problemy z brzuszkiem??

napisał/a: XczarnaX22 2009-01-09 10:27
witam wszystkie mamusie) moja córwczka wanessa ma 2 tygodnie i bardzo mnie niepokoi jej zachowanie,otusz bardzo często sie pręży i wygina i oddaje przy tym dziwne dżwięki gdy płacze,brzuszek ma twardy więc podejrzewam ze to kolka,ale czasami potrafi sie tak wyginać bez płaczy np.gdy je albo śpi.napiszcie mi dziewczyny czy to normalne czy tesz musze z nią iść do lekarza? chętnie popisze z bardziej doswiadczonymi mamusiami-muj nr gg 2048226.pozdrawiam
napisał/a: POZIOMA 2009-01-09 21:51
Czarna z takim maluszkiem idz do lekarza a pozniej wymieniaj doswiadczenia .. bo przeciez takiemu maluszkowi nie podasz nic bez kosultacji z lekarzem...

i czemu ma sie meczyc ?.... to moze byc kolka , moze oddawac gazy tak ciezko . mozlwiosci jest mnostwo :)

a jak z kupkami ?
napisał/a: XczarnaX22 2009-01-10 15:15
kupki ma normalne,żółte czasem lekko zielone ale to pewnie dlatego że karmie butlą.ale masz racje najlepiej pujde do lekarza i wtedy zaczne działać.pisałam tu dlatego ze słyszałam od paru osób ze to normalne u noworodków więc chciałam mieć pewość ale teraz mam wątpliwości..
napisał/a: POZIOMA 2009-01-10 15:43
wiesz jesli sie prezy i placze to nie ma co dzieck ameczyc :) lekarz Cie uspokoi :) zielone nie dizwne bo ma dopiero 2 tyg i jeszcze sie organizm oczyscza z tych gadzetow typu wody itd :)

a moze po prostu mleczko jej nie podpasowalo ? mozliwosci moze byc duuuuzo wiec mykaj do fachmana :) i napisz nam co bylo
napisał/a: polianna 2009-01-11 19:45
dziecko w ten sposób może ćwiczyć kręgosłup. Nic w tym dziwnego. Moja córka ma już ponad rok i jak leży robi to bardzo często. Jednakże gdy występuje płacz jest więc duże prawdopodobieństwo, że faktycznie ma kolkę. Warto iść do lekarza po skierwowanie. Odradzam herbatki typu hipp czy innych. Mają zbyt mało składnika, który może maluchowi pomóc
napisał/a: patmat 2009-01-21 21:39
_czarna_22 napisal(a):witam wszystkie mamusie) moja córwczka wanessa ma 2 tygodnie i bardzo mnie niepokoi jej zachowanie,otusz bardzo często sie pręży i wygina i oddaje przy tym dziwne dżwięki gdy płacze,brzuszek ma twardy więc podejrzewam ze to kolka,ale czasami potrafi sie tak wyginać bez płaczy np.gdy je albo śpi.napiszcie mi dziewczyny czy to normalne czy tesz musze z nią iść do lekarza? chętnie popisze z bardziej doswiadczonymi mamusiami-muj nr gg 2048226.pozdrawiam


Witam jeśli twoje dziecko ma kolki to polecam lek Sab Simplex,roszę poczytać różne fora na temat tych kropelek,kropelki e są niemieckie i nawet nasi polscy lekarze je polecają.Zostało mi pare buteleczek chętnie odsprzedam
tel 695 111 630
gg 4290967
napisał/a: patmat 2009-01-21 21:41
Jeli ktoś by potrzebował kropelek Sab Simplex chętnie odsprzedam,oryginalne niemieckie.
tel 695 111 630
gg 4290967
napisał/a: tokoferolka 2009-01-26 18:14
Na kolki podawałam Espumisan a w krytycznych przypadkach wodę koperkową do kupienia w każdej aptece. Ale można to podawać chyba dopiero po pierwszym miesiącu. I zgadzam się na wszelkie problemy najlepszy jest lekarz.
napisał/a: jozefinkaz 2009-01-26 21:14
Wiesz, dziecko kiedy płacze, przeważnie ma twardy brzuszek, bo się napina, właściwie, czy płacze z powodu kolki, musiałabyś dotknąć brzuszka, czy nie jest twardy, pomiędzy krzykiem. Najlepiej iść do lekarza, jak mówią poprzedniczki, bo to może być też napięcie mięśniowe zbyt silne, to może być wszystko...
Lekarz prawdę ci powie.
napisał/a: marta7777 2009-03-11 18:19
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b5ee57fed375efd7b1e59fbca6a1e0d1

bardzo proszę o głosik na Anikę... to tylko kilka sekund!

Pozdrawiam serdecznie!
napisał/a: nataszkaaa 2015-07-18 09:12
u nas w poduszce super mami ukladamy malucha, podginamy nozki masujemy brzuszek.. i takie u nas metody podstawowe dzialaja na szczescie
napisał/a: mamajaneczka 2015-07-20 19:27
jak masz odpowiedna i antyalergiczna poduszke jak ta to wiadomo, ze dobrze robicie.. my tez z ikea taki rogal mielismy ale to pozniej zkawalil sie w srodku