Nie wszystko jasne...

napisał/a: szprycha173 2007-09-05 12:25
[CENTER]Znamy sie od kilku lat. Nasza znajomosc miała rózne przejścia. Teraz widujemy sie cześciej niż zwykle, codziennie piszemy po 4-5 godzin ze sobą na gg. Nie od dziś wiem,że jest dla mnie nie tylko zwykłym kolegą, ale kimś więcej...JAkie są jego odczucia co do mojej osoby nie wiem... Ostatnio zaczynaja sie miedzy nami rozmowy , niby w żartach, na inne niz zwykle.Oglądamy projekty domów i on żartuje ,że taki sobie zbudujemy i że będziemy jeść codziennie kolacje na tarasie, ze zarobimy na jacht którym bedziemy pływac po świecie i że wokół domu bedą biegać psy i dzieci. Planuje cała przyszłosć.Wszystko jest wypowiadane niby w wygłupach. Gdy dochodzi do poważnych rozmów to chce znac moje poglady na temat idealnego zwiazku i zasad w nim panujacych.Zawsze wydawało mi się,że traktuje mnie jak przyjaciółkę. Nie wiem czy to sie zmieniło... co o tym sądzicie?????Czekam w nadzieji na Wasze opinie :confused: [/CENTER]
napisał/a: Niss 2007-09-05 15:53
Chyba przez takie głupie rozmowy daje ci do zrozumienia że nie jesteś tylko jego przyjaciółką i że chciałby spędzić z tobą przyszłość :) Przynajmniej takie są moje odczucia :P Pozdrawiam
napisał/a: Dorota_Kinga 2007-09-05 16:09
Niss podzielam twoj poglad

Szprycha173 on probuje w ten sposob dac Ci do zrozumienia , ze Cie kocha . Lecz nie wie i boi sie spytac czy ty tez odwzajemniasz jego uczucie . Chociaz pewnie podswiadomie to czuje skoro pozwala sobie w ten sposob zartowac
napisał/a: Bibi88 2007-09-05 16:52
A ja gadzam sie z Wami obiema Niss i Dorota Kinga.

Szprycha173 daj mu do zrozumienia ze czujesz do niego cos wiecej;)
napisał/a: Niss 2007-09-05 19:17
Jeśli też odwzajemniasz jego uczucie to tez jakoś graj w te jego gierki :P (jak sie wstydzisz powiedzieć wprost) a jak sie nie wstydzisz to powiedz mu wprost :P a moze zapytaj czy to na pewno niewinne żarty :) On może bać się twojej reakcji tak jak moj były boi sie powiedzec mi że ze mną zrywa w realu podejrzewam że być może myśli że zaczne płakać albo go bić :D Ale to inna bajka - życze szcześcia :)
napisał/a: szprycha173 2007-09-06 10:39
Tyle odwiedzin a tylko 4 posty. Chętnie poznam zdanie innych. Proszę wypowiadajcie się co sądzicie, bo ja juz naprawde się pogubiłam(
napisał/a: Niss 2007-09-06 16:00
... powinnaś się cieszyć że ktoś w ogóle coś napisała nie kręcić nosem...
napisał/a: szprycha173 2007-09-06 20:23
Nie kręce nosem ,ale widzę ze wiekszosć tylko poczytać sobie przychodzi...Forum jest po to by się wypowiadać i wymieniać poglądy:) Mam nadzieje ,ze ktoś sie jeszcze wypowie:) i dzięki wszystkim co są zainteresowani moim postem:)
napisał/a: Niss 2007-09-07 19:47
Ja też niektóre posty tylko czytam bo nie mam za sobą np. doświadczenia i zielonego pojęcia co robić w tej sytuacji :) Nie dziwie się więc innym :) Pozdrawiam
napisał/a: brown 2007-09-07 20:17
Hej. Jednak ja mam inne zdanie na ten temat który poruszyłaś szprycha.
Otóż według mnie nie chce się na razie angażować w związek i sprawdza poprzez niby głupoty jak to mogłoby być ale chyba niekoniecznie z Tobą. Wydaje mi się ze lubi snuć takie plany, opowiadać o tym a dlaczego z Tobą w roli głównej? Dlatego że napewno znasz wiele jego tajemnic i marzeń przede wszystkim, że na razie wygodnie mu mieć marzenia z Tobą bo nie złożyliście sobie żadnych deklarcacji ani nie zobowiązaliście się do niczego stałego. Albo traktuje Ciebie jako bratnią duszę czyli nadal jako koleżankę i czuje się z tobą tak bezpiecznie w swoich marzeniach,że rozmawiacie na takie tematy.
Radziłabym jednak zadać mu pytanie czy w swoich planach i marzeniach na przyszłosć widzi tylko wspólne mieszkanie i bycie ze sobą bez żadnych deklaracji i zobowiązań??
Powodzenia.
napisał/a: Ika5 2007-09-12 18:36
wiesz...ja podzielam zdanie wiekszosci ze on chce ci w ten sposob dac do zrozumienia ze cos do ciebie czuje...Kto jak kto ale facet rzucajacy od tak sobie zarty ze to bedzie wasz dom itp po postu sie nie zdarza...jesli by nic do ciebie nie czul to by w ogole nie poruszal tego tematu!!!po co mialby ryzykowac ze jeszcze w to uwierzysz i potem nie dasz mu spokoju?!
...po za tym to jest klayczna sytuacja kiedy facet bada twoje reakcje zeby zobaczyc czy czujesz do niego to samo...wiec jesli tak to wyznaj mu prawde albo daj do zrozumienia ze czujesz to samo

powodzenia!
napisał/a: szprycha173 2007-09-16 19:35
Dzięki za odpowiedzi:)chętnie wysłucham kolejnych osób:) pozdrawiam