Chłopak i Dziewczyna

napisał/a: ona161616 2007-07-30 08:09
Co mam zrobic do niedawna kochałam pewnego chłopaka ,ale dowiedziałam że on mnie nie chce(boje sie ze on sie poprostu mnie boi) nie moge przestac o nim myslec) zrobie wszystko by mnie pokochał?? Tylko nie wiem co:(doradzcie mi dziewczyny prosze
napisał/a: Angel4 2007-07-30 19:07
"...od niedawna kochalam..."to co juz nie kochasz?Ja nic Ci nie doradze w tekiej sytuacji bo nie zmusisz kogos do milosci to troche chore i niemozliwe.Jesli on nie jest Toba zainteresowany to odpusc sobie i nawet sie nie ponizaj.I nie daj Boze czasami nie drecz go bo to jeszcze gorsze.Trzeba wiedziec kiedy sobie odpuscic.To wie kazdy normalny i swiadomy czlowiek.
napisał/a: Flamenco88 2007-07-30 21:50
Popieram Angel!

To chyba jeszcze nie miłość, a to kochana drugiego człowieka nie zmusisz!
napisał/a: ltXltXltXikaXgtXgtXgt 2007-07-30 22:50
ona161616 podpisuję się pod pozostałymi to nie ma najmniejszego sensu jeśli on nie jest zainteresowany to po prostu daj sobie spokój!!! Tego kwiatu pół światu!!! :) Ja byłam na tyle głupia, że przez ok 5-6 lat kochałam się w jednym i starałam się o jego względy i do tej pory na mnie nie spojrzał ja za to dałam sobie spokój a wtedy wkroczył milion razy przystojniejszy wierniejszy i bardziej kochany bez praktycznie mojej więkrzej interwencji!!!!!!!!!!!;P mówię ci, nie opłaca się. p0ozdro :*