Kocham Ją a Ona mnie ale nie możemy być razem. Co zrobić???

napisał/a: Zakochany 2007-08-22 16:19
Jestem ze swoją dziewczyną dopiero 8 miesięcy. Zakochałem się w niej "od pierwszego wejrzenia". Kochamy się i świata poza sobą nie widzimy. Lecz miesiąc temu jej były chciał się zabić z jej powodu. Chciała ze mną zerwać ale za bardzo ją kocham żeby wypuścić ją z rąk od tak po prostu. po rozmowie doszliśmy do wniosku że będziemy się spotykać potajemnie. Gdyż rodzice i jej rodzina byli bardzo za nim. Teraz spotykamy się bardzo rzedko i krótko, nie mogę z nią pisać sms bo powiedziała że zerwała ze mną kontakt. to taka typowa zakazana miłość. Poradzcie co zrobić żeby jej miłość do mnie przetrwała ten czas próby??? Co zrobić by zyskać w oczach jej rodziców???
napisał/a: Sabrina10 2007-08-22 18:14
Wnioskuje z Twojej wiadomosci, ze Twoja dziewczyna nie jest juz z bylym chlopakiem dosc dlugo. Zastanawia mnie dlaczego dopiero miesiac temu pojawily sie u niego mysli samobojcze? Swoja droga mysle, ze to tylko rodzaj szantazu, zwrocenia na siebie uwagi i przekonanie dziewczyny do powrotu... Chociaz nie mozna tego ignorowac, gdyz nigdy tak naprawde nie wiadomo co chodzi po glowie mlodemu, zakochanemu facetowi... Dlaczego jej rodzice nie maja o Tobie dobrego zdania? Czy mieli okazje Cie poznac?
napisał/a: Niebieska 2007-08-22 18:46
Mam wrażenie,że twoja dziewczyna nie jest zbytnio zdecydowana.Rodziców powinna postawić przed faktem dokonanymto by się pogodzili z jej decyzją.Jaki mają sens potajemne spotkania??Myślę,że jeśli się to nie zmieni,to wasz związek nie ma przyszłości.
napisał/a: dusiar2 2007-08-22 18:53
jak jej rodzina może być za nim.. widząc jak on ją szantażuje. potajemne spotkania do niczego nie prowadzą. może by chłopaka zaprowadzić do psychologa...
napisał/a: Zakochany 2007-08-22 20:07
Ona musi jeździć na terapie jego terapię. Znam jej rodziców ale nie miałem za dużo czasu żeby pokazać się z mojej prawdziwej strony, gdyż ubieram się jak skate ale nie mam łysej dyni. po prostu lubię luźne ciuszki. A ona chodziła z nim 1,5 roku. Jak zrobić żeby przekonać jej mamę że jestem dobrym zwykłym chłopakiem który prawdziwą naturę ukrywa pod strojem Chłopaka z ulicy???? skoro zerwała ze mną kontakt???? Ona mnie kocha i sama chciała tych spotkań,tak jak ja
napisał/a: Kasiunia94 2007-08-22 23:39
Przede wszystkim, nie każ Jej wybierać pomiędzy Tobą a Jej rodzicami. Powiedz Jej, że Ciebie też to boli i że to jest trudne. Jak dla mnie związek polegający na strachu odejścia jest chory. Twoja ukochana nie powinna do Niego wracać. Powinna zgłosić na policję, próbę zastraszenia. I wszystko zależy od Twojej ukochanej.. Bo tylko ona może i musi porozmawiać z swoimi rodzicami o Tobie. Tylko ona może przekonać ich by Cię poznali. Tylko ona. Wszystko w Jej rękach. Ale musisz to jej uświadomić. Mi właśnie to uświadomił mój ukochany. I wiesz co? Udało się. Zatem do dzieła. Trzymam kciuki. Pozdróffko;*
napisał/a: Kasia207 2007-09-10 18:35
Ciężka sprawa. Ale skoro naprawde ci zalezy aby zyskac w oczach jej rodziców i zeby z nia byc, to może powinienies sie zdobyc na odwage i isc do jej rodziców i opowiedziec i to ze naprawde ją kochasz i ze ja szanujesz, ze ci na niej zalezy i że sprawy sie troche skaplikowały i niestety teraz nie mozesz sie z nia spotykac. Ale że rozumiesz ta sytuacje i ze uszanujesz ostateczną decyzje swojej dziewczyny. Jesli jej rodzice chca dla niej dobrze to sami pewnie chcą aby ona była z kims kto ja naprawde kocha. A jesli twoje uczucia są szczere to ta rozmowa tez bedzie szczera. Zycze powodzenia. 3maj sie.
napisał/a: nawojka 2007-09-26 12:50
Proste to to nie jest.

1. To co robi były chłopak, to szantaz emocjonalny.
2. Mam dziwne wrażenie, że
Twoja dziewczyna nie wie, czego chce. Że bawi się Tobą. "Kocham Cię, ale nie możemy się spotykać". Co to ma być? zabawa w ciuciubabkę?

3. W nawiązaniu do wypowiedzi poprzedniczki - wydaje mi się, że to nie wybór pomiędzy rodzicami a Toba. Ale raczej pomiędzy Tobą a jej byłym chłopakiem.

4. Kochaj a nie daj się ranić.

Powodzenia
napisał/a: nelly5 2007-09-26 19:59
Nie szata zdobi człowieka i jej rodzice powinni wiedziec, ze najwazniejsze jest wnetrze! A pozory bardzo czesto myla zatem nie warto pochopnie kogos oceniac.

Skoro sie kochacie to moze powinniscie pojsc razem do jej rodzicow, porozmawiac i wyjasnic komu na kim zalezy....i niech sie dzieje co chce. :)


Powodzenia!
napisał/a: gabi 2007-09-30 11:17
wgl to ile wy macie lat ze ona sie musi tlumaczyc rodzicom z kim chce byc ??
napisał/a: poziomeczka0106 2007-10-07 21:36
a pomyslales co czuje ta druga osoba? czyli jej byly? jestem w takiej samej sytuacji i dalabym wszystko, zeby ona sobie odpuscila i dala mu spokuj...
napisał/a: KALINKA9 2007-10-08 13:50
Zakochany napisal(a):Jestem ze swoją dziewczyną dopiero 8 miesięcy. Zakochałem się w niej "od pierwszego wejrzenia". Kochamy się i świata poza sobą nie widzimy. Lecz miesiąc temu jej były chciał się zabić z jej powodu. Chciała ze mną zerwać ale za bardzo ją kocham żeby wypuścić ją z rąk od tak po prostu. po rozmowie doszliśmy do wniosku że będziemy się spotykać potajemnie. Gdyż rodzice i jej rodzina byli bardzo za nim. Teraz spotykamy się bardzo rzedko i krótko, nie mogę z nią pisać sms bo powiedziała że zerwała ze mną kontakt. to taka typowa zakazana miłość. Poradzcie co zrobić żeby jej miłość do mnie przetrwała ten czas próby??? Co zrobić by zyskać w oczach jej rodziców???



może pokaż że też to przeżywasz i nie jest Ci z tym dobrze gdy nie poświęca Ci ona du żo czasu,bo czujesz sia samotny.Przecież też cierpisz i chyba tego nikt spedjalnie nie widzi....musi to zobaczyć Twoja ukochana i moze wtdy skupi się na Tobie,że też to przezywasz.Trzymaj się i myśl pozytywnie