kiedy do ślubu????

napisał/a: iwonX23 2007-08-07 08:39
Witajcie chciałabym poznac WASZĄ opinię na pewien temat :) po jakim czasie chodzenia z chłopakiem zdecydowaliście się na małżeństwo???? ja z moim Kochanym jestem juz 6 lat (nie mieszkamy razem) ale jak narazie jak zaczynam mówic o ślubie to jak grochem o ścianę!!!A jak było u WAS??
napisał/a: Flamenco88 2007-08-07 09:17
Mój podejmuje temat planów na przyszłość, ale jeśli o nas chodzi to jeszcze za wcześnie o tym myśleć. Więc nie przesadzamy zbytnio!
napisał/a: goldXfish 2007-08-07 10:42
Iwon... zapraszam do klubu antynarzeczonych. nie jesteś jedyna, która już wiele grochu wysypała :)
napisał/a: goldXfish 2007-08-07 10:42
P.S. Znajdziesz nasz klub na forum Związki
napisał/a: trzpiotka 2007-08-08 18:12
Stanowię chyba mniejszość wśród kobiet....bo to ja nie chcę wychodzić za mąż...podczas gdy mój narzeczony nalega na to.Oboje mamy 30 lat.Z powodu mego niezdecydowania dochodzi między nami do kłótni,awantur..jest trzaskanie drzwiami,utarczki słowne z jego strony itd.Chcę kiedyś wyjść za mąż...ale niekoniecznie w najbliższym czasie..kocham swego narzeczonego...więc gdzie jest problem?Ktoś ma podobne doświadczenia?
napisał/a: myszka_20 2007-08-08 18:49
Po jakim czasie? :) Uważam, że staż w związku jest bardzo ważny ... Wkońcu gdy jesteśmy w długim związku, znamy tą drugą osobę, wiemy co lubi, czego nie, czy to z nią chcemy wiązac nadzieje na przyszłośc ... Mimo wszystko uważam, że to poprostu trzeba poczuc w sobie :) Trzeba byc dojrzałym, gotowym, zdecydowanym ... bo wkońcu to bardzo ważna życiowa decyzja ... Może nietyle ważna jak pragnienie dziecka, ale tak czy siak istotna dla nas.


Trzpiotko :) Dlaczego nie chcesz wyjśc za mąż skoro kochasz swojego narzeczonego? Może warto byłoby poważnie się nad tym zastanowic, oczywiście wspólnie, pomyslec w czym tkwi problem? Wkońcu 30 lat to chyba dobry czas - napewno dojrzałaś już do tego, tylko coś Cię zatrzymuje. Porozmawiaj z partnerem na ten temat, co może byc powodem, że nie jesteś jeszcze gotowa? Może wspólnie uda Wam się rozwiązac ten problem :)