Wycieczki

napisał/a: gwiazdeczka4 2007-07-25 10:48
Niedawno poznałam fajnego chłopaka. Czasami jeździmy na rowerach czasami samochodem. Jak jeździmy samochodem to tylko jeździmy, rozmawiamy i myślę, że go to nudzi. Co mam zrobić by było wesoło, miło ? Znam go dopiero jakieś 2-3 tygodnie!
napisał/a: Charlotte5 2007-07-25 12:06
Może wybierzcie się w jakieś fajne miejsce? Np zoo, kino, basen możliwości jest naprawdę wiele ;)
napisał/a: kold 2007-07-25 16:55
Zgadzam się! Kino jest super, zresztą, są wakacje-jedźcie nad jezioro, tam na pewno coś wpadnie Ci do głowy. ;)
napisał/a: nuguns 2007-07-31 12:27
...mysle ze nic na siłe, musicie sie ze soba oswoić, i znalesc wspolne tematy :) nie musicie wiecznie robic tego samego... idzcie czasem gdzies na nogach ;P Basen, zoo fajne miejsce ;p hihi... moze macie jkies inne wspolna zainteresowania... przeciez do okoła wiele sie dzieje, koncerty imprezy, ja z moim chłopem hehe na zagle chodzimy, koncerty, rowery, basen spaery czasem zostaniemy w domu.. albo jedziemy na odkryta pływalnie... na wystawy samochodoe jezdzimy czasem jak są organizowane w poblizu.. jest mase rzeczy ktore mozna robic wspolnie trzeba tylko się dotrzec ;) Powodzenia!
napisał/a: nuguns 2007-07-31 12:31
Aha... no i dodam ze warto tez isc gdzies ze znajomymi... poznac siebie we własnym srodowisku... przeciez to czy druga osoba dogada sie z naszymi przyjaciomi wiele znaczy... =) sa setki mozliwych doznan ;)
napisał/a: myszka_20 2007-08-02 15:43
Przedewszystkim nie myśl o tym, że go zanudzasz bo skoro jest dialog między wami to znaczy, że jest dobrze :) Rozmawiajcie na wszystkie tematy jakie tylko są :) Próbuj go rozśmieszyc, a najważniejsze bądź uśmiechnięta :D bo faceci to uwielbiają :) z reguły oczywiście ...
napisał/a: Angel4 2007-08-04 21:29
Zabierz go w jakie romantyczne miejsce.Stworz klimat tak zeby poczul sie swobodnie w Twojej obecnosci.Pozwol mu poznac sie taka jaka jestes.Wiesz jezdzenie bez przerwy samochodem czy rowerem kiedys musi sie znudzic.Moze przezyccie sie na spacery wieczorem po parku przy blasku ksiezyca:)Kino tez jest dobrym pomyslem.
napisał/a: lami 2007-08-05 00:22
Na Twoje pytanie "co mam zrobić" odpowiem tak - bądź miła i zawsze uśmiechnięta. A resztę powinien zrobić on - przecież to nie Ty postawisz mu kino albo lody... Tylko musisz go do tego zachęcić:)
napisał/a: Angel4 2007-08-05 20:54
Lami ma racje.Mozesz sie byc tylko mila zawsze usmiechnieta i staraj sie ladnie wygladac.Nie zapominaj ze faceci sa wzrokowcami.Dostrzegaja tylko to co widza.Potem czekaj na jego reakcje.Powodzenia.
napisał/a: magda906 2015-04-24 10:46
Jeżeli lubicie łączyć przyjemność, zdrowy tryb życia i do tego relaks w jednym to polecam wycieczki piesze. Dużo fajnych szlaków, pomysłów na miejsca do takiej formy odpoczynku znajdziecie na: http://wyprawypiesze.pl . Ja tam zerkam od czasu do czasu bo są tam zdjęcia, opisy itp miejsc które ktoś już przemierzył.
napisał/a: skryptowa 2015-04-27 14:37
Gdzie się wybieracie wycieczkę na majówkę? Macie już coś wybranego jakieś miejsce :) bo ja się wybieram z moim chłopakiem do Krakowa. Nocleg już mamy zapewniony i tak jedziemy już w czwarte pod wieczór a w niedzielę wracamy :) zobaczę jak tam jest w tym mieście bo jeszcze nigdy tam nie byłam a podobno to miasto zakochanych.