czy łączy nas tylko seks?

napisał/a: dota22 2007-05-03 11:27
:confused: zobecnym chlopakiem spotykam sie od paru tygodni ,od pewnego czasu sypimy ze soba,nie potrafie odnalezc sie w tym zwiazku,lubie go ,ale nic pozatym,zreszta ja nie wiem co On czuje,bo mi tego nie mowi.Mialam przed nim pertnera z ktorym sypalam ale sie kochamlismy,tamten chlopak zabiegal o moje wzgledy pytal co czuje do niego jak widze nasz zwiazek itp.Teraz tego nie ma,wiec myslac logicznie to pewnie chodzi mu tylko o seks.Pyalam go jak widzi nasz zwiazek odpowiedzial ze ,,ze nie wie czego chce",hm :( .Nie wiem czy mam dac szanse temu zwiazkowi wkoncu ja tez nie palam do niego groacym uczyciem,ale znam siebie i wiem ze juz powoli zaczyna mi zalezec,boje sie,nie chce tracic czasu,nie wiem jak mam mu dac do zrozumienia ze wkoncu powinien sie okreslicz,nie wiem czy mam jeszcze troche poczekac nie odzywac sie, czy czy prostu zerwac ta zajomosc.Mysle ze zaszybko zaczelismy ze soba sypiac wiec on nie musi sie juz starac,poprostu wygodnie jest mu tak bez zobowiazani,tylko co ja mam z tym zrobic??
Co Wy o tym myślicie?
napisał/a: mmonik 2007-05-03 18:24
mam podobny problem z tym że mi zależy na moim facecie, niestety obawiam się że mimo mojej miłości będę musiała zakończyć ten związek. Tobie radzę to samo chyba że odpowiada Ci ta sytuacja. Mie lepiej poczekać na kogoś dla kogo będziesz kimś wyjątkowym? Powodzenia
napisał/a: HOTXKOT 2007-05-03 18:34
Przestń się odzywać! Sam zacznie prosić o spotkania czym wiecej się narzucasz tym wieksze prawdopodobieństwo że zniknie. Czym będziesz bardziej tajemnicza i niedostepna tym większa szansa że go będziesz miała - tylko czy jestes na tyle silna i masz ochote na gierki - może zrobić sie toksycznie ale może tez byc idealnie - pomysl
napisał/a: uzurpatorka 2007-05-14 20:29
po prostu olej gościa. Bycie ze soba z braku laku to tylko marnowanie czasu. Jeśli jemu chociaż troszeczke na Tobie zależy nie będzie mu obojętne dlaczego poszedł w odstawkę.
napisał/a: ~Kryzysowa_Narzeczona 2007-05-15 05:58
Popieram!Olej gościa! Napewno chodzi mu o seks,nic więcej.A tylko na takiej podstawie związku się nie zbuduje. Powodzonka i życze mądrego wyboru
napisał/a: anja 2007-05-16 16:20
Słońce lubisz tego faceta, zapewne pociaga Cie jego fizycznośc skoro z nim sypiasz.Myśle, że jeśli zarówno z jego i z Twojej strony nie ma nic głębszego,to ten wasz układ nie jest zły.Sex jest nam potrzebny, wiec jak jest Ci z nim dobrze w łóżku to korzystaj z tego,a jeśli oczekujesz czegoś wiecej, to spokojnie samo przyjdzie.Ja sypiam z facetem ktory ma żone,jest rewelacyjnie,ja go kocham i podobno on mnie,ale zdaje sobie sprawe że ma jednak żone.Mówie mu o swoich znajomych,i wiem że moge na niego liczyć przy kolejnej znajomości.A jeśli przyjdzie czas ze poznam kogoś wolnego i zakocham się to wiem, że ON jest na tyle za mną że pozwoli mi odejść.Więc decydujesz TYLKO Ty pamiętaj o tym.
napisał/a: moniadr 2007-05-21 10:04
Na pewno pozwoli Ci odejsc przecież ma żone!Ateraz dobrze mu isc do łóżka dla rozrywki
!Ale jestes naiwna on cie kocha-smieszne!Każdy facet to powie żeby dalej to ciągnąc!Mówi to tylko dla seksu!!
napisał/a: xyz 2007-05-24 16:11
Łączy was tylko seks. Na to wygląda.