Paraliżująca nieśmiałość??

napisał/a: szprycha173 2007-08-04 09:57
:confused: Mam bardzo duży dylemat. Mam nadzieję ,że będziecie się chętnie wypowiadać. Zależy mi na waszej opini. Od 4 latjestem zakochana w pewnym chłopaku, jeszcze z czasów liceum. Teraz nasza znajomość nie jest juz tylko przyjaźnią. Piszemy ze s a codziennie po 3 godz. na gg, mnóstwo smsów. Problem polega na tym, ze podobno jest on bardo niesmiały. Kiedy sie o tym dowiedziałam próbowałam mu ułatwić wyjście z propozcja spotkania, bo mimi częstych kontaktów mam okazję sie widzieć raz na 3-4 miesiące.Ja sie odwazyłam i zaroponowałam niezobowiązujące spotkanie w większym gronie.Powiedział, ze postara sie być. Od tego dnia do momentu spotkania zamilkł, zero kontaktu. Na umówione miejsce się nie zjawił. Teraz kiedy jest po wszystkim, znowu sie odezwał. Ja tego nie rozumiem. Moze macie jakies przemyślenia na ten temat :confused:
napisał/a: Galahda 2007-08-04 10:50
Hej Szprycho Czytając twój post miałam wrażenie że opisujesz moje życie(już wcześniej pisałam o tym przy innych okazjach,więc jeśli masz ochotę przeczytaj). Ja niestety nie znalazłam sposobu by być z Tą osobą- bo w tym jest najgorsze że jak przychodzi co do czego to sie chowa np. tydzień nie ma z nim kontaktu. Może to wynika z ego że po prostu on nie wie jak podejść do tej sytuacji -co ma mówić i jak sie zachować jak sie już spotkacie. Najlepszym wyjściem będzie jak powiesz mu wprost co do niego czujesz. Metoda bardzo drastyczna ale jak nie tego nie zrobisz to on sie nie domyśli. I nie martw sie tym ze w razie gdyby on nie czul tego samego do Ciebie to zerwie wasze kontakty przyjacielski (rzadko się tak dzieje).Nawet może sie zdarzyć tak że przez pewien czas będzie sie chował za przyjaźnią, stawiam na to że jeśli tak by było to szybko wasza znajomość przerodzi sie w coś poważniejszego. W każdym razie coby sie nie stało to zawsze będzie to krok na przód.
Głowa do góry i do działania. Pozdrawiam
napisał/a: Angel4 2007-08-04 20:57
Widze ze ten chlopak jest naprawde niesmialy.Ciezko nawiazac z taka osoba blizsza znajomosc ale skoro Ci na nim zalezy to probuj wytrwale i nie poddawaj sie.Rob to stopniowo...Rozmowy na gg smsy zadzwon do niego pokaz mu ze moze czuc sie swobodnie w Twojej obecnosci i pogadac z Toba o wszystkim.Zaproponuj spotkanie we dwoje np wspolny spacer wieczorem:)Chlopak bedzie sie mniej krepowal:)Zrob wszystko zeby doszlo do tego spotkania potem powinno byc juz ok:)Skoro jest wstydliwy to przy wiekszej ilosci osob wbrew pozorom moze czuc sie bardziej niepewniej.