Przyjemne urządzanie kuchni

napisał/a: Teresa45 2009-04-17 14:23
Niedawno skończyłam remont kuchni. Posłuchałam mojej przyjaciółki i większość sprzętu AGD oraz gospodarstwa domowego kupiłam przez Internet. Najprzyjemniej kupowało mi się na stronie Multizakupów. Mają tam bardzo duży wybór. To była naprawdę dobra decyzja. ominęła mnie nerwowa bieganina po sklepach, a poza tym spokojnie mogłam porównać wszelkiego rodzaju parametry i wskaźniki. Sprzęt był taki, jak go opisywano, nie było żadnych niespodzianek. Polecam!
napisał/a: emila3000 2009-04-17 14:46
reklama sklepu internetowego... ? :D

najlepiej na ceneo samemu znalesc sklep gdzie dany sprzet bedzie najtanszy... trzeba wejsc do 15 sklepow z poczatkow listy i zobaczyc ile bedzie kosztowac przesylka bo sie mozna naciac... sprzet 2 zl drozsze a przesylka 100 zl zamiast 30... :D ja tak kupila calyu srzet oprocz tv...
napisał/a: wiesia5 2009-04-19 01:12
O tyle lepiej kupowac przez internet, że można zrobić to spokojnie przy kawce;), podpytać się na forach technicznych ludzi o opinie itd... a jak wybieracie sprzęt, czym sie kierujecie? wyglądem, marką, ceną?
napisał/a: emila3000 2009-04-20 00:24
najpierw wyglac musi idealnie wszystko do siebie pasawac - przeciez na to bedzie sie patrzec codziennie... pozniej marka - jezeli podoba mi sie kilka piekarnikow w zolte kropki to wybiore ten z dobrej firmy... a pozniej cena... jezeli jest astronomiczna to rezygnuje i wybieram sprzet innej firmy, ale o zblionej jakosci...
napisał/a: maczek8 2009-04-23 23:58
no to fakt, że musi wszystko do siebie pasować i przede wszystkim - cieszyć oko ;) dla mnie kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, więc same rozumiecie ;)
myślę, że droga wyboru jest podobna do przedstawionej przez emilę.
no chyba, że jest tylko jeden taki model, tylko jednej firmy... to te pieniążki jakoś można przeboleć ;)
kuchnia ma służyć przez lata, więc jest to bardzo ważna decyzja, czy wstawić wymarzoną lodówkę LG, czy zmywarkę Whirlpoola ;) a może i to i to? :D jednak urządzanie mieszkania to wspaniała sprawa... szkoda tylko, że je doceniamy, gdy już widzimy efekt końcowy, a nie w trakcie :P
nie mniej jednak internet ułatwił nam to w ogromnym stopniu :)
napisał/a: emila3000 2009-04-24 13:12
albo zamiast rezygnowac poszukac jakies promocji, moze kupic w necie gdzie jest duzo taniej... jedyne z czego zrezygnowalam to piekarnik gorenje - taki z dotykowym wyswietlaczem - stwierdzilam ze mi to nie potrzebne... ;p i kupilam z mastercooka - lustrzanym frontem...
napisał/a: maczek8 2009-04-25 19:34
no to fakt, że promocje w necie są łakomym kąskiem :) ja jestem w trakcie wygrzebywania teraz promocji na pralki, a konkretnie na jeden model LG. i muszę przyznać, że jak się w to zagłębić to na serio spore różnice w cenie można znaleźć... jednak te 2 stówki piechotą nie chodzą, a za nie można kupić dodatkowe ciuszki, żeby było co prać ;)
napisał/a: emila3000 2009-04-26 21:59
jakie 2 stowki... pralka - tysiak taniej, zmywarka - tak samo, lodowka - 700 zl taniej... kuchenki nie wiem bo tego modelu nie bylo w sklepach i plyty tez chyba nie widzilam, mikrofala - 300 zl (50 %)...
napisał/a: wiesia5 2009-04-28 23:38
emila to całkiem sporo zaoszczędziłaś... a kupiłaś może ciśnieniowy ekspres do kawy? Jestem ciekawa ile teraz kosztują? A co do pralki, to jeżeli juz to tylko ładowane od przodu, nie lubię tych od góry. maczek, a jaką pralkę chcesz kupić?:)
napisał/a: maczek8 2009-04-29 19:09
łooo :D emila, to ja widzę, że jesteś lepszym maniakiem okazji internetowych niż ja :P
a co do mojej praleczki to planuję kupić Direct Drive Slim, pakowność 6 kg :D zakochałam się na zabój, jak zobaczyłam u znajomej :D
napisał/a: emila3000 2009-04-29 19:29
napisał/a: emila3000 2009-04-29 19:38
wiesia5 napisal(a):emila to całkiem sporo zaoszczędziłaś... a kupiłaś może ciśnieniowy ekspres do kawy? Jestem ciekawa ile teraz kosztują? A co do pralki, to jeżeli juz to tylko ładowane od przodu, nie lubię tych od góry. maczek, a jaką pralkę chcesz kupić?:)



ekspres kupilam przelewowy, ale z programatorem i ustawieniami "mocy" kawy... http://www.consumer.philips.com/consumer/pl/pl/consumer/cc/_productid_HD7686_90_PL_CONSUMER/Ekspres-do-kawy+HD7686-90 przelewow robia mocniejsza kawe i jest duzo tanszy niz cisnieniowy... ale cisnieniowy tez kupie za rok czy dwa, tylko chce taki super pozadny za kilka tys...