Chce ale nie moge...

napisał/a: Zwykly_chlopak 2007-09-27 23:23
Co ja mam zrobic.. Jesli moja Dziewczyna nie wykazuje checi na sex od dluzszego czasu(ok. 1,5miesiaca) A wiecie jak to jest im dalej w las tym wiecej drzew. I mur przede mna rosnie i rosnie...:( Zdrada nie wchodzi w gre:) A pytac wprost czemu nie chce nie wypada. Jestesmy ze soba juz spory kawalek czasu. I mowi ze chce czegos nowego. Ja nie wiem jak zachecic Kobiete do sexu nie mowiac jej tego wprost bo uwazam ze wprost jest mniej elegancko i tak bezpluciowo:/ Chcę żeby to wynikalo samo z siebie. Ale z biernosci nic nie wyniknie to juz wiem. Prosba jest taka Drogie Panie. Dajcie jakies rady jak zachecaja Was do tego Wasi Panowie, chlopacy=) Mysle ze jak ja sie odblokuje i podkrece atmosfere pare razy to moje Kochanie sie obudzi=) Bo bylo tak swego czasu:)
Ps. Jestem młody i niezbyt smialy:/ Potrzebuje pomyslu a smialosc sam znajde=) Dziekuje z gory:)
napisał/a: Magdalenka8 2007-09-27 23:47
Przygotuj kolacje z odrobina lubczyka w sałatce, świece i gorace pocałunki pomogą. Potem zapytaj jej co chciałaby robić...i być może Ci odpowie
napisał/a: poziomeczka0106 2007-10-08 17:12
tez tak mialam ale tylko ze facet nie wykazywal sie niczym innym jak gotowoscia do akcji... a mi byly potrzebne przytulaski, delikatne pieszczoty a mu chodzilo tylko o szybki numerek. nie wspomne ze jak sie dzieje zle w zwaizku sa awantury to tez nie ma to wiekszego sensu my kobietki jestesmy tak skonstruowane. dotykajh caluj piesc ogladfajac film ale nie od razu sex, zobaczysz jak nabieze ochoty gdy spostrzeze ze odpuszczasz :)
napisał/a: malina21 2007-10-09 23:38
otoz to-kobiety uwielbiaja byc delikatnie dotykane, calowane i pieszczone.ale wszystko powoli.i nigdy nie badz nachalny..po czasie sama najdzie ochota::
napisał/a: Mydlarka 2007-10-12 14:57
Porozmawiaj z nią szczerze:) Przygotujcie razem taką kolacyjkę to Was do siebie zblizy:D
napisał/a: grazka12 2007-10-12 14:59
jestescie oboje dziwni ze nie rozmawiaciec szczerze o wszystkim a ten problem moze ona ma cie po prostu dosc :(
napisał/a: Mydlarka 2007-10-12 17:47
Grazka12 może Ty masz rację? Jeśli dziewczyna nie chce seksu... Hmm a tak w ogóle ile macie lat?