Dziękuje

napisał/a: pastolinka 2007-09-17 11:43
mam core która skonczyla 3 miesiace, mieszkamy sami z mezem, nasze mamy siedza za granica a ja jestem jedynaczka. nie mam nikogo kto moglby mi pomoc przy malej bo maz duzo pracuje, choc jak jest to naprawde pomaga. ale to czego mi najbardziej brakuje to rozmow z ludzmi, zwlasza na temat co i jak z maluszkiem. kiedy odkrylam to forum, siedzialam dluuugo w nocy czytajac wiele postów. naoprawde nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo mi pomoglyscie. wszystkie.!!!!!!!!!!!!!!!! wiem, ze tak naprawde nie jestem sama i jest tysiac mam ktore maja takie dylematy jak ja. apeluje jednak !!! mlode mamy laczcie sie !!! nie izolujcie sie w domu bo to tylko pogarsza depreche!!!! ja mam w klatce mloda mame, ktora ma syna starszego o miesiac od mojej bebjbinki. jednak nie chce sie dac namowic na wspolne spacery, bo jak mowi " mama twierdzi ze jest za zimno" .... ech, szkoda.... ma rygorystyczna mame z ktora mieszka, ale ma przynajmniej z kim pogadac. tak jak dzieki WAM mam i ja... jeszcze raz dziekuje za to ze jestescie!!!!!!!!!! :D :D
napisał/a: Weronisia1 2007-09-17 14:05
Witam!
Serdecznie zapraszam Cię na mój wątek: https://polki.pl/forum/showthread.php?t=1402 Są tam świetne dziewczyny. Pomagamy sobie w różnych sytuacjach, omawiamy różne sprawy, plotkujemy, płaczemy i cieszymy się. Jest nas już coraz więcej. Mamy dzieciaczki w różnym wieku. Jest wesoło i... KOLOROWO
ZAPRASZAM W SWOIM I DZIEWCZYN IMIENIU!!!

napisał/a: paulina 2007-10-14 15:14
mi to forum też wiele pomogło można sie naprawde wiele dowiedzieć zawsze ktoś doradzi pocieszy matki wymieniają sie doświadczeniami i przedewszystkim można poznać prawdziwe przyjaciółki.Pastolinko pozdrawiam cie serdecznie i resztę mamusiek zapraszam na moje gg974979 pogadamy o swoich skarbeczkach najdroższych.
napisał/a: Kasia2010 2007-10-14 15:21
Cześć jak masz ochotę pogadać to zapraszam na moje gg Lub na wątek Ile tygodni ma twoje szczęście?Pozdrawiam.
napisał/a: dorota1710 2007-10-24 20:13
witam zapraszam na gg 7361428 moja wiktoria tez ma 3 miesiące :D :D :D
napisał/a: XczarnaX22 2009-01-09 10:04
witam wszystkie mamusie ciesze sie że wkońcu znalazłam jakieś forum dla mnie bo niejednego sie jusz dowiedziałam o czym nie miałam zielonego pojęcia np.ze moja malutka ma kolke a ja niewiedziałam co to jest i prawie popadlam w depresje;-(( dodam że nie mieszkam w polsce ,tylko w holandi i nieznam dobrze języka dlatego nie moge chodzić z mala do lekarza kiedy bym chciała a mam tak wiele pytan...;-( chętnie popisze z doświadczonymi jusz mamusiami muj nr gg 2048226 pozdrawiam i życze żeby wam sie dzieciaczki zdrowo chowaly)