czy wróci

napisał/a: samotna_zakochana 2007-09-20 11:40
Witam mam nadzieje że pomożecie mi nie wiem co mam robić no więc kocham chłopaka z którym przez dwa miesiące się spotykałam nie byliśmy razem ale było nam dobrze mówił że mnie kocha ale niedawno powiedział mi że był 7 lat z dziewczyną i nie poprosi mnie o chodzenie bo nie jest jeszcze gotowy a teraz napisał że nie chce mnie skrzywdzić ze to nie moja wina i przeprasza ale nie mówi że to koniec ze mu się nie podobam wręcz przeciwnie ale jakoś wszystko się popsuło i nie wiem co robić tak bardzo go kocham ale on nie wiem pomóżcie czekam :(
napisał/a: marikaa81 2007-09-22 18:57
samotna zakochana przeżywałam to samo, spotykałam się z chłopakiem, który mówił że nie chce się ze mną związać, bo był bardzo długo z jedną i nie jest jeszcze gotowy i że może jeszcze wrócą do siebie, jak się potem okazało cały czas z nią był, a mnie miał na boku,
czy wiesz w jakich on jest kontaktach z tamtą dziewczyną? jeśli ci na nim zależy poobserwuj, nabiesz dystansu, może faktycznie on potrzebuje tylko czasu by o niej zapomnieć, a może wcale nie chce o niej zapominać,
głowa do góry, napewno wszystko się dobrze ułoży, pisz co słychać
napisał/a: kold 2007-09-29 11:28
A mnie to wygląda tak, że facet mało elegancko podał tyły. Jeszcze nie słyszałam, żeby facet, któremu bardzo się jakaś dziewczyna podoba, odpuścił. Gdyby chciał z Tobą być, to by próbował za wszelką cenę.
Nikt normalny nie rezygnuje z czegoś, na czym mu zależy, bez walki.
napisał/a: aksa 2007-10-03 03:22
A nie wrocil do ex??
napisał/a: samotna_zakochana 2007-10-25 12:05
no cóż dzwoni teraz do mnie dwa razy w tygodniu rozmawia ze mną sama nie wiem o co mu chodzi tak bym chciała by wrócil. ale widziałam go z jakąś laska ale to nie jego była nie potrafie o nim zapomnieć
:confused:
napisał/a: samotna_zakochana 2007-10-25 12:09
marikaa81 napisal(a):samotna zakochana przeżywałam to samo, spotykałam się z chłopakiem, który mówił że nie chce się ze mną związać, bo był bardzo długo z jedną i nie jest jeszcze gotowy i że może jeszcze wrócą do siebie, jak się potem okazało cały czas z nią był, a mnie miał na boku,
czy wiesz w jakich on jest kontaktach z tamtą dziewczyną? jeśli ci na nim zależy poobserwuj, nabiesz dystansu, może faktycznie on potrzebuje tylko czasu by o niej zapomnieć, a może wcale nie chce o niej zapominać,
głowa do góry, napewno wszystko się dobrze ułoży, pisz co słychać



z tamtą dziewczyną z tego co mi wiadomu nie zbyt żyje ona ma juz nowego chłopaka i jest z nim.Powiedz mi i on ciebie zostawił i jestz dawna laska tak?
napisał/a: samotna_zakochana 2007-11-05 22:26
diewczyny pomocy na moich oczach w sobote na imprezie sie z jakas laska całował i wogóle w w czwartek był jeszcze u mnie jejku jak ja sie poczułam tak mnie upokorzył faceci to swinie a ja tyle na niego czekalam to po co mowil ze kocha a jak nadarzy sie okazja to z inna sie k.... nie daje rady koniec z nim ale jak o nim zapomniec ???
napisał/a: marikaa81 2007-11-06 11:53
samotna zakochana
u mnie to była bardzo skomplikowana sytuacja, inna niż u ciebie, opisalam wszystko (nieświadomie byłam tą drugą), nabrałam dystansu i tobie też to radzę, faceci, gdy wyczują że dziewczynie zależy czasem to wykorzystują(nie mówię o wszystkich, są i tacy wporzo ;))) i za takimi musimy się rozejrzeć) buziaki i trzymaj się cieplutko a kolesia olej i przede wszystkim szanuj samą siebie
zapomnieć jest b. trudno, nie wiedziałam że aż tak, ale można z kazdej sytuacji wyjść z podniesiną głową, damy radę,
a facetów jak piasku ;))))))
napisał/a: samotna_zakochana 2007-11-06 18:00
tak masz kochaniutka racje juz nie dam sie w kulki mu robic ;)
napisał/a: Mari 2007-11-06 19:41
Ja mam inne zdanie na ten temat..
a może jednak nie jest gotów na nowy związek ?, wcześniejszy
7 lat...,poznał Cię polubił .., jednak stwierdził w Sobie ,że jeszcze myśli o tamtej , że musi dać Sobie więcej czasu ..zapomnieć.., bo może zranić Cię , a tego nie chciał, stąd szczerość ,a następnie przyjazne telefony ..


;)
napisał/a: samotna_zakochana 2007-11-06 20:51
chcialabym zeby tak było ale on kiedy tylko ma okazje musi jakas laske z soba miec
napisał/a: samotna_zakochana 2007-11-06 20:54
Mari napisal(a):Ja mam inne zdanie na ten temat..
a może jednak nie jest gotów na nowy związek ?, wcześniejszy
7 lat...,poznał Cię polubił .., jednak stwierdził w Sobie ,że jeszcze myśli o tamtej , że musi dać Sobie więcej czasu ..zapomnieć.., bo może zranić Cię , a tego nie chciał, stąd szczerość ,a następnie przyjazne telefony ..


;)

nibytak ale czemu mnie krzywdzi i najpierw jest u mnie a nastepnego dnia na imprezie na moich oczach bawi i caluje sie z inna o co mu chodzi juz nie daje rady