początki -- pomocy jak postępować dalej ???

napisał/a: paweXek18 2007-10-04 23:40
hej jestem Paweł.. spotykam sie z pewną osobą od 2 miesięcy. i jest nam coraz lepiej..Wiem że miała na początku dlemacik co zrobić chyba rozumiecie o co mi chodzi ale teraz i ja to wiem ona wie czego chce bo dowiedziałem sie tego od jej koleżanki że wie czego chce. co każde spotkanie jest coraz to lepiej rozumiemy sie dobrze . ale ona zanim poznała mnie doznała tego ze 2 razy ją ktoś rzucił i wiecie jak to jest... wiec ja nie wiem jak sie zachować dalej.. czy spotykać sie ciągle z nią dać jej czas aż sie dobrze poznamy i dopiero chcieć tego żebyśmy byli para ??? robić to wszystko powoli jeśli chodzi właśnie o zapytanie sie o to czy chciałaby zostać moją dziewczyną ???? pomocy co robić ????
napisał/a: Meggi21 2007-10-05 19:44
dzieciaku!!!jesli ty niewiesz co zrobic to moze jestes poprost nie dojrzaly do zwiazku??
napisał/a: ~hugrakkur 2007-10-05 21:33
Pewnie sam wiesz najlepiej, jak jest między Wami, i będziesz wiedział, kiedy nadejdzie odpowiedni moment, żeby o to zapytać - ale moim zdaniem nie ma co się spieszyć. Bo jeżeli dziewczyna ma jakieś wątpliwości, lepiej nie wymagać od niej od razu deklaracji (tak mi się przynajmniej wydaje, sama mam 18 lat). Uważam, że powinieneś przede wszystkim dać jej się poznać, wzbudzić zaufanie i pokazać, że Ci zależy, a wszystko samo pójdzie w odpowiednim kierunku.
Bo takie definiowanie się nie jest czymś, co potrzebuje jakiegoś wielkiego pośpiechu, po co... W pewnej chwili stanie się oczywiste, że oboje chcecie być ze sobą i nazwanie siebie parą będzie tylko przyjemną i bezstresową formalnością.
Trzymaj się i po prostu bądź blisko tej dziewczyny
napisał/a: paweXek18 2007-10-05 22:27
nom jasne niedojżały jestem co ty wogóle wypisujesz .. chciałem waszej rady chciałem sie poradzić wiec sie pytam. masz racje powinnienem poczekac i poznawac ją dalej .
napisał/a: Niss 2007-10-06 08:46
Ja to bym radziła żebyś czekał. Daj jej czas bądź blisko niej i dawaj jej poczucie bezpieczeństwa i tego że nie zostawisz jej z byle powodu. W zupełności popieram wypowiedź hugrakkur :)
napisał/a: sisa_86 2007-10-06 19:40
cierpiwosc to podstawa,najpierw zadbaj o to by ci zaufala,niech sie czuje pewnie i bezpiecznie przy Tobie.Jesli naprawde Ci na niej zalezy po prostu czekaj,napewno zyskasz duzy szacunek w jej oczach.powodzonka
napisał/a: vilemo8 2007-10-07 02:55
ciesz się chwilą, baw dobrze w jej towarzystwie i może przez chwilę nie zastanawiaj się co będzie dalej,tylko skup na tu i teraz,i uwierz że odpowiednia chwila na pytanie sama przyjdzie, powodzenia chłopaku
napisał/a: paweXek18 2007-10-07 09:11
DZIęKI wszystkim za rady ... napewno sie przydadza....bedzie dobrze musi być dobrze
napisał/a: paweXek18 2007-10-18 18:43
wiecie zrobiłem to jesteśmy już razem jestesmy parą.. jestem bardzo szczęśliwy . teraz coraz częsciej spotykamy sie i duzo rozmawiamy jest fajniutko ...
napisał/a: blue 2007-11-15 17:29
to ja się bardzo ciesze,z ę komuś wychodzi...
bo mi jakos nie chce...
a potem znajomi się dziwią, ze chce sama być... a ja wcale nie chce...
tylko nie chce być z kimś na siłe... kto mnie wcale nie kręci...
za to mam inny problem... jak ośmielić tego, który zawładnoł moimi myślami ?
hmm... ?