Seks oralny.. wątpliwosci (???)

napisał/a: dorka27 2007-04-11 11:53
moj chlopak nalega ale ja sie troche brzydze... czy to znaczy ze go nie kocham dostatecznie? czy wy wszyscy to lubicie a ja jestem jakas dziwna...
napisał/a: oleandra4 2007-04-12 16:54
jestes dziwna ! :eek:
napisał/a: twetti 2007-04-15 17:40
Mysle, ze powinnas sprobowac. Jak Ci sie nie spodoba to nie musisz tego wiecej robic, ale moze Ci sie tez spodobac. To nie tylko przyjemnosc dla faceta ale tez ogromna dla kobiety. Ja tez mialam watpliwosci ale sprobowalam i nie zaluje. Jak sie brzydzisz to mozecie przed tom wziąć prysznic i bedzie spoko:)
napisał/a: avatarXa 2007-04-15 23:59
Nie rób tego, nie bądż naiwan i nie daj się poniżać ...
napisał/a: olala62 2007-04-18 15:42
Moim zdaniem jak kogoś bardzo sie kocha to nie widze powodów do obrzydzenia!!! ale ostateczna decyzja zalezy od człowieka... cóż każdy ma swój charakter
napisał/a: AnIa 2007-04-18 16:58
Oral? Miodzio. Dziewczyno przyznaje, ze jestes dziwna. jezeli facet umie to robic to nie ma nic przyjemniejszego. Chociaz znam kilka przypadkow podobnych do ciebie. Niedawno moj maz wrocil z pracy i powiedzial, ze zona jego kumpla nie chce zrobic mu francuza, bo boi sie, ze sie udusi. Swoja droga baba dobija do czterdziestki, ale jest niezle zacofana. Warto sprobowac, zawsze to jakis krok naprzod w lepszym poznaniu siebie i potrzeb swoich i partnera. A nuz ci sie spodoba... ;)
napisał/a: malaczarna20 2007-04-23 17:14
Narazie jestes dziwna bo sie sprobowalas hehehe:)))
Zapewniam cie ze sie nie udusisz ;p
Oczywiscie jest tez tu mowa o szacunku, nie rob loda kazdemu kolesiowi ale swojemu chłopakowi? dlaczego nie?? Wkoncu jestescie w zwiazku, a zwiazek powinien byc dojrzały i nie mozesz sie wstydzic wlasnego partnera.
Chyba ze masz jakies 17 lat i do tego nie dojrzalas to lepiej sie nie spiesz...
napisał/a: malpo 2007-04-25 16:10
andzia napisal(a):Oral? Miodzio. Dziewczyno przyznaje, ze jestes dziwna. jezeli facet umie to robic to nie ma nic przyjemniejszego. Chociaz znam kilka przypadkow podobnych do ciebie. Niedawno moj maz wrocil z pracy i powiedzial, ze zona jego kumpla nie chce zrobic mu francuza, bo boi sie, ze sie udusi. Swoja droga baba dobija do czterdziestki, ale jest niezle zacofana. Warto sprobowac, zawsze to jakis krok naprzod w lepszym poznaniu siebie i potrzeb swoich i partnera. A nuz ci sie spodoba... ;)

hehehe uuuu lala dobre .....w takim razie za każdym razem zmartwychwstaję i czuję się nawet lepiej niż przed .....CUDA ???!!! ;)
napisał/a: czerwona_lipa 2007-04-27 16:23
a jak to robicie - podzielcie się proszę moze bedzie fajniej?
napisał/a: Leon 2007-04-28 07:01
Witam drogie Panie
mmmm sexik francuzki to najprzyjemniejsze pieszczoty- gdy sie je robi partnerowi i gdy sie jest pieszczonym. Kobieta , ktora umie dobrze i lubi wypiescic swojego mezczyzne , jest w stani zapanowac nad nim calkowicie. A my uwielbiamy piescic Was i byc pieszczonymi.
Pozdrawiam
napisał/a: malpo 2007-04-30 22:55
czerwona_lipa napisal(a):a jak to robicie - podzielcie się proszę moze bedzie fajniej?

Ja zawsze oddycham uszami.....w tym celu zawsze starannie je depiluję, a potem jazdaaaa :D
napisał/a: Leon 2007-05-01 03:08
Ja lubie jak moja pani spoglada mi przy tym w oczy