co zrobic zeby wrócił do mnie były chłopak

napisał/a: wercia3 2007-04-29 16:10
pomozcie.pol roku temu zerwal ze mna chlopak bo bylam zazdrosna i podejrzewalam go ze ma inna i go sprawdzalam. on ma juz inna ale ja go bardzo kocham.jestem gotowa zrobic wszystko zeby znów byc z nim.pomocy
napisał/a: kasiool 2007-05-05 14:59
nie ma szans... sorry
napisał/a: iza_30 2007-05-06 09:33
Wercia-czy ty zgłupiałaś, nie ten to inny, kochanie ci przejdzie z czasem, pewnie jesteś jeszcze młodziutka i świat stoi otworem przed Tobą...
napisał/a: Anasigne 2007-05-17 21:35
wercia przede wszystkim mocno rozbudowany aparat kontroli byl w latach komunizmu i jak widac nikomu to na dobre nie wyszlo. skoro z zazdrosci bawilas sie w sprawdzanie i kontrole, to dalaś mu wystarczajaco dobitnie do zrozumienia ze mu nie ufasz. Bez zaufania zwiazku sie nie zbuduje - amen! a jesli juz kogos ma, to daj sobie spokoj. Nie zmusisz bylego faceta by do Ciebie wrocil. jesli dobrze mu zyczysz, pozwol ukladac mu zycie na nowo w spokoju
napisał/a: judyta892 2007-05-21 15:28
wercia, nie przesadzaj. jest już za późno. teraz musisz znaleźć sobie nowego chłopaka i starać sie żeby już tak nie postpować. żeby związek był udany, musi w nim być zaufanie do drugiej osoby, a w twoim związku tego właśnie brakowało. może więc coś było nie tak i tak naprawdę nie był on dla ciebie. dlatego radzę, żebyś byłego chłopaka zostawiła w spokoju. może jest szczęśliwy z nowa dziewczyną... jeśli go kochasz, tak jak to napisałaś, to powinnaś chcieć dla niego jak najlepiej, dlatego nie niszcz jego związku.
napisał/a: Battery 2007-06-12 18:27
wercia3 napisal(a):pomozcie.pol roku temu zerwal ze mna chlopak bo bylam zazdrosna i podejrzewalam go ze ma inna i go sprawdzalam. on ma juz inna ale ja go bardzo kocham.jestem gotowa zrobic wszystko zeby znów byc z nim.pomocy




widze ze wszyscy kaza Ci zapomniec...przykro mi ale ja tez jestem takiego zdania :o poprostu rozumie co przechodzisz i czujesz...mialam to samo meczylam sie z tym ze trzy lata...ale przeszlo choc myslalam ze nigdy to sie nie skonczy...a nie mozesz ingerowac w jego zwiazek ani go niszczyc...przeciez sama nie chcialabys byc na miejscu tej dziewczyny! hymm...chcesz porady to Ci ja dam...jedynie mozesz czekac, jezeli ten chlopak tez Cie kocha to predzej czy pozniej wroci do Ciebie a jezeli nie (bardzo mi przykro) musisz o nim zapomniec!!! wiem wiem teraz myslisz ze to nie mozliwe, ale wiem co mowie...życze Ci z salego serca zeby sie udalo...jak nie z tym to jeszcze z lepszym buziaki:*
napisał/a: LoreLei 2007-06-13 07:25
Nic na sile... Tym bardziej, ze on juz z kims jest :/ Przeciez nie mozesz (nie powinnas) wtracac sie w ich zwiazek ani (tym bardziej) probowac go rozbic!!! Gdyby on byl sam, to co innego, a tak... :| Kiedy rozstalam sie z moja wielka miloscia, tez ciezko bylo mi sie z tym pogodzic... :( Nie umialam sobie wyobrazic zycia bez niego chcialam wierzyc, ze jeszcze do siebie wrocimy (wczesniej rozstawalismy sie kilka razy i zawsze tak bywalo). Ale pozostawilam sprawy takimi, jakie byly, tym bardziej, ze w jego zyciu pojawila sie inna i kolejny zwiazek, w ktory chyba bardzo sie zaangazowal... Bylo mi bardzo ciezko, ale nie probowalam szukac z nim kontaktu czy w jakikolwiek sposob ingerowac w jego zycie. Moja rola w nim juz sie zakonczyla. Od tamtej pory minelo troche czasu, nie bylo mi latwo... Rany sie goja, ten proces jest bardzo zindywidualizowany - raz przebiega szybciej, raz wolniej... Ale chyba warto zachowac klase, przeczekac to, co najgorsze, wypelnic sobie zycie czyms innym, niz na sile probowac postawic na swoim, nie pozwalac komus odejsc, wtracac sie w jego zycie i nowy zwiazek... Kazdy ma prawo do wlasnych decyzji. Czasu nie cofniesz. On postanowil odejsc, wiec Ty sie z tym pogodz. Nie rozpamietuj swoich win, tylko wyciagnij wnioski na przyszlosc. Powodzenia! :)
napisał/a: viola150 2007-06-13 08:33
Wercia, ja też stałam się ostatnio bardzo podejrzliwa w stosunku do swojego chłopaka i źle się z tym czuje, wiem że to go może krzywdzić, choć mam też pewne podstawy żeby być podejrzliwa (jesli chcesz wejdź na mój post: Uwierzyć w tego sms?). On się denerwuje bo rzeczywiście jeśli ma czyste sumienie to nie dziwie mu się a także twojemu chłopakowi że się wkurzył. Jeśli zrozumiałaś że źle robiłaś to pierwszy krok, ale nie wiem czy jeszcze uda ci się coś zrobić z twoim byłym związkiem. Jedyne co możesz zrobić to porozmawiać z nim i wyjaśnić mu że wiesz już ze źle postępowałaś, ale nie mozesz go do niczego zmusić. Jednak jak mu wyjaśnisz on zobaczy że załujesz i że ci jeszcze zależy, ale to nie znaczy że wszystko wróci tak jak było kiedyś. Spróbować zawsze można!!! Trzymaj się :)
napisał/a: ucja 2007-06-20 16:23
Witaj, Postanowiłam coś do Ciebie napisać, choć nie wiem co... Jestem w podobnej sytuacji, lecz zapewne tak naprawde różnią się one, gdyby się im dobrze przyjrzeć. nie wiem jak było w Twoim związku, więc nie wiem czy on moze coś jeszcze do Ciebie czuje Wierzę w to, ze nie zapomniał o Tobie, ale możliwe jest, ze "nie jesteście sobie pisani". Wolałabym Ci napisać coś pocieszającego, ale nie mogę. Skoro ma nowa dziewczynę to musial zapomnieć na tyle, by móc być z kimś innym... W sytuacji, w której ja się znajazłam cieszę się z tego, ze mój chłopak nie znalazł sobie innej dziewczyny na moje miejsce, bo nie wiem jakbym to zniosła. Ale to wszystko zależy od ludzi, każdy jest inny. Patrząc na Twój problem obiektywnie doradziłabym Ci, zebyś zrobiła wszystko, zeby o nim zapomnieć, wyjedź jeśli to konieczne. ja też się nad tym zastanawiam, ale boję się, ze ucieczka niczego nie zmieni... Przeczytaj moje osty, moze w mojej historii odnajdziesz jakieś "wskazówki" Pozdrawiam
napisał/a: Angel4 2007-07-08 11:12
wercia3 napisal(a):pomozcie.pol roku temu zerwal ze mna chlopak bo bylam zazdrosna i podejrzewalam go ze ma inna i go sprawdzalam. on ma juz inna ale ja go bardzo kocham.jestem gotowa zrobic wszystko zeby znów byc z nim.pomocy

