Wypadanie włosów - czyli jak nie urok to przemarsz wojsk

napisał/a: katiusza1988 2010-09-08 10:36
Chciałam się pozbyć dodatkowych kilogramów to poszłam na dietęi może i kilogramy spady ale teraz mam kolejny problem bo mi włosy lecą tak jak jeszcze nigdy nie leciały. No i masz babo placek. W sumie to pewnie trochę wina diety, bo byłam na takiej co nie można jeść moich kochanych owoców ale dostarczałam organizmowi witamin. Suplementy nie pomagają, moze trochę mniej włosów mi leci ale i tak po porannym czesaniu na szczotce zostaje tyle włosów jakbym liniała albo coś innego. Nie wiem chyba zacznę brać te włosy na klej nie wiem co robić. Znacie jakiś dobry sposób?
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2010-09-10 17:16
Pij nadal jakieś witaminy na wzmocnienie włosów. Płucz włosy w rumianku. I staraj się jak najczęściej masować skórę głowy palcami, rób delikatne okrężne ruchy. Aha i zrezygnuj na jakiś czas z odżywek, maseczek, prostownicy, suszarki itp. które tylko osłabiają włosy.
napisał/a: rose80 2010-09-13 10:34
Jeśli szukasz skutecznego suplementu diety, polecam Ci Silicę Duo. Jest to jedyny preparat, który naprawdę mi pomógł kiedy miałam problem z łamliwymi paznokciami ( oczywiście również działa na włosy).:)
napisał/a: samgina 2010-09-13 12:41
Ja akurat nie miałam problemu z wypadaniem włosów ale za to były bardzo cienkie i rzadkie i zdecydowała się na mezoterapie skóry głowy i byłam bardzo zadowolona. wygląda to tak, ze wstrzykuje się pod skórę głowy specjalną substancję, wiem, że brzmi trochę strasznie ale mnie nie bolał czułam tylko ukłucia. Na wypadanie włosów też pomaga ten zabieg więc możesz spróbować. Ja robiłam w salonie ce-ce w warszawie i potrzebowałam 3 zabiegów.
napisał/a: rose80 2010-09-14 10:06
Samgina, ale jakie dokładnie były efekty tej mezoterapii? Gęstsze włosy, które szybciej rosną :)?
napisał/a: samgina 2010-09-14 14:45
Tak dokładnie jak napisałaś :) Ja po drugim zabiegu zaczęłam wyczuwać palcami na skórze głowy dużo takich małych włosków i włosy są dużo zdrowsze, błyszczą. No i tak jak mówiłam ja nie miałam dużych problemów z wypadaniem ale i tak zauważyłam, że mniej lecą niż zawsze, na szczotce tyle nie zostaje
napisał/a: rose80 2010-09-15 11:51
Dzięki:) a w jakiej cenie jest taki zabieg?
napisał/a: samgina 2010-09-15 13:16
Ja płaciłam za jeden zabieg 300 zł, z tym, że wiadomo kolejne zabiegi robi się w pewnym odstępie czasu. Może nie jest to bardzo tanie rozwiązanie ale przynajmniej wiem, że skuteczne.
napisał/a: rose80 2010-09-16 10:25
Jeśli faktycznie mezoterapia pomaga to chyba jednak warto zainwestować :) Ciekawe jak długo utrzymują się efekty i czy trzeba powtarzać zabieg co jakiś czas?
elciiaa
napisał/a: elciiaa 2010-10-08 21:31
a ja polecam skrzyp z pokrzywą ;)
napisał/a: marmagdal 2010-10-12 10:49
Ja mam problemy z wypadaniem włosów zawsze na jesień. Niewiele pomagają suplementy diety, choć stosuję je regularnie. W aptece polecono mi Pokrzepol. Jest to preparat w płynie, który stosuję zamiast odżywki w sprayu. Płyn zawiera skrzyp polny, pokrzywę i inne zioła. W dodatku jest tani. Pomógł mi po dwóch tygodniach stosowania. :)
napisał/a: patrycja828 2010-12-22 12:42
Ja mialam podobny problem, strasznie zniszczylam wlosy farbujac je kilka razy i zaczely mi naprawde strasznie wypadac wlosy. Bralam chyba wszystkie mozliwe tabletki i stosowalam wszystkie odzywki na wypadanie wlosow jakie sa w sklepach wiec wiem co mowie. Polecam ci taki zabieg ktory sie nazywa mezoterapia i jest to wstrzykiwanie w skore glowy koktajlu witamin co dodatkowo pobudza komorki. Naprawde efekt byl natychmiastowy. Robilam to w klinice yeshe w Warszawie i naprawde ciesze sie ze mam juz za soba ten koszmar:)