kiedy niemowle zaczyna siadac

marzena28
napisał/a: marzena28 2010-08-31 21:50
Moja trzy mieśęczna córka podnosi sie do siadania gdy jest na foteliku samochodowym lub u mnie na kolanach i gdy siedzi jest zadowolona i niepozwala się kłaśc,czy to nie zawcześnie,czy sadzac ją.
napisał/a: aaniaa 2010-09-01 13:34
To zdecydowanie za wcześnie, oczywiscie sama niech próbuje sie dźwigac, takie ćwiczenia wzmocnią ja :), siedząc więcej widzi, dlatego jej się tak podoba. Możesz nosic ja pleckami do siebie, wtedy bedzie mogła podziwiać świat. na siedzenie przyjdzie czas.
napisał/a: veecky 2011-01-01 15:31
Może próbować. Ja pytałam o to rehabilitantkę i nie widziała nic złego w tym, że dziecko się ciągnie do siedzenia. Pokazała jak trzymać dziecko.
napisał/a: Amko 2011-01-31 12:24
To nawet dobrze jeżeli dziecko ma takie ciągotki do siadania. A w jakim wieku zaczyna siedzieć? Trudno powiedzieć,nasz synek zaczął w wieku 5 miesięcy.
sempe
napisał/a: sempe 2011-07-22 20:53
Podbijam tema :D Szymon od samego początku wolał się znajdować w pozycji do góry, oparty o moje ramie czy półsiedząco (leżąco) niż leżąc całkiem na płask. No i kiedyś sobie trafiłam na you tubie na takie krzesełko, które na początku myślałam że jest nocnikiem a to się nazywa fotelik bumbo. Tak to wygląda http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-700-Fotelik-Bumbo-Baby-Seat.html I teraz moje pytanie, czy któraś z Was korzystała z takiego fotelika? Ew. Od kiedy wkładałyście tam swoje dzieci i jak ze stabilnoscią takiego sprzętu???

napisał/a: Myszka21864 2011-07-29 11:09
A ja mam pytanie w jakim wieku dziecko powinno już siedzieć? moja córka ma 7 miesięcy i jeszcze nie siedzi czy coś jest nie tak????????:o
napisał/a: Amko 2011-12-30 15:47
Myślę,że póki co nie masz powodów do niepokoju i wszystko jest pod kontrolą. Dziecko prędzej czy później zacznie siadać,po prostu musicie uzbroić się w cierpliwość.


Pozdrawiam [url]www.Amko.com.pl[/url]