Moim zdanie chlopak do Ciebie nie wroci pomimo tego ze jak piszesz zrobilabys dla niego wszystko...Wiesz pol roku to dlugo i skoro on nie dal Ci zadnej szansy(znalazl sobie inna) to niestety nic z tego nie bedzie.Mozliwe tez ze chce zapomniec o Tobie i o tym co was laczylo.Jezeli robilas mu ciagle awantury i podejrzewalas ze ma kogos to po prostu mu nie ufalas i on o tym doskonale wie.Nie wroci do kogos takiego jeszcze jak mu dobrze z obecna dziewczyna.Faceci pomimo tego ze sami sa zazdrosni nieraz o jakies nic nie znaczace gesty itd to ze strony dziewczyn tego nie znosza i strasznie sie mecza w takim zwiazku.Wiem co mowi bo moj kolega mial tak samo ze swoja laska jak Twoj chlopak z Toba.Powiedzial ze nawet jesli prosilaby go na kolanach o powrot to nie wroci do niej woli zapomniec i sie nie meczyc z kims kto mu nie ufa.
napisał/a: paulinka2079 2007-10-22 21:18
Z moim facetem nie jesteśmy rok,ponieważ stwierdził że mnie krzywdzi ,a to nieprawda ,po prostu chcę dla niego dobrze,bo go kocham...spotykamy sie jako przyjaciele ,nie mamy partnerów,wspieramy sie nawzajem ,nie brakuje też bliskości,ale to chyba silniejsze od czegokolwiek..boję sie zapytać znów czy możemy być razem ,ponieważ milczy,a ja mam wrażenie żet o wynika z jego braku zdecydowania ale czuje że do mnie też coś czuje...i też nie wiem jaki będzie finał,czekam na światło która odsłoni cień i mam nadzieje że nikogo nie znajdzie i ja również...i będziemy szczęśliwi,coś mi mówi ze warto czekać może to wszystko jest za wcześnie ,za szybko..sama nie wiem..ale nie mogę sie doczekać kiedy sie szczęście do mnie uśmiechnie( dziewczyny warto czekać i nie załamywać się,czas goi rany wcale w tak pełni nie przyzwyczaja do bólu ,ale czasem pocierpieć warto...los sie jeszcze uśmiechnie...pozdrawiam złamane serduszka.
napisał/a: Weronisia1 2007-10-22 22:06
Wercia, daj spokój. Po co włazić drugi raz do tej samej rzeki??? Nie ten to inny, tego kwiatu to pół światu.