zerwałam z chłopakiem i chce aby wrocił

napisał/a: mika 2007-05-06 18:29
zerwałam z chłopakiem, bo no właśnie to dość skompliowane, cały czas czułam ze on mnie odtrącał, nie okazywał czułości, mowił,ze mu sie narzucam gdy chciałam się przytulic do niego lub go pocałować, nigdy nie powiedział,że mu zależy na mnie. Jakis czas temu powiedzialam,ze chce aby to się zmieniło albo to koniec między nami. Mowił,że chce abyśmy nadal byli razem i ze ma problem z okazywaniem uczuć. ale niestety nic sie nie zmienilo między nami. zaczełam wątpić czy on cos do mnie czuje, spotykalismy sie coraz rzadziej- raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie chociaz mieszkamy w tym amym mieście. Ponieważ nic sie nie zmienilo zerwałam z nim. A teraz żałuję że to zrobilam. wiem ze mi na nim bardzo zależy. chyba chcialam przez to zerwanie zmusi go do jakiegoś dzałania do jakiejkolwiek deklaracji z jego strony,ale nic. On niestety milczy. pomożcie. proszę
napisał/a: gosiak6 2007-06-03 12:39
Niestety oboje musicie tego chcieć,inaczej taki związek jest bezsensu.Chcesz być z kimś kto traktuje cię jedynie jako obiekt łózkowy i do tego mówi Ci że się mu narzucasz?Niestety przemyśl sprawę skoro nawet nie wzruszyło go wasze rozstanie to chyba sprawa jest oczywista.my dziewczyny boimy sie samotności dlatego tak czesto pozostajemy w toksycznych związkach.Pocierpisz i przejdzie,znajdziesz sobie innego ,lepszego,którego nie będziesz prosiła o miłość,tylko musisz w to uwierzyć.pozdrawiam