusy :D

Tu bym się z Tobą kłóciła, ja wstaję wcześnie, zaczynam pracę czasem nawet o 4 czy 5 rano, żeby wcześniej skończyć i mieć jeszcze coś z tego dnia, myję się i ubieram, bo siedzenie w piżamie mi nie służy - zawsze jak w niej zostanę to jestem bardziej rozleniwiona i nic mi się nie chce robić, tylko walczę z sennością wtedy :P Jedynie makijaż sobie odpuszczam ;)

Miksik
20-08-2013, 16:36
Ja w domu się nie mogę skupić. Wszystko mnie rozprasza. W biurze panuje odpowiednia atmosfera, skupienia na pracy i w ogóle. A w dom dla mnie jest takim miejscem w którym odpoczywam od pracy, relaksuję się i pewnie dla tego mój umysł jest taki rozleniwiony podczas pracy w domu.

Zepsuł Ci się samochód, a potrzebujesz dyspozycyjnego środka transportu? Sprawdź na http://www.furgon.eu/

Annnka4
01-09-2013, 22:13
Ja ostatnio znalazłam ciekawą stronę: praca w domu (http://praca-w-domu.edu*****************.pl/) - na której jest dużo informacji na temat zarabiania w domu, także polecam :)

ironia
02-09-2013, 22:11
a ja wam powiem że pracuje juz tak 2 rok od kiedy dziecko urodziłam i naprawdę nie narzekam. zleceń co nie miara tylko trzeba mieć samozaparcie i bez problemu zarobisz więcej niż na etacie przed 8 godzin :) kiedyś pracowałam w serwisie komputerowym - praca spokojna i fajna ale to co teraz robię to kosmos :D

sweetexx
11-09-2013, 09:56
Ja po urodzeniu dziecka postanowiłam już nie wracać do pracy i znalazłam fajną opcję zarobienia trochę bez wychodzenia z domku: abc-work.pl/annaw polecam, głównie dlatego że to nie jest żaden cudowny łańcuszek ani nic takiego tylko prawdziwa, uczciwa praca

nikodema
03-10-2013, 09:41
Jeśli chodzi o "pracę" (nazwałabym to raczej przyjemnością) w domu, to ja jestem ambasadorką portalu rekomenduj.to - dostaję produkt, testuję go i oceniam.
Dla mnie to świetna możliwość poznawania nowości pojawiających się na rynku. Potem zdecydowanie łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie.

Margerytka28
03-10-2013, 11:27
Ja po urodzeniu dziecka postanowiłam już nie wracać do pracy i znalazłam fajną opcję zarobienia trochę bez wychodzenia z domku: abc-work.pl/annaw polecam, głównie dlatego że to nie jest żaden cudowny łańcuszek ani nic takiego tylko prawdziwa, uczciwa praca

a to ciekawe, wchodzisz na forum dodajesz 1 post i twierdzisz, że to "uczciwa praca". Jak zwykle na forum zaczynam od przywitania się...

mala_alina
04-10-2013, 15:20
Przecież wiadome, że to spam. Moderator powinien się tym zająć.

anjabro
12-10-2013, 13:41
Ja częściowo mogę pracować w domu i rzeczywiście nie jest to takie łatwe. Wymaga dużo skupienia i samozaparcia oraz dyscypliny.
Ale zawsze człowiek może wstać trochę, przejść się, zrobić sobie przerwę-to jest plus.

Kasiks
17-10-2013, 22:57
Dla chcącego nic trudnego, tak naprawdę :) Jeżeli ktoś woli pracować w domu to musi się tak zorganizować, by wszystko grało. Jeżeli nie, to może narzekać... I tak w kółko.

Olinaea
02-11-2013, 16:14
Spam totalny, jesli praca w domu to na pewno nie w takim czymś. Każda praca musi mieć sens!

Martusixa
03-11-2013, 21:46
Ja również podziwiam. Rzadko zdarza mi się pracować z domu, ale jednak. Najlepiej to mieć osoby pokój, który przekształci się w swoje własne biuro - otoczenie papierów, segregatorów oraz samo "wyjście" do innego pomieszczenia pewnie od razu wpływa inaczej na umysł. :)

Właśnie. Ja do pracy w domu mam tak naprawdę sypialnię i powiem, że to okropne! Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś biurka i fotela chociaż, zawsze to inaczej niż na łóżku.

paulla84
20-11-2013, 15:37
a ja wam powiem że pracuje juz tak 2 rok od kiedy dziecko urodziłam i naprawdę nie narzekam. zleceń co nie miara tylko trzeba mieć samozaparcie i bez problemu zarobisz więcej niż na etacie przed 8 godzin :) kiedyś pracowałam w serwisie komputerowym (http://www.serwis.tylda.pl) - praca spokojna i fajna ale to co teraz robię to kosmos :D

Hej to zdradz nam ten kosmos w jakim pracujesz :)

JaskierekCuk
28-12-2013, 19:44
pisałyście też tutaj o platformach, dzięki którym można testować za darmo produkty, w zmian za opinię o nich. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy jest wysyp tego rodzaju stron! Ja osobiście polecam Wam TestMeToo, które jest nawet z UE dofinansowane :)
Poza tym jest też Sampler.pro, tylko tam wysyłają "hurtowo" i nigdy nie wiadomo co się dostanie:P

Ostatnio zarejestrowałam się też w samlecity.pl, ale akurat w momencie, kiedy wszystkie testy są "w trakcie", więc nie wiem jeszcze jak to wygląda:) jeżeli będziecie zainteresowane, to jak tylko coś dostanę, to się podzielę wrażeniami :)

PROMAIA1016
15-01-2014, 09:22
Tutaj chodzi nam oto pracę , która przynosi zyski.

jmalinowska
22-01-2014, 15:33
Praca w domu to doskonała alternatywa dla wszystkich osób które: wychowują dziecko, mieszkają daleko od ośrodków miejskich w których można się realizować oraz tych którzy cenią sobie prywatność i niezależność. Gospodarka oparta na wiedzy stwarza coraz więcej takich możliwości. Na zleceniach przez net czy oferi codziennie pojawiają się interesujące zlecenia. Zacząć można od projektowania grafiki: plakatów, ulotek, kalendarzy, stron itd. Tutaj coś co może Ci się przydać http://strefakursow.pl/kursy/fotografia/kurs_photoshop_cs6_esencja.html

doretta2097
27-01-2014, 13:26
Sama zastanawiam się nad tego typu pracą.

Romi
28-01-2014, 12:15
A przy takiej pracy również normalnie się wypełnia pit online (http://www.podatnik.info/program_do_pit) 37? Czy coś jest inaczej? Inny wniosek?

smerfetkaaa8
09-02-2014, 16:34
Taka praca ma bardzo dużo zalet, ale jest dla tych, którzy się nie rozpraszają ;)

File07
01-03-2014, 21:46
Oj takich ofert jest dużo. Jedne mniej opłacalne, drugie bardziej. Zależy co chcesz robić. Możesz się zarejstrować w jakieś firmie, która zajmuje się freelancerami (http://outwork.pl) i czekać na zlecenia.

smerfetkaaa8
20-03-2014, 15:53
Z jednej strony minus, bo ciężko się skupić ale z drugiej, jeśli nie ma możliwości zatrudnienia opiekunki to czasami jest to jedyne wyjście