Juz nie wiem co mam zrobic??????????

napisał/a: jolka81 2007-07-25 21:06
Pisalam jakis czas temu na temat urodzin. Ale w rzeczywistosci to problem tkwi w tym ze on nie moze uwolnic sie od podniet innymi kobietami. Caly czas zyje w ich swiecie, a ja dodatek. Jak jest dobrze to oki, mow ze jestm ladna i wogole. Ale jak zobaczy inna to znowu ona jest ladnijesz niz ja. Wypytuje go o to, to wyjasnia ze nie daje z tym rady, bo sa piekniejsze kobiety i ciekw jest tego czy by je zdobyl, a ja nie jestem az tak ladan dla niego. Ja nie wiem czy ja mam zbyt wysokie zdanie o sobie????Ciagle szuka czegos nowego w innych. Nie wierze w jego komplementy bo jak??? Zyje on swoim swiatem a ja dodatek. Rani mnie tym i on wie o tym.
napisał/a: a_nn 2007-07-25 23:04
To chyba nie jest miłość... 6lat to sporo czasu, ale wydaje mi się, że powinnaś zakończyć ten związek albo sensownie i stanowczo z nim porozmawiać. Nic na siłę, jeżeli woli oglądać się za innymi pannami - droga wolna...
napisał/a: juliacz 2007-07-26 14:25
Joluś, to pytanie brzmi...Czy chcesz być znim? Czy jesteś z nim szczęśliwa? Czy tego oczekujesz po miłości? Czy on Ci daje to, czego potzrebujesz?
Jeśli NIE, to daj sobie z nim spokój. Jest wiele kobiet. Każda z nas jest piękna, każda ma coś innego w sobie. Ale tak samo jest z mężczyznami, przecież może nam się podobać kilku, ale to nie znaczy, ze będę biegać za nimi, skoro jestem w szczęśliwym zwiazku. Jeśli on jest taki niedojrzały i nie potrafi Cię docenić,a wręcz przeciwnie...to odpuść go sobie. Na pewno niedługo znajdziesz sobie partnera, który będzie tylko zapatrzony w CIEBIE. BUŹKA POWODZENIA
napisał/a: Martyna7 2007-07-26 18:27
Ojejku!!!!! To Ty powinnaś być dla niego najpiękniejsza i najcudowniejsza! Lepiej chyba poszukać kogoś, kto Ciebie doceni. Pozdrawiam Ciebie serdecznie
napisał/a: kaXka01 2007-07-27 18:39
hey! wiesz co nie wiem dlaczego ale chyba kazdy facet tak ma w moim poscie przeczytasz tez sytuacje w ktorej chlopak ktory mi sie strasznie podoba na moich oczach zarywal do jakies 18 stolatki on ma 23 lata. Ja nie mam wysokiego mniemania o sobie a wrecz przeciwnie jestem bardzo zakomplesiona sprobuj porozmawiac z nim na ten temat na spokojnie powiedz ze zauwarzylas ze patrzy sie na jakies inne kobitki a tobie w takiej sytuacji jest przykro. spytaj go co mu sie w tobie podoba a co nie czy chcialby zebys cos zmienila w swoim wygladzie czy woli zebys byla poprostu soba taka jaka cie poznal i pokochal zycze powodzenia