ale świetny kocyk dla dziecka!

napisał/a: emildep 2007-10-02 23:09
To jest rewelacja! Bardzo cieplutki, leciutki, bawełaniany kocyk z imieniem, datą urodzin, wagą i wzrostem! Właśnie kupiłam w internecie [url]www.kocyki.pl[/url]
Szukałam kocyka i ktoś mi powiedział że widział coś takiego fajnego zagranicą. Okazało się że jest i u nas, dostawa do domu! Extra prezent i pamiatka dla malca! Co wy na to?
napisał/a: Migotka 2007-10-06 08:24
cena kosmiczna .... :rolleyes: i niezbyt mi się widzi :cool:
napisał/a: malenka2 2007-10-06 09:07
Ta cena to lekka przesada...
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-10-06 09:08
ALE SWIETNY KOCYK DLA DZIECKA
SUPER KOCYKI!
EXTRA KOCYK Z DANYMI DZIECKA

i co Wy Kobietki na to?
po prostu SPRZEDAWCA

EMILDEP czemu nie napiszesz KOCHANI SPRZEDAJĘ KOCYKI ...
postaw sprawę uczciwie a nie mydlisz nam oczka
i jak wkleisz zdjęcie, wymiary i cenę tu na forum to nie będzie trzeba dalej szukać

POZDRAWIAM
napisał/a: jarjarbinks 2007-10-06 12:38
Boże zmiłuj!!! Co za natręt!!!
Kocyk może i jest dość ładny, ale widywałam ładniejsze, większe, bardziej kolorowe i w ogóle bardziej...ale przede wszystkim tańsze! Poza tym akurat kocyk, to nie jest najlepszy pomysł na tego typu pamiątkę. Jak jakaś mama jest pomysłowa, to sama za mniejszą kasę coś wykombinuje. Na przykład ozdobną gablotkę z danymi malucha, jego wizerunkiem i małymi pamiątkowymi drobiazgami - można zrobić samemu. Szczerze mówiąc, to zamiast tego typu kocyka wolałabym zaprojektować t-shirt i zlecić jego zrobienie - też taniej niż ten kocyk.

Z całym szacunkiem - jak chcesz coś komuś wcisnąć, to bądź chociaż szczera!
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-10-06 12:39
jarjarbinks napisal(a):Boże zmiłuj!!! Co za natręt!!!
Kocyk może i jest dość ładny, ale widywałam ładniejsze, większe, bardziej kolorowe i w ogóle bardziej...ale przede wszystkim tańsze! Poza tym akurat kocyk, to nie jest najlepszy pomysł na tego typu pamiątkę. Jak jakaś mama jest pomysłowa, to sama za mniejszą kasę coś wykombinuje. Na przykład ozdobną gablotkę z danymi malucha, jego wizerunkiem i małymi pamiątkowymi drobiazgami - można zrobić samemu. Szczerze mówiąc, to zamiast tego typu kocyka wolałabym zaprojektować t-shirt i zlecić jego zrobienie - też taniej niż ten kocyk.

Z całym szacunkiem - jak chcesz coś komuś wcisnąć, to bądź chociaż szczera!


Mam zamiar wyszyć krzyżykami taki słodki obrazeczek z Dzidzią imieniem i datą urodzenia... znalazłam wzór w jakimś pisemku chyba Kram z Robótkami
no ale muszą z tym poczekać jeszcze troszkę bo tam jest wersja DAMSKA i MĘSKA
napisał/a: emildep 2007-10-06 13:49
anetakam0 napisal(a):ALE SWIETNY KOCYK DLA DZIECKA
SUPER KOCYKI!
EXTRA KOCYK Z DANYMI DZIECKA

i co Wy Kobietki na to?
po prostu SPRZEDAWCA

EMILDEP czemu nie napiszesz KOCHANI SPRZEDAJĘ KOCYKI ...
postaw sprawę uczciwie a nie mydlisz nam oczka
i jak wkleisz zdjęcie, wymiary i cenę tu na forum to nie będzie trzeba dalej szukać

POZDRAWIAM


Witaj,
szkoda że tak myślisz, oczywiście jesteś w błędzie. Poprostu kocyk akurat dla mnie jest ok. Każdy może mieć swoją ocenę, ale ja go przynajmniej widzę....
Pa
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-10-06 14:06
Droga EMILDEP po prostu nie wierzę, że jesteś aż tak ZACHWYCONA kocykiem, żeby az trzy wątki zakładać,
jeżeli rzeczywiście jesteś zadowoloną mamusią to ... zapraszamy na jakieś forum dla mam

a kocyk też widziałam u koleżanki na żywo - dostała w prezencie ... i nie jest taki, zebym się miała skusić, ale oczywiście innym może się podobać
napisał/a: miniar10 2007-10-07 00:31
jasne,rzadne to cudo az taka kase
a ja sobie wyszylam aniolka, brakuje tylko imienia i cyferek, a date wyszyje na sukieneczce aniolka
napisał/a: malenka2 2007-10-08 17:41
Trochę podejrzane żeby, aż tak się chwalić kocykiem na trzech wątkach, łatwiej by ci było napisać ,,Dziewczyny chce zaoferować wam coś dla maluszka,, Może napiszesz coś o swoim dzieciaczku...
napisał/a: miniar10 2007-10-08 18:36
jasne kocyk ''cudo'' ale jak osobiscie kupilas, to napisz prosze jakie wlasciwie ma wymiary, bedzie bardziej pasowal do wozka czy lozeczka, choc za ta cene moglby byc i na lozko..
czekam na odpowiedz
napisał/a: miniar10 2007-10-08 18:38
i podobno jakis upominek dolaczaja??? tzn co???