łóżeczko turystyczne - pytanie :)

napisał/a: katie88 2009-12-27 11:55
witajcie,


mam pytanie do posiadacza łóżeczka turystycznego, otóż dostaliśmy takie w prezencie i po złożeniu ujawnił się problem:) chodzi o wyższy, podwieszany poziom dla mniejszego dziecka - w komplecie jest materiał który nakłada się na górę łóżeczka i na to kładzie się materac, ale: czy pod owy materiał wkłada się jakiś stelaż? bo nic takiego nie było, a jak położy się materac na sam materiał to on jakby pływa , ma kształt łódki i jest niestabilny i na pewno to nie ma tak wyglądać :) z góry dziękuję za pomoc ! ;)
napisał/a: jozefinkaz 2009-12-27 19:00
to mnie teraz zagiełas :/
co prawda mamy takie łóżeczko z babyono, ale na tym wyższym stelażu mała leżała "wieki" temu, ale coś mi się wydaje że na wyższy poziom nie było stelażu, ale to usztywnienie które teraz jest na dole, kładłam pod spód i to usztywniało.
to jest takie składane kilka jakby desek wszyste w materiale, nie wiem jak to inaczej opisac.
zawsze możesz iść do jakiegoś sklepu z wyposażeniem pokoju dla dzieci i spytać jak się takie łóżeczko składa.
ja tak zrobiłam i mi wytłumaczyli.
pozdrawiam
napisał/a: andzia198316 2010-01-22 23:37
my mamy turystyczne lóżeczko i u nas są rurki na tym takij jakby hamaku co sie zawiesza kładzie sie rurki które usztywniają a na rurki kładzie sie właśnie ten niby materacyk. my mamy łóżeczko ARTI.
napisał/a: Amko 2011-04-26 17:04
Najlepiej napisz jakiej firmy jest to łóżeczko,wiele ciekawych modeli możesz znaleźć także u nas na [url]www.amko.com.pl[/url]
napisał/a: aniap1 2011-05-10 22:36
Amko napisal(a):Najlepiej napisz jakiej firmy jest to łóżeczko,wiele ciekawych modeli możesz znaleźć także u nas na [url]www.amko.com.pl[/url]



Kolego za reklamę to się płaci !!:mad::mad:
Gosiaczek07
napisał/a: Gosiaczek07 2011-08-05 16:32
My to w ogóle mamy jakiś fikuśny model łóżeczka turystycznego... taki okrągły jak ślimak, czy coś w podobie. Teściowa kupiła, to nie będziemy dyskutować, przecież to tylko model turystyczny... http://www.autofoteliki.pl/lozeczka-turystyczne,1,91.html tutaj ten model koodi pop-up bubble cot. Problem jest w tym, że te „sztywne” stelaże lubią się giąć nie w te strony, w które powinny i wychodzi trochę niestetycznie, ale swoje funkcje spełnia.
napisał/a: Amko 2011-12-30 15:44
Jeżeli chodzi o łóżeczko turystyczne,to teraz można kupić je taniej w naszym sklepie [url]www.Amko.com.pl[/url] z okazji nowego roku mamy fajne wyprzedaże.
napisał/a: Agataka27 2012-07-22 14:19
Ja skłaniałabym się raczej przy tradycyjny,. Z turystycznymi to bywa różnie, no i są niestety mało wytrzymałe, szybko się psują (a wiem co mówię, bo mam 3 dzieci i różnych rzeczy już próbowałam). Możecie zerknąć tutaj: http://mebledladziecka.com.pl/10-lozeczka-dla-niemowlat Wybór łóżeczek jest ogromny, a jak widać są one specjalnie przystosowane dla maluchów, więc nie ma się o co martwić.
napisał/a: Amko 2012-09-10 15:23
Moim zdaniem warto posiadać zarówno tradycyjne jak i turystyczne łóżeczko dla dziecka. To drugie sprawdzi sie głównie podczas podróży,natomiast tradycyjne- wiadomo,ze jest niezastąpione.

[url]www.Amko.com.pl[/url]