pomóżcie_zerwałam z nim:(

napisał/a: majka7 2007-07-30 20:19
byliśmy ze sobą rok, a teraz mija kolejny od czasu kiedy z nim zerwałam
to był mój pierwszy chłopak, nie postępowałam wobec niego powaznie, byłam z nim bo bałam się zerwać...było mi tak dobrze, był przy mnie kiedy tego potrzebowałam, ale od siebie nie dawałam zbyt wiele
na poczatku było ok...dopiero potem gdy widziałąm że on coraz bardziej się w to angażuje, ja zaczęłam go ignorować
był dla mnie za dobry, wszyscy to widzieli, nie potrafił powiedzieć dosyć, zawsze przepraszał
utrzymywaliśmy potem kontakt, ale to już nie to samo_teraz wiem że mi go bardzo brakuje, nie jest idealny ale ja też nie...NIKT taki nie jest
skrzywdziłam go, chciałabym wrócić, przynajmniej tak mi się wydaje, tylko obawiam się reakcji jego znajomych_widzieli jak go traktowaam i teraz nagle chcę do niego wrócić...będąmieć nas na językach:(
sama nie wiem czy to byłby dobry wybór, a może odpuścić...???
napisał/a: Flamenco88 2007-07-30 21:48
Miło, że przyznałaś iż ty jesteś winna. Znaczy się, że nieco dorosłaś. Musisz się zmienić i dawać z siebie wszystko jeśli chcesz z nim być. Ale on teraz może już nie być taki ufny. Napewno straciłaś część jego zaufania, a to ciężko odrobić. Jeśli go kochasz to się staraj!

Znajomymi się nie przejmuj, oni chcą dobrze i musisz ich zrozumieć. Może postaw się na ich miejscu i przemyśl jak tu wkupić się ponownie w ich łaski!
napisał/a: ltXltXltXikaXgtXgtXgt 2007-07-30 22:53
dawaj!!!:>
nie żałuj sił jeśli ci na nim zależy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:*
napisał/a: nuguns 2007-07-31 08:46
Często widzimy co mielismy jak juz to stracimy, jesli on Ciebie kochał ty wiesz ze chcesz z nim byc i dac mu to co o tobie i jescze wiecej, to warto sie postarac. nawet jesli bedzie to porazką to nie bedziesz załowac ze omineło cie cos wspaniałego =) Powodzenia =) ;)
napisał/a: myszka_20 2007-08-02 12:40
Powiedz mu, że to jak było między Wami to Twoja wina, że przez ten rok wiele zrozumiałaś, dojrzałaś. Wiesz, że cieżko było i będzie wam odbudowac relacje, ale chciałabyś spróbowac bo zabardzo żałujesz tego jak go skrzywdziłaś, potraktowałaś. Bądź poprostu szczera !! Warto spróbowac skoro sama wiesz co zrobiłaś źle to dobry krok w przyszłośc :) :*
napisał/a: Angel4 2007-08-04 21:37
"...bylam z nim bo balam sie zerwac...dbylo mi z nim tak dobrze..."Nic nie rozumiem z tych slow.Ty najpierw zastanow sie czego tak naprawde chcesz a potem zdcyduj sie na cos.Strasznie przejmujesz sie tym co powiedza inni.Ludzie zawsze gadali i beda gadac wiec szkoda sobie takim czyms glowe zawracac.Aha...Czy Ty go kochasz i w ogole z jakiego powodu chcesz do niego wrocic?