E-zakupy dla maluszka!!

napisał/a: katarinaX2505 2009-05-06 19:52
Chciała bym Was prosić abyście podzieliły się swoimi opiniami na temat tego gdzie warto robić zakupy dla maluszka przez internet i nie tylko...

Ja wszystkie zakupy robie na allegro u pani ktora ma swoj sklep w bielsku ale sprzedaje rownież w internecie, mają bogaty asortyment i bardzo profesionalne podejscie do klienta Bellina-baby
Naprawdę polecam,wszystkim mamom, ktore nie mają czasu na chodzenie po sklepach):)
pozdrawiam i czekam na Wasze opinie
la_luna
napisał/a: la_luna 2009-06-22 13:15
ja kupuję w sklepie gagu.pl, ostatnio zamawiałam tam leżaczek dla synka ale wczesniej (jeszcze w ciazy) kupilam tam sukienkę ciazowa na wesele do kolezanki i bylam b.zadowolona - malo sklepów oferuje stroje na rozne okazje dla przyszlych mam
petitemama
napisał/a: petitemama 2010-07-07 16:47
Ja zazwyczaj kupowałam na allegro, ale jakiś czas temu odkryłam sklep a bardzo praktycznymi artykułami, zachęcam bo jest bardzo miła obsługa :)
sklep nazywa się Fabryka Wafelkow.
napisał/a: kaj 2010-08-05 12:56
Ja nie kupuję na allegro , bo miałam parę nieprzyjemnych transakcji.Możliwe,że miałam po prostu pecha ale nie chcę tego sprawdzać. Ostatnio bardzo rzadko robię zakupy ale jak już to zaglądam do entliczek pentliczek, maja duży wybór a przy okazji sklep jest dość blisko mojego domu
napisał/a: niunia133 2010-11-30 15:48
Witam, a co sądziecie o używanych ubrankach?? Ja kupuję na [url]www.niemowleceubranka.pl[/url] i ubranka są dobrej jakości. Oczywiście bieliznę niemowlęcą kupuję nową, ale też przez internet. A wy, czy macie w szafir jakieś używane ubranka??
napisał/a: Rozyczka27 2010-12-27 13:57
Mnie się bardzo podobają bluzki ciążowe które mają na tej stronie internetowej. Zastanawiam się nawet poważnie nad zakupem jednego z trzech modeli, to znaczy nie wiem czy wybrać koszulę Daisy, Verę czy Lace. Jak sądzicie, która z nich jest ładniejsza? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam ;)
napisał/a: payton 2010-12-29 20:35
To zależy co chce się kupić. Jeżeli chodzi o wózki, czy foteliki do samochodów to dobrym sklepem jest http://recaro4you.istore.pl/ Oprócz tego, że jakość sprzedawanych tam rzeczy jest bardzo dobra, to dodatkowo przesyłka jest darmowa, także można sporo zaoszczędzić.
napisał/a: Rozyczka27 2011-02-13 17:43
Ostatnio rzuciły mi się w oczy patchworki dla dzieci zamówiłam w tym sklepie i jest super. Polecam wszystkim którzy podróżują troche więcej ze swoimi Maluchami ;)
napisał/a: PchlaSzachrajka 2011-02-25 11:32
Ja zwykle kupuję na allegro, sprzedaję też czasami, jednak wczoraj trafiłam na stronę sprzedajemy.pl to jakaś nowa platforma dla kupujących i tych co chca coś sprzedać. Słyszł juz ktoś? Mam do sprzedania sporo rzeczy po moim synku i chciałabym się w końcu ich pozbyć, bo ciagle tylko odkładam je na kolejna półkę w szafie (juz miejsca brakuje). Sprzedajemy.pl nie pobiera opłat za wystawienie rzeczy, ale wolałabym się upewnić czy tak jest rzeczywiście. Będę wdzięczna za nieco informacji.
napisał/a: roszka 2011-03-16 12:10
Też gdzieś czytałam o tym serwisie, nie wiem czy z tymi opłatami będzie tak darmowo na stałe, bo ruszaja dopiero za kilka dni, więc mam nadzieję, zę powiedzą coś więcej.
napisał/a: Misska 2011-04-12 08:59
Ja ostatnio zakochałam się w sklepie JestemDzieckiem.pl oprócz tego, że mają duży wybór to jeszcze fajnie działającą społeczność na Facebooku i własne Forum. Co do wyboru to np. ubranka niemowlęce jak widać wybór jest duży :] Gorąco polecam :]
napisał/a: Amko 2011-04-26 17:01
Jeżeli mowa o e-zakupach,to nie sposób pominąć także naszego sklepu [url]www.amko.com.pl[/url] teraz mamy bardzo fajne promocje i nowości na wiosnę,zapraszam:)