co robic jak maluch nie robie kupki już 3 dzień

napisał/a: MASZA 2008-12-19 13:37
witam.mam synusia 2,5 miesiąca,już 3-dzień jak nierobi kupke co mam robic.karmie peirsią.może jakiś herbatki dlia dziecka.:mad:
napisał/a: tori101 2008-12-19 17:43
Maszulia napisal(a):witam.mam synusia 2,5 miesiąca,już 3-dzień jak nierobi kupke co mam robic.karmie peirsią.może jakiś herbatki dlia dziecka.:mad:


witam
a widać że się męczy i nie może zrobić? bo czasem dzieci potrafią nie robić kilka dni, mojemu się to nie zdarzyło
jeśli cię to niepokoi zadzwoń do przychodni do swojego pediatry, ale ja myślę że to kwestia czasu i zrobi
są jakieś czopki na to, herbatka na trawienie hippa no i możesz coś pokombinować ze swoją dieta, np. zrobić kilka dni coś bardziej dietetycznego, duzo pić - może to to
ale ja bym się nie martwiła, dzieci tak czasem mają

http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/kupki_niemowlaka.html
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79401,3866857.html
polecam lekture:)

pozdrawiam
napisał/a: Aniinka 2008-12-19 18:00
jeśli nic mu nie dolega to zostaw go w spokoju, dzieci karmione piersią mają to do siebie, że jedne robią kupę po każdym karmieniu, a inne raz na tydzień i to jest normalne!!! rekordzista robił raz na dwa tygodnie:eek:
pozdrawiam
napisał/a: pasia251 2008-12-19 19:27
TEŻ JESTEM ZDANIA ŻE JAK NIC POZA TYM SIĘ NIE DZIEJE TO ZOSTAW GO W SPOKOJU.
Dzieci na cycu potrafię strawić cały pokarm i nie robić kupy przez kilka dni...
napisał/a: malenka2 2008-12-19 20:39
Ja bym radziła poradzić się pediatry. Moje córeczki jak były takie małe to też im się zdarzało nie robić kupki przez parę dni. Wtedy pediatra kazał mi kupić czopki glicerynowe.
napisał/a: deedee86 2008-12-19 20:45
moja kiedyś nie robiła przez 4 dni kupy ale pediatra kazała najpierw podać wode ale sama wode i mala po 3 godzinkach zrobila kupke teraz robi codziennie raz
napisał/a: MASZA 2008-12-19 21:02
Bardzo dzienkuję za porady
napisał/a: Aniinka 2008-12-20 18:47
malenka2 napisal(a):Ja bym radziła poradzić się pediatry. Moje córeczki jak były takie małe to też im się zdarzało nie robić kupki przez parę dni. Wtedy pediatra kazał mi kupić czopki glicerynowe.


a karmiłaś piersią czy butlą?bo to ma znaczenie
napisał/a: POZIOMA 2008-12-20 20:03
heh ja pilam profilaktycznie koperek, bo zarowno ja i maz ciezko znosilismy zalatawianie jak bylismy mali .. ...
jak byla mala wszystko gralo ale jak miala 10 miesiecy nic nie pomagalo ani glicer, ani masowanie brzuszka ,nic bo miala straszne zatwardzeni i dostala syropy jakies.

ale jak maluch taki to dizewczyny maja racje potrafia nie robic pare dni a poznije jak zrobia to uhhhaaa:)
napisał/a: MASZA 2008-12-21 19:12
:p:p:pJestem bardzo zadowolona jak dziecko,bo moj synuś wczora zrobil kupke.dałam wodę i po 5-godzin zrobił.:D:D:D
napisał/a: aniap1 2008-12-28 22:35
Mi lekarka poleciła dawac wode rano do picia jeśli problem bedzie się powtarzał , możesz nóżkami dziecka robić zabki , czopki glicerynowe to ostateczność można dziecko uzależnić a po co .. No i tak jak pisały dziewczyny jak dziecko nie płacze i jest pogodne to nie robić nic
napisał/a: katerinka020 2013-03-12 14:43
najlepiej skontaktowac sie z pediatra ale wiem ze lekarze dopuszczaja oddawanie stolca nawet raz w tygodniu. ale dla spokoju mozna podac czopek. nam tez pomogl espumisam