lupiez

napisał/a: polinka 2010-09-02 18:15
jakich kosmetykow uzywacie do pielegnacji wlosow z lupiezem?
Iwaska
napisał/a: Iwaska 2010-09-02 21:25
Ja do tej pory stosowalam rozne domowe sposoby, a potem mylam wlosy normalnym szamponem. Wyprobowanam tez rozne sklepowe szmpony, ale one na mnie nie dzialaja :(
cytryneczka
napisał/a: cytryneczka 2010-09-03 01:31
stosowałam wszedzier reklamowany head&shoulders ale mialam suche i puszace sie wlosy , a lupiez został,, teraz testuje rozne szampony i jeszcze na nic nie trafiłam,..
Iwaska
napisał/a: Iwaska 2010-09-03 16:31
mi by sie przydal szampon przeciwlupiezowy polaczony z jakimis odzywkami, zeby mi jednoczesnie nawilzal wlosy, bo tak to mam caly czas matowe i musze uzywac jedwabiu zeby mialy jakis polysk.
dallo
napisał/a: dallo 2010-09-03 17:10
Iwaska napisal(a):mi by sie przydal szampon przeciwlupiezowy polaczony z jakimis odzywkami, zeby mi jednoczesnie nawilzal wlosy, bo tak to mam caly czas matowe i musze uzywac jedwabiu zeby mialy jakis polysk.


Może stosujesz żele i lakiery.Stosowane w nadmiarze i marnej jakosci moga powodować to,,dziadostwo"
napisał/a: polinka 2010-09-03 20:46
w sumie moje wlosy tez sa zawsze brzydsze po tych szamponach na lupiez, ale zawsze odpuszczam sobie wtedy te dodatkowe odzywki, zeby wlosow nie obciazac.
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-09-03 20:50
Po head&shoulders dostałam takiego łupieżu że aż się "sypał" :(
cytryneczka
napisał/a: cytryneczka 2010-09-03 23:13
no niestety widzisz ten najbardziej reklamowany pogromca lupiezu na niektorych działa odwrotnie,na innych moze działa zalezy od skory, nie kazda odzywka obciaza wlosy a jak sie jej nie daje i nosi sie suche i lamielwe to bedzie coraz gorzej
napisał/a: polinka 2010-09-04 15:09
mi ostatnio ciotka polecala jakis naturalny specyfik do zrobienia na lupiez i pielegnujacy wlosy z jakis ziol, ale raczej nie chce mi sie tak babrac:P
Iwaska
napisał/a: Iwaska 2010-09-04 20:37
a nie znacie jakiegos szamponu na lupiez, ktory jednoczesnie pielegnuje wlosy? jak na moj rozum, to juz dawno ktos powinien to wymyslec, bo przeciez problem lupiezu ma chyba co trzecia kobieta.
napisał/a: polinka 2010-09-05 19:28
a uzywal ktos tego nowego elseve na lupiez juz? wlasnie ma niby tez pielegnowac wlosy. wyrwalam probke z gazety, ale tylko jedna to trudno bedzie stwierdzic czy lupiez usunie:P
Iwaska
napisał/a: Iwaska 2010-09-05 21:44
mi zawsze probki starczaja na kilka razy, wiec bedziesz miala okazje sie przekonac :) albo chociaz czy ladnie pachnie :D