Jak odzyskać Jego zainteresowanie?

napisał/a: kopakabana 2007-09-19 00:25
Problem jest dość złożony:

mam chłopaka, który przebywa teraz za granicą. Jak tylko tam pojechał dużo dzwonił (gadaliśmy po pół godziny - wiadomo zza granicy musiał potem płacić duże rachunki), pisał sms-y, kontaktowaliśmy się przez internet. Od ostatniego miesiąca nie dzwonił i nie pisał. Jedynie jak wchodzi raz na tydzień na internet wtedy mamy jakiś kontakt. Mnie to niepokoi i nie wiem co mam myśleć. Zwracałam Mu uwagę, że mnie zaniedbuje, mówił że się poprawi - nie poprawił. Tłumaczył się, że to dlatego, że non stop pracuje i że zarabia pięniądze na to by mógł przyjechać specjalnie dla mnie do Polski przed rodzicami.
Ja rozumiałam Go, że pracuje itp że może nei mieć czasu na rozmawianie półgodzinne. Ale chodzi mi o kilka słów bym się nie martwiła. Przecież to nie takie trudne napisać kilka słów do osoby którą sie kocha. Zawsze znajdzie sie czas dla bliskiej osoby - jeśli nam zależy...
Nie wiem może ja dawałam mu zbyt dużo zainteresowania od siebie i on sie do tego przyzwyczaił, i wie, że ja go nie oleje...bo mi na nim zależy.
No nie wiem co mogę w tej sytuacji zrobić by to naprawić i co jest powodem Jego braku zainteresowania? Kłamie, czy rzeczywiscie mówi prawdę, że nei ma czasu?

Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie i rady.
napisał/a: pieknaXczyXbestia 2007-09-21 19:10
rada? jak mozesz to lec do niego. chocby na weekend. i porozmawiaj. ratuj to. bo pozniej moga wyjsc z tego straszne rzeczy i bedziesz pluc sobie w brode ze nie polecialas.