Pozostawiona:((

napisał/a: kaXka86 2007-08-25 15:47
Witam może ktoś może mi pomóc doradzić coś. Od 2 miesięcy spotykałam się z chłopakiem z mojej pracy było nam cudownie ale on mi nie potrafił zaufać nie wiem czemu. byłam na wakacjach u rodziców i wracałam z kolegą autem żeby jak najszybciej się z nim spotkać. od tamtego czasu sie to wszystko zaczęło. wczoraj powiedział mi że nie może tak dalej żyć bo nie może mi uwierzyć. pomóżcie mi co ja mam zrobić ja go kocham dla niego zerwałam z chłopakiem i mogę dla niego wszystko zrobić. proszę was o pomoc:(( i jak najszybsze porady
napisał/a: Zakochany 2007-08-25 17:29
Siemka

Kasiu postaraj się przekonać swojego chłopaka że jest dla ciebie wszystkim. Całym światem uśmiechem słońca...... My faceci nie ufamy od razu, na zaufanie trzeba zapracować i pielęgnować. Nie tylko on musi ci ufać ale także ty jemu!! Spróbuj się z nim spotkać i wytłumacz dla czego zrobiłaś tak a nie inaczej. Porozmawiajcie o zaufaniu bo bez niego żaden związek nie ma przyszłości!!! Zaufanie to fundament i raz stracone więcej nie wróci w pełni!!
Pozdrawiam i Powodzenia
napisał/a: kaXka86 2007-08-28 20:56
Wiesz co mam nowe wiadomości:) dzisiaj napisałam mu ze chciałabym z nim porozmawiać i ze go bardzo mocno kocham:) nie wierzyłam gdy napisał ze chce się spotkać i pogadać:) jutro po pracy sie spotkamy:) dam ci znać co sie wydarzyło i jak to się rozstrzygło.

dziękuję za poradę mam nadzieje że tobie też się wszystko ułoży:*