Pieszczoty-tak czy nie?

napisał/a: milagros88 2007-08-15 17:56
Witajcie, mam problem, dlatego postanowiłam się zalogować. Mam chłopaka, którego kocham. Jesteśmy bliscy sobie, pomimo że chodzimy ze sobą zaledwie dwa miesiące. Mój problem polega na tym, iż mój chłopak chce abym pieściła jego penisa, co dla mnie nie jest sprzeczne z moimi ideami. Obawiam się, że może się to skończyć na niechcianym seksie. Ale szczerze mówiąc, wcale mu się nie dziwię, gdyż on dotykał mojego ciała i może mu to już nie wystarcza?! Nie wiem co mam robić, sprzeciwiać sie nadal, czy ulec... :confused: Proszę, doradźcie mi! Z góry dziękuję :);)
napisał/a: Niebieska 2007-08-15 18:25
Poprzez pieszczoty dajecie sobie nawzajem przyjemność.Nie musi się to wcale skończyć na seksie.Nie wiem,czemu się obawiasz.Boisz się,że przestaniesz się kontrolować?Porozmawiaj ze swoim chłopakiem,powiedz mu o swoich obawach i wspólnie rozwiążcie tą sytuacje.
napisał/a: Karolina_Timere 2007-08-15 18:25
Jezeli nie byloby to sprzeczne z Twoim "wnetrzem",to mozesz to zrobic.Obawy przed niechcianym seksem nie powinnas miec - jesli Twoj chlopak Cie kocha i respektuje,zostawi Ci czas na to,abys byla gotowa na "dalszy krok" (seks).Najwazniejsze,zebys nie robila niczego tylko dlatego,ze on tego chce.Nie zmuszaj sie do niczego.Porozmawiaj z nim.
Pozdrawiam :)
Karolina_Timere
napisał/a: zaneta4 2007-08-15 21:44
Jesli Nie Masz Na To Ochoty To Porrostu Tego Nie Rob Nie Zmuszaj Sie Do Niczego
Wydaje Mi Sie Ze Jestescie Ze Soba Za Krotko Aby Posowac Sie Tak Daleko
napisał/a: milagros88 2007-08-16 18:57
DO NIEBIESKIEJ:
Owszem, mam takie obawy. Boję się, że nie wytrzymam, a wtedy... :eek: Takie pieszczoty nie leżą po prostu w mojej naturze, to nie w moim stylu, nie dopuszczam na razie takiej opcji (może kiedyś). Jest wiele sposobów na zadawanie przyjemności.
napisał/a: Niebieska 2007-08-16 19:02
milagros88 nie rób niczego na co nie masz ochoty.Twój partner na pewno zrozumie to,że nie jesteś jeszcze gotowa.Na pewno poczeka i wspólnie znajdziecie odpowiedni czas i moment,gdy OBOJE będziecie tego chcieli.
napisał/a: Ika5 2007-08-21 02:31
nie wiem...moze zle zrozumialam twoja wypowiedz,ale pozwalasz mu zeby ciebie dotykal(i dawal ci w ten sposob przyjemnosc)a sama nie chcesz go dotykac??
napisał/a: milagros88 2007-08-21 15:51
DO IKA5: To nie jest tak, że nie chcę go dotykać! Sprawiam mu różne przyjemności, ale nie jestem jeszcze gotowa, aby zrobić mu "loda", bo o to mu chodzi. Dla mnie to jest fee... :eek: Owszem mogę dotykać go i pieścić dłońmi, ale nie ustami!!! Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś.
napisał/a: Ika5 2007-08-22 03:09
Przepraszam,nie chcialam Cie urazic..nie domyslilam sie o co mu chodzi...Nie gniewaj sie !!! :o
Jesli nie jestes na to gotowa to oczywiscie zgadzam sie,ze absolutnie nie powinnas sie do tego zmuszac...To jest bardzo intymna pieszczota ...Moze to i smieszne ale ja bym nie moglam(i nigdy nie zrobilam!)tego komus kogo nie kocham...to jest dla mnie poniekad wyraz milosci...i jesli jakis facet chcialby zebym mu zrobila loda tylko dlatego,ze to sprawia przyjemnosc a nie dlatego ze mnie kocha i chcialby zebym to tylko ja miala dostep do jego czulych miejsc to kazalabym mu spierdzielac i isc do burdelu!
Jesli twoj mezczyzna cie szanuje to napewno zrozumie twoja decyzje i nie bedzie nalegal...

pozdrawiam
napisał/a: Kasiunia94 2007-08-22 23:43
Po prostu powiedz mu to co myślisz. Jak kocha to zrozumie. Wybacz, ale taka prawda. Życie nie powinno polegać na spełnianiu pragnień mężczyzn. Niech o oni spełniają nasze. Pozdróffko
napisał/a: Zakochany 2007-08-23 17:58
Cześć

Jak napisałaś wcześniej że twój chłopak chce żebyś zrobiła mu "loda". Powiem ci coś że jeżeli na prawdę cię kocha to nie będzie chciał czegoś czego ty będziesz robiła z nie smakiem i przymusem. Bo dojdzie do tego że zrobisz to o co on prosi bo będziesz się bała żeby go nie stracić!! Ja ze swoją dziewczyną normalnie się spotykamy i nic takiej satysfakcji nie sprawia jak widok szczęśliwej kobiety którą z radością się pieśći w rozmaity sposób. żeby dać radość dziewczynie wcale nie dotykając strefy erogennej!!!! tak samo jest z chłopakiem. Każdy lubi coś innego ale spróbujcie poznać swoje ciała. jak on a jak ty reagujecie na dotyk pocałunek zimno ciepło co sprawia każdemu radość. zróbcie to najlepiej w dzień lub przy lekkim świetle wtedy będziecie mogli obserwować lepiej swoje reakcje. A po wszystkim wcale nie musicie iść razem do łóżka.
Powodzenia
napisał/a: Skarbek1 2007-08-25 20:04
Hihi...dokładnie Cie rozumiem. Ja już kochałam sie z moim chłopakiem ale nie zrobiłam mu Loda... nie wiem to chyba nie dla mnie :| A jestem z moim facetem jush prawie rok... Nie boj sie mu odmówić :)) BuŚkA:*