jak podniesc temperature w zwiazku

napisał/a: mikusia4 2007-07-23 15:43
Jestem ze swoim chlopakiem od ponad 2 lat. On ciezko pracuje i ciagle jest zmeczony. Kochamy sie, ale brakuje mi ognia jaki byl kiedys miedzy nami. Wiem, ze wiekszosc zwiazkow tak ma, ale ja bym chciala cos zmienic, wprowadzic cos nowego... Rozmawialismy o tym i on tez sie zgadza na jakies fajne pomysly urozmaicenia naszego zycia zarowno tego fizycznego jak i psychicznego, ze tak powiem. Moze Wy probowalyscie jakis zmian? Prosze podzielcie sie pomyslami...
napisał/a: Kasia_20 2007-07-23 18:39
Ja stawiam na naturalne metody.Żadna zabawka erotyczna nie da ci tego co naturalne podniecenie.Pozdrawiam.
napisał/a: mikusia4 2007-07-24 06:24
Tez tak sadze a dwa smialabym sie, ale mi chodzilo np. o kolacje itp. tylko, ze czegos mniej banalnego niz kolacja bym chciala
napisał/a: meandyou 2007-07-24 11:46
moze zacznijcie razem biegac, zapiszcie sie na siłownie, na basen, wybierzcie sie do kina, teatru, wyjedzcie gdzies na wakacje, to zalezy od was co wam sie spodoba na co bedziecie mieli ochote i czy odwazycie sie na zmiany. pozdrawiam
napisał/a: alicja6593 2007-07-24 13:25
ja myśle, ze powinnas zaaranzowac wspólną kąpiel. zapal swiece zapachowe, wlej do wanny olejek o jakims lagodnym i milym zapachu, wlacz wasza ulubioną muzykę i cieszcie się sobą. powodzenia.
napisał/a: Hania9 2007-07-24 13:38
Kasia 20 nie pojęła o co chodzi... :D co do metod to nie bądź taka ufna naturalnym... i podnieta może być, ale jak się zastanawiasz czy 'zaszliście' za daleko czy nie... przepraszam, ale doświadczenie działa na moją korzyść...
napisał/a: Hania9 2007-07-24 13:44
tak, kąpiel byłaby bardzo przyjemna, ale ile można siedzieć w wannie? hihi

dobry pomysł to wspólne hobby tak jak pisze meandyou. może to śmieszne, ale Nasze życie bardzo się zmieniło odkąd zaczęłam pracować!
napisał/a: mikusia4 2007-07-24 15:26
kapiel odpada bo mieszkamy jeszcze osobno
napisał/a: mikusia4 2007-07-24 15:27
a a hobby mamy wspolne a mianowicie motoryzacja
napisał/a: Kasia_20 2007-07-24 17:41
Haniu,pojęłam o co chodzi, tylko że ja nie jestem aż tak doświadczona(bez urazy)i nie chcę być.Widzę że więcej możesz powiedzieć na ten temat niż ja.Pozdrawiam.
napisał/a: anuska8 2007-07-25 17:45
czesc mikusia mezczyz jak to trzeba zaaranzowac i druga sprawa to bodzce .. :D
faceci sa wzrokowcem czyli koszulkka z dekoldem bardzo podkreslajacym biust lub w druga strone spudniczka bardzo zwracajaca na twoje nogi , podczas wspolnego wieczoru podstawa jest to ze chodzi o bielizne delikatne koronki a jaskrawekolory daja wodze wyobrazni, mozesz szepnac mu do uszka cos fajnego przyzadzic mu cos za czym przepada , rozluznic jego plecy po przez masaz.. przyznam sie ostatnio wpadlam na pomysl i spedzilam ze swoim partmnerem swietny weekend na namiotach dzien byl upalny wiec spedzilamy go w wodzie ja tulac sie do niego na brzegu i rozmawiajac bylo cudownie tu zartowalismy tu skradalam mu caluski i byl bardzo zadowolony. sa wszelakie sposoby kochana na urozmaicenie wspolnego czasu ,, bardzo dobrym czasopisem jest cosmopolitan teraz przestalam go prenumerowac ale dzieki niemu troche przejzalam na oczy o czymm faceci marza mysla lub co by chcielei .. i nie chodzi mi tylko tu o sex lecz o calo ksztalt .
mam nadzieje ze chodz ytroszke cie pomoglam pozdfrawiam :)
napisał/a: Hania9 2007-07-26 09:25
Kasiu 20...
nie czuję się urażona, i może z doświadczeniem przesadziłam - przecież nie zdobywa się go tylko w łóżku, jest wiele innych sfer życia do poznania i zbadania...
a moje doświadczenie, o którym pisałam dotyczy sfery intymno-antykoncepcyjnej, o której sama wspomniałaś. w stałym związku jestem od 7 lat, a zaczynaliśmy w Twoim wieku. najważniejsze, żebyś żyła zgodnie z własnym sumieniem, a i ono czasem płata figle...

całuję :p