Co mam o tym myśleć???

napisał/a: kar 2007-07-29 20:11
Hej!
Wcześniej opisywałam mój problem z chłopakiem który mi się podoba.
Teraz nie mam pojęcia co robić.Zagadałam do Niego na gg i to na dodatek całkiem przypadkowo.To chyba jakieś przeznaczenie. :confused: Rozmawialiśmy 2 razy On był bardzo i to bardzo miły.
Lecz dziś gdy szłam z moimi najlepszymi koleżankami od szedł z przeciwka z grupką kumpli.Bardzo byłam zdenerwowana.Nie wiedziałam co mam zrobić.Gdy mijaliśmy się On bardzo zawstydzony i zdenerwowany pierwszy powiedział mi ''cześc''. Ja byłam bardzo zdenerwowana zrobiło mi się aż śłabo.Odpowiedziałam mu również z zawstydzeniem.
Nie wiem co mam o tym myśleć przecież On ma dziewczyne.Jest na dodatek starszy o 3 lata. Ja poprostu zakochałam się w nim od pierwszego wejżenia.
Ale teraz jestem bardzo smutna i nie mam pojęcia co robić.
Jak myślicie co znaczyło te zawstydzenie??? Błagam jeszcze raz doradźcie mi coś.
pozdrawiam pa
napisał/a: ksiezniczka22 2007-07-30 09:01
hej;)jak on ma dziewczyna to sobie na razie powinnas odpuscic poczekaj na jego pierwszy krok,pomysl jakby to tobie jakas laska uwodzila chlopaka,nie narzucaj sie nie badz natretna,badz poprostu mila,pozdrawiam
napisał/a: goldXfish 2007-07-30 09:52
zgadzam sie z księżniczką, bądź miła ale nie przesadzaj. pewnie mu się podobasz. Dał Ci nr. komórki bo może mysli, ze dasz mu jakis znak. Myslę, ze mogłabyś zadzwonić do niego lub napisać np. ze chcesz sobie dokupić ,,coś" do komputera np. kamerę i wtedy jak się spotkacie zobaczyć jak się do Ciebie odnosi. Czy będzie rozmowny, a może będzie chciał się umówić?
napisał/a: Angel4 2007-07-30 19:00
Zgadzam sie z dziewczynami...Odczekaj nie rob nic pochopnie szczegolnie pod wplywem emocji bo mozesz potem tego zalowac.Daj czas tej znajomosci zobaczysz co z tego wszystkiego wyniknie.
napisał/a: Flamenco88 2007-07-30 21:51
Jestem z tobą, ale teraz warto poczekać ;)!
Cierpliwość najlepsza w życiu!
napisał/a: anaa82 2008-11-29 15:06
A teraz wyobraź sobie że masz chłopaka, kochasz go nad życie, i dowiadujesz się ze jakaś dziewczyna zagaduje go na gg, chce sie z nim umówić, krótko mówiąc chce Ci go odbić, jak reagujesz? Podejrzewam że zaczynasz myśleć o niej najgorzej jak tylko można. Ja na Twoim miejscu nie robiłabym nic. Jeśli mu sie podobasz i z tamtą dziewczyną to nic poważnego to sam bedzie zagadywał, ale w razie czego nie pozwól żeby działał na 2 fronty, ze bedzie mial dziewczyne i spotykał się z Tobą. Bo chyba nie chcesz być tą trzecią, kochanką? Albo niech zerwie ze swoją dziewczyną jesli jej nie kocha i spotyka sie z Tobą, albo oboje sobie dajcie spokój, a Ty o nim zapomnij.
napisał/a: Frotka 2008-11-29 17:37
ana82 napisal(a):A teraz wyobraź sobie że masz chłopaka, kochasz go nad życie, i dowiadujesz się ze jakaś dziewczyna zagaduje go na gg, chce sie z nim umówić, krótko mówiąc chce Ci go odbić, jak reagujesz? Podejrzewam że zaczynasz myśleć o niej najgorzej jak tylko można. Ja na Twoim miejscu nie robiłabym nic. Jeśli mu sie podobasz i z tamtą dziewczyną to nic poważnego to sam bedzie zagadywał, ale w razie czego nie pozwól żeby działał na 2 fronty, ze bedzie mial dziewczyne i spotykał się z Tobą. Bo chyba nie chcesz być tą trzecią, kochanką? Albo niech zerwie ze swoją dziewczyną jesli jej nie kocha i spotyka sie z Tobą, albo oboje sobie dajcie spokój, a Ty o nim zapomnij.


Zgadzam się w 100%