zależy mu?

napisał/a: kinga866 2007-08-09 21:12
................................................................................
napisał/a: rozkoszna 2007-08-09 21:42
Cześć :) może nie jestem bardzo doświadczona w tych sprawach, ale niedawno sama borykałam się podobnym problemem. Poznałam go przez internet, gdzieś tam jest mój post „internetowa znajomość” ale nie o tym mowa. Może powinnaś porozmawiać z nim o tym, czasem to działa :) ale jest tez cos innego może on boi się zbliżenia do Ciebie, ma jakieś obawy? Może właśnie to ze się zakochał tak wpływa na niego onieśmielająco? A Ty mu powiedziałaś ze coś do niego czujesz? Może właśnie w tym tkwi przyczyna, ze boi się zmuszać Ciebie do miłości i dlatego zachowuje się jak przyjaciel a nie ukochany? Wiem ze namieszałam ;) ale jakiś sens zawsze można wyłonić. Życzę Ci by Ci się udało, a różnica wieku się nie liczy, tylko to co mówi serce :)
napisał/a: gonia7891 2007-08-10 17:03
Moim zdaniem masz szcęście.Nawet gdy o swoich uczuciach pisze tylko to i tak jest to dużo.Ja byłam przez 3 lata z chłopakiem i nigdy mi nie powiedział prosto w oczy że mniekocha:)
napisał/a: Neko 2007-08-10 21:33
myśle ze faceci sa " trudni" jesli chodzi o mowienie o swoich uczuciach.. hmm.. na moim przypadku to nieraz w zartach gdy rozmawiamy spytam go -" kochasz mnie ..chociaz troszeczke".. a on zdziwiony ze wogole ocos takiego pytam powie -" przeciez wiesz ze tak".. hmm.. a w głębi myśle sobie.. skad mam wiedziec ..jak tak zadko mi to mowisz.. hmm... chociaz z drugiej strony.. wiem.. ze czeste wyowiadanie takich słów.. traci na ich wartosci... w Twoim przypadku napewno doczekasz sie takiego momentu.. tej jedynej chwili.. wtedy bedzie ona szczera i prawdomówna.. pozdrawiam..
napisał/a: Galahda 2007-08-11 08:52
Podobno jest tak że kobieta często mówi że kocha i często potrzebuje to słyszeć bo inaczej nie jest pewna uczuć. Natomiast mężczyzna jak raz powie i nie odwoła to znaczy że kocha. W tłumaczeniu znaczy to tyle :
-kochasz mnie?
-przecież powiedziałem Ci to 20 lat temu :)
napisał/a: juliacz 2007-08-11 10:35
Wiesz może łątwiej mu mówić o uczuciach pisząc, może się wstydzić mówić prosto w twarz, gdyż nie wie jak zaregaujesz.
Może musisz dać mu znać o swoich uczuciach?
Nie musisz mówić nic czego nie czujesz. Ale jeśli i Tobie na nim zależy, lub wiążesz z nim jakieś plany, to chyba dobrze to jakoś mu okazać, żeby był pewniejszy siebie i zaczął mówić ci co czuje,a nie tylko o tym pisał.
POWODZENIA :)
napisał/a: agnieszka8731 2007-08-11 18:46
jestem w tej samej sytuacji. Moim zdaniem powinnaś z nim o tym porozmawiać. Może wstydzi sie okazywać uczucia lub się czegoś obawia... najlepiej z nim o tym pogadaj. Pozdrawiam
napisał/a: Niss 2007-08-14 23:19
Kinga wiem jak się czujesz bo mój chłopak zachowuje się podobnie - na gg jest hop do przodu a w realu cicha myszka.
napisał/a: kikrame 2007-08-14 23:35
spokojnie daj mu czas pisanie przychodzi łatwiej,a powiedzieć to głosno patrząc w oczy to co innego,prawdopodobnie boi się twojej reakcji, myślę.że mu zależy i che być pewny że ty czujesz to samo
napisał/a: Sissel 2007-08-15 10:29
w internecie i przez kome jest łatwiej okazać swoje uczucia, myślę że skoro pisze Ci to co czuje to rzeczywiście tak jest, tylko ma problem żeby to Ci wyznać, może boi sie że będzie ośmieszony a wtedy męska duma dozna uszczerbku, może jest nieśmiały, ale wiesz ilu mężczyzn ma problem z okazywaniem uczuć?my kobiety potrzebujemy ciepłych słów, zapewnień,potrzebujemy wiedzieć że jesteśmy kochane i wtedy kwitniemy przy kochanym mężczyźnie, im wystarczy to powiedzieć raz i wydaje im sie że więcej o tym nie trzeba mówić, ale związek polega na tym żeby odkrywać swoje wnętrze i uczucia przed kochaną osobą :) i przelewać te uczucia na nią