Co Na Odwiedziny?

napisał/a: miniar10 2007-09-18 22:28
Moze macie juz dzidziusia w domu, w brzuszku albo w planach... Moze marzycie o jakis fajnych prezentach dla maluszka... Napiszcie co chcialybyscie dostac na ''odwiedzinach'' od kolezanek z pracy, babc, rodziny, znajomych...Oczywiscie, kazda najbardziej zyczy sobie, zeby pociecha rosla zdrowo i bez powazniejszych klopotow. Ale w sklepach jest teraz taka mnogosc bajerow dla dzieci, ze trudno sie powstrzymac od kupowania rzeczy niekoniecznie potrzebnych. I najczesciej goscie, ktorzy chca przyjsc na odwiedziny probuja sie podpytac co przyniesc a nam nie zawsze wypada powiedziec wprost i konkretnie. Dlatego piszcie co o tym myslicie, moze nasi potencjalni goscie zajrza kiedys do tego watku
Co Wy na to?
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-18 22:43


coś niepraktycznego np bajerancki ciuszek na specjalne okazje (tzn tylko do zdjęcia - bo mało wygodny)
jakąś zabawkę (koniecznie edukacyjną z atestem)
paczkę (największą możliwą) pampersów, jakich używam dla Dzidzi
napisał/a: miniar10 2007-09-19 00:06
Dobre pomysly, mi z zabawek wpadly w oko maty edukacyjne
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-19 09:26
wszystkie moje koleżaneczki są zadowolone z mat, dzieci je lubią, no i masz chwilkę dla siebie
trzeba tylko uważać, żeby coś się nie naderwało i żeby ...nie rozdeptać Dzidzi jak spełznie z maty
napisał/a: Migotka 2007-09-19 16:53
fajne sa stojaczki edukacyjne ;)
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-19 16:56
a i tak chłopcy wolą czołgi, pistolety...
a dziewczynki okropne lalki Barbie
a wszystkie dzieciaczki przepadają za zabawkami, które hałasują
napisał/a: miniar10 2007-09-29 01:09
Gosia_k23 napisal(a):fajne sa stojaczki edukacyjne ;)

Jaka slodka i urocza dziewczynka :p
napisał/a: miniar10 2007-09-29 01:20
:p
Czy u was popularne jest dawanie od chrzestnej na chrzciny srebrnej lyzeczki niemowlakowi? Podobno taki prezent ma zapewnic szczescie obdarowanemu... :rolleyes:
napisał/a: miniar10 2007-10-01 00:42
napisał/a: miniar10 2007-10-07 00:37
a kupilybyscie ten rewelacyjny kock z imieniem,itd za 135zl?
mysle,ze nie warto
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-10-07 20:32
miniar napisal(a):a kupilybyscie ten rewelacyjny kock z imieniem,itd za 135zl?
mysle,ze nie warto


ALE SWIETNY KOCYK DLA DZIECKA
SUPER KOCYKI!
EXTRA KOCYK Z DANYMI DZIECKA

i co Wy Kobietki na to?
po prostu SPRZEDAWCA
jak możesz mówić że nie warto, jak autor wątków (aż trzech) go bardzo poleca

nie kupię, bo widziałam kocyk "na żywo" jedyna jego zaleta to imię i data, w/g mnie do gazet dodają milsze w dotyku a taki bez nadruku można za góra 30 zł kupić bez specjalnego szukania

pewno jak kogoś stać, ale ...
napisał/a: jarjarbinks 2007-10-07 20:52
Fajne są też grzechotki, ale takie, które od razu widać, że będą pasować do małej łapeczki. Dostałam grzechotek chyba z dwadzieścia, a właśnie takie są tylko dwie. Inne wypadają małej z łapki i się tylko wkurza.
Fajnym prezentem jest album typu "Mój pierwszy roczek", ale taki prezent często goście dublują. Ja mam dwa - jeden wypełniam dla Gośki, drugi zostawiłam dla kolejnego potomka.