wyjść z inicjatywą?????

napisał/a: szprycha173 2007-07-28 19:45
Jak dać chłopakowi do zrozumienia, że najwyższa pora sie spotkać. Kiedy znajomość przybiera inną formę niż zwykła przyjaźń nadchodzi moment,żby gdzieś się umówić.Jak zasugerować??czy wyjść z własną inicjatywą, kiedy on pisze do mnie codziennie smsy, maile??? jak go ośmielić???Moze ma ktoś jakieś dobre rady albo pomysł:)
napisał/a: Kasia_20 2007-07-29 13:08
Moim zdaniem nie powinnaś pierwsza przejmować nicjatywy,pozwól działać chłopakowi im trudniejsza jesteś do zdobycia ty bardziej działasz na faceta(oczywiście zależy od charakteru)pozwól mu na adorowanie ciebie.Oczywiście możesz zaprosić chłopaka do kina itp,ale nie narzucaj mu się zbytnio,niech wie że ma o kogo powalczyć.Pozdrawiam.Powodzenia.
napisał/a: nuguns 2007-07-31 09:56
Chłopcy zdecydowanie wolą powalczyc ;) Mozesz mu ewentualnei napisac w zwykłym sms ze siedzisz w domu i taaaak chetynie bys gdzies wyszła... ale nei ma z kim... ;) Trzeba inteligentnie podsunąc im pomysł zeby mysleli ze to oni na niego wpadli :) Powodzenia :D
napisał/a: maryXreilly 2007-08-07 10:05
heh, nie do końca się zgodzę z przedmówczyniami:) 3,5 roku temu powiedziałam do wtedy jeszcze znajomego " nudno jakos, moze wyjdziemy z piwkiem do lasu?". od tego mniej wiecej czasu jestesmy razem i jest nam bardzo przyjemnie. heh czasem mozna tez samemu cos zaproponowac
napisał/a: szprycha173 2007-08-07 21:36
i znowu to samo:/ ustalone spotkanie i cisza, nie pisze, nie dzwoni. Ile tak mozna??? to nie jest przypadek, bo ciągle sie powtarza taka sytuacja:(
napisał/a: zdrowa 2007-08-08 09:53
jak to ustalone spotkanie?mozesz to jakos wyjasnic?w pierwszym poscie piszesz, ze codziennie wysyla Ci maile i smsy, a teraz, że się nie odzywa.wiec jak jest tak naprawde?
napisał/a: szprycha173 2007-08-08 12:15
wkońcu postanowiłam cos zmienić i sprowokowac a moze pomóc wyjśc z inicjatywą. Mały spisek i sie udało. umówiliśmy sie. Niestety przed pierwszym zamilkł,zero smsów i maili i nie ustalilismy szczegółów, przy drugiej próbie jest to samo.